Jump to content
Dogomania

Szarik w nowym wspaniałym domu!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hotelamok']Jestem, dziękuje za zaproszenie Beatko i wszystkim za zaufanie
Jeśli będziecie jechać od Warszawy to mogę gdzieś wyjechać bo ja mam hotelik na obrzeżach Krakowa jakieś 10km do E7.[/QUOTE]

Nie , my będziemy jechać z Kielc ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']No komu przelewać pieniążki na utrzymanie psa, chyba, że deklaracje już nie potrzebne![/QUOTE]

agusiazet, na to samo konto co na Dorę (czykli moje). To konto internetowe na kttórym gromadzimy pieniądze tylko i wyłącznie na psy (każdemu wpłącającemu mogę udostępnić historię konta (wpływy i wypływy) na prośbę... Wszystko jane :) To taka psia skarpeta :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Otrzymałam przelew 140 zł na Szarika od [B]Mariat[/B]! Dziękuję![/SIZE] :loveu:

Czy mogę prosić wszystkich, którzy się zadeklarowali na Szarika o ponowne wpisanie...? Chce uaktualnić pierwszą stronę z deklaracjami, a juz nie pamiętam kto i ile....Przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop'][SIZE=4]Otrzymałam przelew 140 zł na Szarika od [B]Mariat[/B]! Dziękuję![/SIZE] :loveu:

Czy mogę prosić wszystkich, którzy się zadeklarowali na Szarika o ponowne wpisanie...? Chce uaktualnić pierwszą stronę z deklaracjami, a juz nie pamiętam kto i ile....Przepraszam :oops:[/QUOTE]
Dzięki Mariat. Moja deklaracja to 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Iwop, a kiedy konkretnie chcesz jechać? Tylko, czy wstępowanie do Mielca, ma sens w wymiarze finansowym? Jeśli w czwartek to pojechałabym, choć wcześniej muszę uzgodnić z mamą, bo moja Ala chora![/QUOTE]

eee... to chyba bez sensu, bo to dodatkowa kasa na paliwo...

Beatko a Iza była już w hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']W tym do którego jedzie Szarik nie, ale Iwonka po Was wyjedzie.[/QUOTE]

Chyba jednak bedę miec wsparcie :) Przyjedziemy z Szarikiem dopiero 26 (wtorek) czy mogłabyś Beatko podac mi dokładny adres hoteliku i telefon?

Niestety będę musiała na paliwo wiąć z Szarikowych pieniędzy, bo jestem zupełnie bez kasy... :shake: Ale potem postaram się je jak najszybciej dołożyć...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...