Jump to content
Dogomania

Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.


beka

Recommended Posts

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beka']Jeden tel, ale niestety wiek psa nie pasuje...[/QUOTE]


Kurcze, kazdy by tylko chcial mlodego psa .A co z tymi starszymi? Nie kapuje toku myslenia tych ludzi ....Przeciez taki owczarek przy dobrej pielegnacji moze smialo pozyc jeszcze pare dobrych lat .Licze na to ,ze ktos w koncu zalozy porzadne okulary i bedzie ja widziec nie kategoriami wieku ,ale jej nieprzecietnej urody .Wierzcie mi ,jakbym tylko miala warunki i nie mieszkala tak daleko ,to bym ja wziela .Dla mnie wiek psa nie bylby przeszkoda .Sabcia to idealny pies dla kazdego ,bo jak widac kocha dzieci i jest przyjazna do innych psow .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Ona jest kochana, miałam ja okazje poznać. Troszke nieśmiała na początku, ale jak zaufa to odda całe serce. Jest bardzo madra.
Saba kochana, ktos Cie sie wkońcu pokocha[/QUOTE]

Oj jak ja Ci zazdroszcze ..tez bym chetnie ja osobiscie poznala .Ale los wywial mnie tak daleko ...jak zobaczylam Sabcie na facebooku od razu ja pokochalam .Nawet taka smutna ,na tej starej posesji .A teraz dziewczyna wykapana ,weselsza i tak pieknie wyglada w tej czerwonej obrozy .Mam straszny sentyment do takich dlugowlosych pieknosci .Mialam juz dwa takie cuda .Te psy sa bardzo madre i oddane ..Jak kiedykolwiek bede mogla miec znowu psa,:lol::Poland: to na pewno bedzie to owczarek niemiecki .I jedno jest pewne -bedzie to pies przywieziony z Polski .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Oj jak ja Ci zazdroszcze ..tez bym chetnie ja osobiscie poznala .Ale los wywial mnie tak daleko ...jak zobaczylam Sabcie na facebooku od razu ja pokochalam .Nawet taka smutna ,na tej starej posesji .A teraz dziewczyna wykapana ,weselsza i tak pieknie wyglada w tej czerwonej obrozy .Mam straszny sentyment do takich dlugowlosych pieknosci .Mialam juz dwa takie cuda .Te psy sa bardzo madre i oddane ..Jak kiedykolwiek bede mogla miec znowu psa,:lol::Poland: to na pewno bedzie to owczarek niemiecki .I jedno jest pewne -bedzie to pies przywieziony z Polski .[/QUOTE]

cóż stoi na przeszkodzie, żeby była to Saba? a ona jest wyjątkowo mądra i oddana, jej historia o tym świadczy..
Ja Saby osobiście nie znam, ale znam Jamora i jak on mówi, że to cudo, to lepszej rekomendacji nie trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']cóż stoi na przeszkodzie, żeby była to Saba? a ona jest wyjątkowo mądra i oddana, jej historia o tym świadczy..
Ja Saby osobiście nie znam, ale znam Jamora i jak on mówi, że to cudo, to lepszej rekomendacji nie trzeba :)[/QUOTE]

Wierz mi sylwijo ,ze jakbym tylko mogla ...to juz siedze w aucie w drodze po Sabcie .Niestety ,jestesmy akurat na etapie poszukiwania innego mieszkania i nie wiem ,czy trafi mi sie wlasciciel domu ,ktory bedzie akceptowac psy .Tylko nieliczni zgadzaja sie na psa .(a co za tym idzie proponuja mieszkanie o niskim standardzie)Takie sa tu realia -smutne ,ale prawdziwe .Niedawno jeszcze mialam sunke Xene ,ktora niestety przegrala walke z rakiem .Dozyla wieku 11 lat i 2 miesiecy :-(...do dzis nie moge sie z tym pogodzic:-( .Saba mi ja strasznie przypomina ....dlatego tak wzdycham :loveu:...To jest dla mnie strasznie trudny temat :-(...rozmawialam juz o Sabci z mezem ...i wyszlo na to ,ze nie mozemy jej zabrac :shake:...Jak patrze na jej fotki serce zaczyna szybciej bic a po chwili wybucham placzem z tej okropnej bezsilnosci .:cry:

Link to comment
Share on other sites

ech, co tu jeszcze zrobić.. z tymi ogłoszeniami, to jakoś nie wypala..

[quote name='"jamor"']a to ostatnie meil z ogłoszenia o Sabie, z serwisu pajeczyna
"Cześć drodzy
Nazywam się Felicia, jestem skromna dziewczyna
Zdecydowałem się napisać do was, tak że staniesz się moim prawdziwym przyjacielem.
Będę wdzięczni za odpowiedź na mój prywatny adres e-mail. [email][email protected][/email]
tak, że będę wyjaśniać sobie za was i wysłać Ci moje zdjęcia,
pozdrowienia z
Felicia."[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Zeby nikt nie dostrzegl pieknosci Sabci?:placz: Co sie z tymi ludzmi porobilo? Jedni slepi :-o,drudzy stroja sobie zarty :???::nono: przysylajac na ogloszenia niedorobione teksty .:angryy:..rece opadaja .
Sabus !!! serducho Ty nasze kochane :loveu:,kiedy trafisz na swoj domek?

Link to comment
Share on other sites

Ona jest przepiękna! Gdyby tylko większe lokum... Chociaż może by się zmieściła ale co by na to psiaki powiedziały?... :( Swoją drogą ludzie przesadzają ja niedawno zaadoptowałam 10-cio letnią ONkę i ona naprawdę wnosi mnóstwo radości do mojego życia. Zresztą czy jako ludzie ignorujemy starszych ludzi? Nie! I tak samo opieka należy się psiakom w kwiecie wieku jak i emerytom i staruszkom. Trzymam kciuki Sabcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...