Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu zlikwidowane. Szukamy domków dla naszych podopiecznych !!!


itaka

Recommended Posts

[quote name='Ra_dunia']Które psiaki najpilniej potrzebują ogłoszeń? Czy Czarna seniorka cały czas jest w schronisku?
Chcę zrobić ogłoszenie Swarzędzkim staruszkom - który oprócz Czarnej jest taki sędziwy?

Niestety fizycznie nie jestem Wam w stanie pomóc, ale choć wirtualnie.[/QUOTE]
Dzięki, ale powiem szczerze jeżeli chcesz nam a w zasadzie pomóc to prosimy o ogłoszenia psiaków bardziej adopcyjnych, tzn. te które szybciej pójdą. Do końca grudnia ma się zmniejszyć liczba psiaków. Jeżeli mogłabyś zareklamować pięknego Kropka, to byłoby super Nie ma zadnych ogłoszeń a już by poszedł do adopcji, oczywiście chodzi nam tylko o dobre i sprawdzone domy. BBo bezsprawdzenia nie wydajemy psiaków:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie ma sprawy ;) Jedno nie wyklucza drugiego.
Zaczynam więc ogłoszenia Kropka (a mogę prosić o info o nim? Takie skrótowe).

Rudziu - w maju napisałaś, że kropek nie jest schroniskowy i był usunięty z pierwszego postu (dlatego w ogóle nie mogłam go znaleźć). Czy coś się zmieniło? Potrzebny mi wiek psiaka - opis i zdjęcia już znalazłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Nie ma sprawy ;) Jedno nie wyklucza drugiego.
Zaczynam więc ogłoszenia Kropka (a mogę prosić o info o nim? Takie skrótowe).

Rudziu - w maju napisałaś, że kropek nie jest schroniskowy i był usunięty z pierwszego postu (dlatego w ogóle nie mogłam go znaleźć). Czy coś się zmieniło? Potrzebny mi wiek psiaka - opis i zdjęcia już znalazłam.[/QUOTE]

Ok dzięki Tak Kropek nie był schroniskowy, był hotelowy ale jest zgoda na szukanie mu domu:) Wieczorem prześlę Ci wszystkie potrzebne info:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.']A oto Sasza, niewielki piesek, którego trudno do siebie przekonać. Zajmuje to trochę czasu, ale kiedy się uda, jest wdzięcznym i przyjaznym kompanem.
[url]http://img853.imageshack.us/img853/7070/sam1812j.jpg[/url]
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2476/sam1818g.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

Po kilkuletniej przerwie znów zawitałam na Dogo - przeglądając poszczególne wątki kolejny raz trafiam na pinczerkopodobnego rudzielca. :(
No powiedzcie, czy niepodobny?
[url]http://www.flickr.com/photos/35187757@N04/3733026702/in/photostream/[/url]
[url]http://www.flickr.com/photos/35187757@N04/3589178081/in/photostream/[/url]
Z drugiej strony pinczery zawsze były "wsiowymi burkami" mieszkającymi w stajniach i ciężko pracującymi na pełną miskę - podejrzewam, że takich rudzielców można znaleźć więcej w schroniskach. Niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Jak sytuacja po festynie? Czy udało się wyadoptować jakieś psy? Byłam i widziałam, że niektórzy brali psy na spacer i jestem ciekawa, czy doszło do adopcji. Na spacerze z potencjalną rodziną był m.in. łaciaty psiak, nie sposób go pomylić, jest tylko jeden taki w schronisku (przypomina z umaszczenia arlekina, ale głowa masywniejsza).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JJD']Jak sytuacja po festynie? Czy udało się wyadoptować jakieś psy? Byłam i widziałam, że niektórzy brali psy na spacer i jestem ciekawa, czy doszło do adopcji. Na spacerze z potencjalną rodziną był m.in. łaciaty psiak, nie sposób go pomylić, jest tylko jeden taki w schronisku (przypomina z umaszczenia arlekina, ale głowa masywniejsza).[/QUOTE]

Tak Kropuś ma już dom, 2 jeszce psiaki zostały zaklepane i dziś odebrane ze schroniska. Na domy nadal czeka ok 30 psów!!!!!! Bardzo są potzrebne te adopcje.!!!!!!!!!!!!!!!Festyn się udał. Wolontariusze stanęli na wysokości zadania. Oby teraz po nasze psy zaczęły się zgłaszać nastepne domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Dzięki, ale powiem szczerze jeżeli chcesz nam a w zasadzie pomóc to prosimy o ogłoszenia psiaków bardziej adopcyjnych, tzn. te które szybciej pójdą. Do końca grudnia ma się zmniejszyć liczba psiaków. Jeżeli mogłabyś zareklamować pięknego Kropka, to byłoby super Nie ma zadnych ogłoszeń a już by poszedł do adopcji, oczywiście chodzi nam tylko o dobre i sprawdzone domy. BBo bezsprawdzenia nie wydajemy psiaków:)[/QUOTE]

czytaj xxxx52, czytaj, zanim napiszesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a jak ty zrozumialas?
[/QUOTE]

No właśnie wydaje mi się, że Rudzię rozumiem. Chce znaleźć dobre domki dla psów. Jeśli się to nie uda do grudnia, to psy zostaną przewiezione ("upchane") do innych schronisk. Więc zależy jej na mobilizacji w ogłaszaniu piesków.
A jak Ty zrozumiałaś?

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosilabym moze ktoras z was ma link do wwatku owczarkaniemieckiego nazwanego pozniej przez gonie chyba marleyem ktorego wyciagnela z piwnicy w swarzedzu okolo 2 lata temu,i miala w dt w warszawie.jest pies z podobnymi problemami w skierniewicach ktoremu grozi uspienie dlatego szukam szczesliwie zakonczonego watku marleya

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']No właśnie wydaje mi się, że Rudzię rozumiem. Chce znaleźć dobre domki dla psów. Jeśli się to nie uda do grudnia, to psy zostaną przewiezione ("upchane") do innych schronisk. Więc zależy jej na mobilizacji w ogłaszaniu piesków.
A jak Ty zrozumiałaś?[/QUOTE]
Wiadomo ,ze nalezy znalezc dobre domki ,ale pieski nie powinny opuscic schronisko i byc przewozone do innego schroniska ,gdyz nie wolno dopuscic zeby dzien 01.2012 byl dniem w ktorym musi byc 20 psow mniej.Psom tj piszesz bedziecie szukac domow,ale nie na ekspress ,moze sie i w czasie przesunac.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że dziewczyny też wolałyby mieć więcej czasu na szukanie domów - ale co zrobić jeśli jest taki odgórny przymus? Oczywiście, że teraz, przy mniejszej liczbie psiaków i prężnie działającym wolontariacie psy mają dużo większą szansę na adopcję niż upchane w jakimś innym schronisku :(

A tak w ogóle to od kogo przyszła decyzja o terminie umniejszenia liczby psiaków w schronie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Tak Kropuś od dziś już w nowym domu:):):):)

Ma bardzo dobry domek u doświadczonej rodzinki która lubuje sie w dużych psach. Następne psiaki czekają.[/QUOTE]

Bardzo się cieszę:)))) W sytuacji, kiedy adopcje kiepsko idą, 3 psy to już coś. Mam nadzieję, że Kropusiowi będzie dobrze w nowym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...