Jump to content
Dogomania

Rusti za TM [']


ClaudiaAnna

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']danavas przy strix - moesz zaznaczyc ze na kwiecien przyszlo - kasa jest na paypalu -200zl - niewiem jak to traktowac czy jednorazowo 100zl a drugie 100zl jako deklaracja kwietniowa??
Claudia mozna zmienic tytul watku::):)[/QUOTE]
no chyba właśnie tak jak mówisz....chyba że to za maj z góry.... przyjdzie strix to nam napisze.....

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy już na miejscu:)
Chudy jest naprawdę bardzo chudy :( koniecznie trzeba go odrobaczyć, ale widać, że był tłamszony przez inne psy, bo przywieźliśmy go razem z Ozzym, niby mieszkały w jednym kojcu razem, a gryzą się ze sobą jak cholera, w samochodzie mieliśmy "wesoło". Widać, że Ozzy go tępił. Poza tym w ich kojcu było kilkanaście psów:roll: więc pewnie te silniejsze obżerały pozostałe:roll:
Do ludzi jest baaardzo miły i spragniony głaskania:cool3:

No ale chłopak już bezpieczny, odsypia podróż:loveu:

Teraz ja idę odsypiać:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']no chyba właśnie tak jak mówisz....chyba że to za maj z góry.... przyjdzie strix to nam napisze.....[/QUOTE]


Tak. 100 jest jednorazowej i 100 stalej za kwiecien. :) Za maj przyjdzie kolo 8.05 (mam zamiar wplacac okolo 5-tego kazdego miesiaca,ale moge wczesniej jakby co).

Link to comment
Share on other sites

szkoda, ze w kazdej radosci jest jedna mala lezka,,,,

bedziemy teraz troskac sie o Chudego, niech odpocznie i nabierze wiary w siebie i w czlowieka...a takze odzyka zaufanie do wspolbratymcow...
myslimy tez o tych , ktore pozostaly i czekaja i walcza i cierpia....
im takze nalezy sie lepsze zycie...

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, zapraszam serdecznie na drugą już odsłonę mojego bazarku kosmetycznego. :razz: Kasa pójdzie na Rustiego tak jak obiecałam. :D

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205793-Zr%C3%B3b-dwa-dobre-uczynki-kup-kosmetyk-dla-siebie-i-pom%C3%B3%C5%BC!Kosmetyki-part-II!Do-16.04?p=16669654[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie 100 zl jest jednorazowe a 100 zl stale za kwiecien. Te grosze to wynik kursu walut (deklaracja stala to 200NOK, jednorazowa taka sama poszla)

[quote name='danavas']stan finansów Rustiego:

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Li1- 50zl - [COLOR=red]IV[/COLOR],
azalia - 20zl
BERKANO - 10zl [COLOR=red]IV[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
danavas - 20zl - [COLOR=red]IV[/COLOR],
żabol - 30zl - [COLOR=red]IV[/COLOR],
26asia - 15zl
Kava - 20 euro przez 3 miesiące z opcja przedłużenia - ok.75zl
Lolalola - 40zl do lipca narazie
*Aga* - 20zl
strix - 100 [COLOR=red]IV[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
"Pani bez nicka" Ewa J. 50zl [COLOR=red]IV[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Negrita8 - 10zl

[B]deklaracje czasowe:[/B]
Lolalola - 40zl do lipca narazie

[B]JEDNORAZOWE:[/B]
Lu_Gosiak - 50zl
MOnika55 - perfum na bazarek
Jarek Szymanski 100zl
*Aga* - 50zl
Lolalola - 15zl
dogomanka - bazarek
Iv1958 - coś
pikola- 81zl??
beataczl - 50zl
Martika@Aischa - po 14.04 coś
Gonia13 - 20zl
strix - 200,76zl - [B]WPLACONE na paypal[/B]
danavas - bazarek[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ach. Pytalam, bo w czerwcu przyjezdzamy do Polski i juz mi zaczelo switac, ze wlasciwie z dwoma psami dalibysmy rade ... ;) Maz sie nawet napalil na drugiego psa. ;) Ale jesli nie ma szczepienia, to nic z tego, bo do Norwegii wymagaja 120 dni miedzy szczepieniem a badaniem na przeciwciala do paszportu :( Swoja droga, to chyba nie do konca w porzadku, ze schronisko zaniedbuje szczepienia. Z tego, co wiem, to sa statutowo odpowiedzialni za terminowe szczepienia. [quote name='psiakiGabi']Rusty ma książeczkę, ale czy na pewno jego to nie wiem, bo jest tylko jego nr schroniskowy i kolor rudo-czarny, więc domyślam się, że to jego, ale data wścieklizny i tak po terminie, więc trzeba szczepić.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Nareszcie jestem w domu i mam neta! Straaaaaaaaaaasznie się cieszę że Rusti już jest w nowym domku i że wszystko się udało- troche się denerwowałam czy wszystko się uda. Podziękowania dla Was dziewczyny,że tak zajęłyście się chudzinką. Czekam z niecierpliwością na nowe fotki psinki - i tym razem już nie za kratami :multi:
ściskam mocno

Lu_Gosiak- Dzięki za propozycję ,że możesz mi przesłać informację o Rustim smsem ale wtedy tego już nie widziałam i odczytałam to dopiero dziś :-( Na szczeście najgorsze Rusti ma już za sobą! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strix']Ach. Pytalam, bo w czerwcu przyjezdzamy do Polski i juz mi zaczelo switac, ze wlasciwie z dwoma psami dalibysmy rade ... ;) Maz sie nawet napalil na drugiego psa. ;)........ [/QUOTE]
wow:cool3::cool3:...ale by bylo....niestety w tym schronie widac, tego nie pilnuja -zresta nie pierwszy schron i nie ostatni ktory tak robi:shake::shake:

a długo zostajecie w Polsce?? bo jakby miesiac to akurat wystarczy;)

Gabi czekamy na fotki:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...