Jump to content
Dogomania

!!!Przeżyła zderzenie z pociągiem!Już w DS!!!!


sunia2000

Recommended Posts

[quote name='Zosia123']Ciocię Szirę trzeba poprosić o tekst i zdjęcia :)[/QUOTE]

nie znam tej Cioteczki :oops:

[quote name='Zosia123']Ja mam jeszcze takie z Letycją :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eltx41xKNHE/UnUkB3O69uI/AAAAAAAADqI/t4LdOWhpUW0/w640-h464-no/54.JPG[/IMG][/QUOTE]
tu sie dziewczynka troche,,zmarszczyla" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zapraszam na bazarek ze świątecznymi pierdółkami od 1zł:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249578-%C5%9Awi%C4%85tecznie-expresowo-wyprzeda%C5%BCowo-dla-psiak%C3%B3w-u-kikou-do-19-12-13-do-godz-19-0?p=21667086#post21667086[/url]

Nikt tak nie zna Nuty jak Szira - zaraz ją pośpieszę żeby tu zajrzała:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ciiiiiiiiiichoooooooooo coś u dziewczynki...
A ja się pochwalę, że dzisiaj widziałam to Cudeńko i stała odważnie na środku boksu i szczekała na mnie z wyrzutami ;)


[B]Szira[/B], gdzie jesteś dziołcha??????????? Umówiłabym się z Tobą na uczłowieczanie dziewuszki!
Czekamy na Cię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koperek']Ciiiiiiiiiichoooooooooo coś u dziewczynki...
A ja się pochwalę, że dzisiaj widziałam to Cudeńko i stała odważnie na środku boksu i szczekała na mnie z wyrzutami ;)


[B]Szira[/B], gdzie jesteś dziołcha??????????? Umówiłabym się z Tobą na uczłowieczanie dziewuszki!
Czekamy na Cię ;)[/QUOTE]

Ja jej uczłowieczać nie chcę, bo taka sympatyczna z niej psina:)
jestem u Nutki co weekend, więc zapraszamy na weekendowy spacer:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Ja jej uczłowieczać nie chcę, bo taka sympatyczna z niej psina:)
jestem u Nutki co weekend, więc zapraszamy na weekendowy spacer:)[/QUOTE]
No to co to w pierwszym poście takie HEREZJE są wypisane??!! :razz:

Kiedy i o której? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']pierwszy post był dawno dawno temu[/QUOTE]
To jak w takim razie psina ma się zareklamować, skoro na "dzień dobry" zrobiono jej ANTYREKLAMĘ??? :(

[quote name='Szira']nie wiem jak z tą sobotą, ale w niedzielę ok. 12:00 na pewno będziemy spacerować,
dam jeszcze znać przed weekendem:)[/QUOTE]
Oooo fajnie by było, tyle że ja w niedzielę od 16 pracuję, ale może się uda :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nutka od piątku w domu:)
U mnie:)
Mimo wielu obaw, że zwieje mi zaraz po otwarciu drzwi od samochodu okazało się, że poza schroniskiem Nutka jest trochę mniej wystraszona,
W domu wzorowo trzyma czystość, trochę trzyma się na uboczu, ponieważ moja Hercia była pierwsza i to pokazała już na początku,
Na razie dziewczyny przyzwyczajają się do siebie,
Nutka na spacerach na razie jak więzień z najcięższego więzienia, na 2 smyczach, w szelkach i obroży, boi się tylko jak duży samochód przejeżdża, albo za dużo ludzi idzie, ale jest trochę lepiej niż myślałam,
Tylko nie bardzo chce jeść na razie,
no i nadal nie je jak patrzę,
W domu zostaje sama bez problemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Nutka od piątku w domu:)
U mnie:)
Mimo wielu obaw, że zwieje mi zaraz po otwarciu drzwi od samochodu okazało się, że poza schroniskiem Nutka jest trochę mniej wystraszona,
W domu wzorowo trzyma czystość, trochę trzyma się na uboczu, ponieważ moja Hercia była pierwsza i to pokazała już na początku,
Na razie dziewczyny przyzwyczajają się do siebie,
Nutka na spacerach na razie jak więzień z najcięższego więzienia, na 2 smyczach, w szelkach i obroży, boi się tylko jak duży samochód przejeżdża, albo za dużo ludzi idzie, ale jest trochę lepiej niż myślałam,
Tylko nie bardzo chce jeść na razie,
no i nadal nie je jak patrzę,
W domu zostaje sama bez problemu[/QUOTE]

jak to ? Na stale u Ciebie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira']Nutka od piątku w domu:)
U mnie:)
Mimo wielu obaw, że zwieje mi zaraz po otwarciu drzwi od samochodu okazało się, że poza schroniskiem Nutka jest trochę mniej wystraszona,
W domu wzorowo trzyma czystość, trochę trzyma się na uboczu, ponieważ moja Hercia była pierwsza i to pokazała już na początku,
Na razie dziewczyny przyzwyczajają się do siebie,
Nutka na spacerach na razie jak więzień z najcięższego więzienia, na 2 smyczach, w szelkach i obroży, boi się tylko jak duży samochód przejeżdża, albo za dużo ludzi idzie, ale jest trochę lepiej niż myślałam,
Tylko nie bardzo chce jeść na razie,
no i nadal nie je jak patrzę,
W domu zostaje sama bez problemu[/QUOTE]

wspaniale :multi:
daj biezaca fotke z domku plis :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wczoraj miałam przyjemność wziąc Nutę na spacer gdy szira "gniła" w pracy.Muszę pochwalić Nutę:) Wprawdzie początek spaceru byłtrudny ale pod koniec szło się z nią jak z "normalnym" psem:) Nie ciągnęła, wąchała sobie trawkę, nawet chwilę się powylegiwała w trawce na słońcu. Kilka tygodniu w domu poza kratami schroniska i już takie postępy. Najbardziej mi się podobało jak po powrocie do domu wskoczyła na łóźko jak do siebie - chyba już zapomniala co to schroniskowa drewniana skrzynka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...