Jump to content
Dogomania

Szarik w nowym wspaniałym domu!


iwop

Recommended Posts

[quote name='iwop']Chyba jednak bedę miec wsparcie :) Przyjedziemyu z Szarikiem dopiero 26 (wtorek) czy mogłabyś Beatko podac mi dokładny adres hoteliku i telefon?[/QUOTE]Iwonko na pw wyślę Ci adres strony internetowej hoteliku, tam znajdziesz wszystko nawet mapkę jak dojechać ;). Jaka szkoda, że mam dyżur, bo przyjechałabym psinkę przywitać, ale nic nie szkodzi będę u niego na sesji zdjęciowej pod koniec tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwop']Niestety będę musiała na paliwo wiąć z Szarikowych pieniędzy, bo jestem zupełnie bez kasy... :shake: Ale potem postaram się je jak najszybciej dołożyć...:oops:[/QUOTE]Iwonko ja myślałam, że pieniążki na paliwo będą z puli pieniędzy, które zbieramy na Szarika?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Iwonko ja myślałam, że pieniążki na paliwo będą z puli pieniędzy, które zbieramy na Szarika?[/QUOTE]

Niby tak, ale ja chciałam pokryć koszty dowozu, ale raczej nie dam rady. Sporo kasy poszło mi na mój tymczas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Niby tak, ale ja chciałam pokryć koszty dowozu, ale raczej nie dam rady. Sporo kasy poszło mi na mój tymczas...[/QUOTE]Iwonko ja uważam, że paliwo należy rozliczyć z pieniędzy, które zbieramy. Zawsze możesz dorzucić coś więcej pieniążków innym razem jak będziesz mieć mniej wydatków.

Link to comment
Share on other sites

kolażanka kupiła u mnie kilka rzeczy na bazarku...powiedziała że przeleje więcej kasy i mam to przeznaczyć na jakiegoś psiaka...jak dostane przelew to zobacze ile zostanie jak odlicze bazarek...i coś na pewno wpłace....ale nie mam pojęcia ile tego będzie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']kolażanka kupiła u mnie kilka rzeczy na bazarku...powiedziała że przeleje więcej kasy i mam to przeznaczyć na jakiegoś psiaka...jak dostane przelew to zobacze ile zostanie jak odlicze bazarek...i coś na pewno wpłace....ale nie mam pojęcia ile tego będzie....[/QUOTE]


dziekujemy bardzo! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']zostało 36 zł...zawsze do przodu..... poprosze o dane na pw to zrobie przelew....[/QUOTE]

danvas :) dziekujemy bardzo!Przepraszam, że pisze dopiero teraz ale byłam bardzo zabiegana - sterylka suczki, a dzisiaj sprawdzanie domku na wsi pod Ostrowcem. Jutro przeslę ci numer "psiego konta" na priva :)


Zmiana terminu wyjazdu Szarika. Nie jedziemy we wtorem, ale na 100 %, razem z Jolą w sobotę... okazuje się po raz kolejny, że niketórzy miłośnicy psów są mocni głownie w deklaracjach... Ech... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Iwonko co u naszego Rudzielca?[/QUOTE]

NIc...:( Stoi na łańcuchu i czeka...Jedynie to, że dostaje karmę.. Boimy sie o niego, w tym sensie, że właściwie go nie znamy. zadna z nas nie miała mozliwoći i głównie czasu, żebu obserwowac jak się zachowuje... Z natury nie jest agresywny, ale dalej zobaczymy jak bedziemy go zabierać. Jedno jest pewne - musimy dać mu szansę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']NIc...:( Stoi na łańcuchu i czeka...Jedynie to, że dostaje karmę.. Boimy sie o niego, w tym sensie, że właściwie go nie znamy. zadna z nas nie miała mozliwoći i głównie czasu, żebu obserwowac jak się zachowuje... Z natury nie jest agresywny, ale dalej zobaczymy jak bedziemy go zabierać. Jedno jest pewne - musimy dać mu szansę![/QUOTE]Iwonko kiedy Szarik przyjeżdża do Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Beatko, przywozimy go z Jola w sobotę...[/QUOTE]Nie mogę się już doczekać. W sobotę mam wolne, napiszcie o której przyjeżdżacie, to z mężem wyjedziemy po Was. Jeżeli byłaby potrzebna jeszcze jedna osoba do pomocy, to Iza z Kielc chętnie pomoże i z Wami pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...