Jump to content
Dogomania

Szarik w nowym wspaniałym domu!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby Dorka z hoteliku znalazła dom, to moglubysmy go dać do hotelu, ale tak...

Jutro idziemy z Jola na interwencje w sprawie kolejnego psa - podjedziemy do właścicela "Smutnego", zawieziemy karmę i poprosimy żeby go zostawił na posesji - bedziemy go karmić, ale zyskamy trochę czasu bo jak trafi na wieś na łańcuch, to już po nim...:(

Link to comment
Share on other sites

Jestem, wątek podesłała mi Mariat. :loveu:
Iwop, wczytam się i oczywiście wtedy być może zadam bardziej ucelowane pytania.
Na ten moment, upewnię się, czy psiak jest do oddania, a jeśli... czy możecie postarać się o więcej jego zdjęć, jak jest np. spuszczony ze smyczy? Jeśli to się uda, wstaw w 1 post swoje namiary lub kogoś innego, które wolno mi będzie wykorzystać, podobnie jak i zdjęcia. Zrobię psiakowi tekst i puszczę porcjami serię ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Zapisuję, dostałam wiadomość od Irenki. Mam pytanie czy właściciel odda dobrowolnie psa i będzie miał go kto przywieść do Krakowa?[/QUOTE]


Tak właściciel ma nam podpisać zrzeczenie się. Do Krakowa? Ale na tymczas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Niestety nie na tymczas, bo ja mam już swoich pięć psów. Myślałam narazie o hotelu.[/QUOTE]

Ale nas nie stać na hotel :( Dopóki hotelujemy Dorę, to nie da rady... Mam tylko 200 zł przekazane na niego od osoby, która woli pozostać anonimowa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Ale nas nie stać na hotel :( Dopóki hotelujemy Dorę, to nie da rady... Mam tylko 200 zł przekazane na niego od osoby, która woli pozostać anonimowa...[/QUOTE]Może zgłoszą się osoby chętne do pomocy w opłaceniu hotelu. Myślałyście o bazarku? Ja ze swojej strony deklaruję 50 zł stałej wpłaty na hotel.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Iwop, myślę, że jeśli wspomnianą Ireną jest irenaka (a nie pisze sama, bo ma bana) to ma i dalszy plan, w tym i zbiórki kasy i nie zostaniesz z problemem sama. BeataDz, czy się mylę? O tę Irenę chodzi?[/QUOTE]


Twiem majqua, rozmawiałam z irenką, ale nie miała w planie hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Może zgłoszą się osoby chętne do pomocy w opłaceniu hotelu. Myślałyście o bazarku? Ja ze swojej strony deklaruję 50 zł stałej wpłaty na hotel.[/QUOTE]

Beata widze, że irenka nie przekazała ci naszej sytuacj- - ja mam w domu Kubusia na tymczasie, który wymaga leczenia; własne 3 koty, dwie stare suczki na Vetmedinie (200 zł leki miesięcznie dla jednej) ., Dorkę w hotelu i psy po zmarłym właścicielu, których od października nikt nie chce... U Dorothy jest Dziadunio, któremu musimy kupowac karmę. Robię bazarki, ale i tak jestem totalnie zdłużona. Nie dam rady wygospodarować nic więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Iwop, myślę, że jeśli wspomnianą Ireną jest irenaka (a nie pisze sama, bo ma bana) to ma i dalszy plan, w tym i zbiórki kasy i nie zostaniesz z problemem sama. BeataDz, czy się mylę? O tę Irenę chodzi?[/QUOTE]Tak, Irenka bardzo dużo pomogła
moim psiakom. Ja również nie zostawiam psiaka, któremu chcę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Tak, Irenka bardzo dużo pomogła
moim psiakom. Ja również nie zostawiam psiaka, któremu chcę pomóc.[/QUOTE]

Parę lat temu Irenka bardzo pomogła mi z collie, który został wyrzucony z samochodu...
Ja też nigdy nie zostawiam psa bez pomocy, ale tym razem finansowo nic nie wymyślę, bo inaczej musiałabym przestać leczyć zwierzęta, które mam w domu i utrzymywać inne...
Wystarczy, że zajrzycie na moje wątki.... :(

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem, sama mam pięć swoich psiaków i dziesięć kotów, a w hotelu na dom czeka 7-letni Henio i 8-miesięczny Hugo. Sama nie wiem jak mam pomóc? Może jednak spróbujmy z deklaracjami na hotel? Ile czasu mamy, tj. ile psiak może jeszcze być u tego obecnego właściciela?

