Jump to content
Dogomania

Starsza donka, od 4 mcy bezdomna po smierci opiekunów. Ma dom.


beka

Recommended Posts

[quote name='Celebrinfea']Ona jest przepiękna! Gdyby tylko większe lokum... Chociaż może by się zmieściła ale co by na to psiaki powiedziały?... :( Swoją drogą ludzie przesadzają ja niedawno zaadoptowałam 10-cio letnią ONkę i ona naprawdę wnosi mnóstwo radości do mojego życia. Zresztą czy jako ludzie ignorujemy starszych ludzi? Nie! I tak samo opieka należy się psiakom w kwiecie wieku jak i emerytom i staruszkom. Trzymam kciuki Sabcia.[/QUOTE]

Wlasnie starsze pieski tez powinny zaznac milosci .Zreszta ona ma dopiero 7 lat i potrafi bawic sie jak maly pies .Lubi dzieci ,inne psy .Jest czysta ,inteligentna .Spytaj psiakow ..heheh ,czy ja zaakceptuja.:cool3:...Ona musi trafic w dobre rece .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyobrazam sobie Celebrinfea ile mysli krazy teraz w Twojej glowie .Ja tez tak mialam ...z jednej strony serce sie rwie do Sabci ,a z dugiej nasuwaja sie watpliwosci .Mnie tez ta krolewna nie wychodzi z glowy ,ale sie juz z tym pogodzilam´,ze musi byc inny kochajacy domek dla niej .Ale z doswiadczenia moge powiedziec ,ze kiedys przed wieloma laty mieszkalam w bloku na 4 pietrze ,mieszkanie mialo w calosci 56 m kwadratowych..I mielismy 2 psy ( w tym 1 wilczurek ) Psy byly szczesliwe i jakos specjalnie nie bylo im ciasno ,bo chodzilismy z nimi regularnie na spacerki .Mysle ,ze najwazniejszy jest dla psa kontakt z czlowiekiem .Milosc ,jaka mu dajemy .Czasem moze lepiej ma sie taki pies ,ktory jest naprawde kochany w ciasnym mieszkanku ,niz ten na wielkich salonach ..ale traktowany z chlodem .To sa oczywiscie moje osobiste odczucia .Kazdy dom jest lepszy od hoteliku .

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Unixena trafiłaś w dziesiątkę co prawda byłyby psy i ja ale 3?... Gdyby był to domek pewnie bym się nie zastanawiała, a tak to tysiąc myśli na minutę... Wiem, że każdy kochający dom jest lepszy od hotelu ale muszę zapewnić uwagę wszystkim psom pod moją opieką i tu jest kolejny problem. Na razie biję się z myślami...

Link to comment
Share on other sites

ja w mieszkaniu miałam 2 psy - ONka + pudelko-terrierka :)
teraz, wstyd się przyznać - 9 psów.. no i praca.. ale wciąż liczę na wygraną w totka, i że więcej czasu będzie dla moich zwierzaków (bo i koty mam)
na szczęście duży plac, więc towarzystwo wybiegane i ja, ile tylko mogę, z nimi przebywam..

Link to comment
Share on other sites

:roll:Oj ja tez sie rozmarzylam ....sliczna psinka jest z tej naszej Sabci .Tak sobie mysle ,ze jak ona tam koczowala na tej biednej posejsi tyle czasu czekajac na wlascicieli i nie odeszla nigdzie -to jaka ona musi byc wierna i madra .Zreszta wystarczy na nia spojrzec i widzi sie ta niepowtarzalnosc .Ten pies jest taka wygrana w totka .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Dokładnie Unixena trafiłaś w dziesiątkę co prawda byłyby psy i ja ale 3?... Gdyby był to domek pewnie bym się nie zastanawiała, a tak to tysiąc myśli na minutę... Wiem, że każdy kochający dom jest lepszy od hotelu ale muszę zapewnić uwagę wszystkim psom pod moją opieką i tu jest kolejny problem. Na razie biję się z myślami...[/QUOTE]
Jedno jest pewne Sabcia u cioteczki Celebrinfea miała by jak u Pana Boga za Piecem :) Przemyśl kochana ......Przemyśl koniecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jedno jest pewne Sabcia u cioteczki Celebrinfea miała by jak u Pana Boga za Piecem :) Przemyśl kochana ......Przemyśl koniecznie ;)[/QUOTE]

Dzięki kochana, właśnie odległość do Jamora sprawdzałam eh nie mógł ten pomysł zakorzenić się przed tygodniem? Jak teraz będę pracować?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...