Link to comment
Share on other sites

Majqua na razie nie mogę go ogłaszac, bo jest u właścicela. Poz a tym trzeba go doprowadzić do "porządku"... a to tylko możliwe na tymczasie. Włąściciel był agresywny (dlatego potrzeban była policja) Odda psa napewno, ale nie pozwoli żeby chodzić po jego posesji. Na razie te zdjecia muszą wystarczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Rozumiem, sama mam pięć swoich psiaków i dziesięć kotów, a w hotelu na dom czeka 7-letni Henio i 8-miesięczny Hugo. Sama nie wiem jak mam pomóc? Może jednak spróbujmy z deklaracjami na hotel? Ile czasu mamy, tj. ile psiak może jeszcze być u tego obecnego właściciela?[/QUOTE]

Jak na razie to nikt oprócz ciebie się nie zadeklarował. Obecny właściciel wyjeżdża i ma zostawić psa na posesji (bedziemy go karmić). Mamy około 3 tygodni żeby coś znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję majqa...

[URL="http://iwop.wrzuta.pl/obraz/powieksz/61a0LFqLzIe"][IMG]http://iwop.wrzuta.pl/sr/d/61a0LFqLzIe[/IMG][/URL]

[URL="http://iwop.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7vav5igGRt0"][IMG]http://iwop.wrzuta.pl/sr/d/7vav5igGRt0[/IMG][/URL]


Ten pies był tam od szczeniaka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Jak na razie to nikt oprócz ciebie się nie zadeklarował. Obecny właściciel wyjeżdża i ma zostawić psa na posesji (bedziemy go karmić). Mamy około 3 tygodni żeby coś znaleźć.[/QUOTE]Ok, będę coś myśleć i szukać. Trzy tygodnie to nie długo ale może się uda.
Acha, jak wam pomóc z karmą? Jaką i jak przekazać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Ok, będę coś myśleć i szukać. Trzy tygodnie to nie długo ale może się uda.
Acha, jak wam pomóc z karmą? Jaką i jak przekazać?[/QUOTE]

Na razie dziekuje :) Wykorzystamy otrzymane pieniądze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Iwop bardzo przepraszam,jeśli nie mam racji,ale może wykorzystać pomoc BeatyDz.jeśli chce ofiarować karmę,a pieniądze się jeszcze przydadzą np.na leczenie lub DT,pewnie trzeba będzie zbierać.[/QUOTE]

Może masz racje.... Beata najlepsza chyba taka karma o podwyższonej wartości odżywczej...

Jaki jest koszt hoteliku w Krakowie...? Może zacznę zbierać deklarację? Zobaczymy czy coś się uzbiera...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Może masz racje.... Beata najlepsza chyba taka karma o podwyższonej wartości odżywczej...

Jaki jest koszt hoteliku w Krakowie...? Może zacznę zbierać deklarację? Zobaczymy czy coś się uzbiera...[/QUOTE]Iwonko zrobiłam wstępne rozeznanie, narazie w jednym hotelu - 13 zł za dobę. A jakie są u Was ceny? Czy karma Brit albo Bosch może być i jak ją podać? Czy ktoś jeździ do Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

To ja składam deklarację na 26 zł (2 doby), deklaracja stała na czas nieograniczony!

W Mielcu koszt hoteliku to 10 zł za dzień + koszt karmy, to uzależnione od wielkości psa. Taki pies jak ten to dodatkowo ok. 80 zł. Warunki w hotelu bardzo dobre, tylko nie wiadomo, czy miejsca są!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']To ja składam deklarację na 26 zł (2 doby), deklaracja stała na czas nieograniczony!

W Mielcu koszt hoteliku to 10 zł za dzień + koszt karmy, to uzależnione od wielkości psa. Taki pies jak ten to dodatkowo ok. 80 zł. Warunki w hotelu bardzo dobre, tylko nie wiadomo, czy miejsca są![/QUOTE]No to mamy już 76 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...