Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bogula'][b]utap[/b]---pozdro! i łapka dla Gai; jak poszło wczoraj? miło było Was poznać![/quote]UTAAP, ja Cię chyba widziałam na tej wystawie z 10 razy, tylko nie wiedziałam, że to Ty, więc nawet nie podeszłam... Albo może to nie byłaś Ty. W każdym razię ciągle się nadziewałam na jakieś softy, w tym jednego w szczególności...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula'][b]utap[/b]---pozdro! i łapka dla Gai; jak poszło wczoraj? miło było Was poznać![/quote]

Dzieki bogula, nam tez bylo milo :P
Wrazenia z wystawy mam mieszane - dostalysmy bardzo dobra, ale poze tym OK. Cieszy mnie ze inne osoby bedace "w temacie" dziwia sie tej ocenie(min. jedna znana sedzina) 8)

[b]Flaire napisal:[/b]
UTAAP, ja Cię chyba widziałam na tej wystawie z 10 razy, tylko nie wiedziałam, że to Ty, więc nawet nie podeszłam... Albo może to nie byłaś Ty. W każdym razię ciągle się nadziewałam na jakieś softy, w tym jednego w szczególności...

Tak, tak to ja bylam. Jeszcze bylo kilka softowych dziewczynek, ale to pewnie na mnie najczesciej sie napotykalas, bo ja co chwila "sprawdzalam" wasz ring - czekalam na szkoty :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea']latających wheatenów ciąg dalszy :D
oto moja "blondyna" w Laskach

[img]http://tinypic.com/6htemt.jpg[/img]
[img]http://tinypic.com/6hteug.jpg[/img]
[img]http://tinypic.com/6htd7r.jpg[/img][/quote]

Rzeczywiscie skoczna :D , to chyba charakterystyczne dla wszystkich wheatenow :wink:

Link to comment
Share on other sites

Suki młodzieży ANTONELLA CIOMO DELLA Quattrocento

Suki młodzieży ANTONIA BRITTA DELLA Quattrocento

Suki młodzieży BEAUTY LIGHT Zolotye Rossy

Suki młodzieży BRITNEY BEAUTY BAMBY Happy Wheaten

Suki młodzieży EMMA Aspekt

oto stawka suczek w klasie młodzieży w Warszawie - to chyba pszeniczny rekord w Polsce :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978']oj kusi mnie zeby sie przejechać do Wawki :D[/quote]Marcino - przejedź się, to przy okazji dobry uczynek mógłbyś zrobić... W dziale Wystawy ktoś szuka transportu do Warszawy dla pieska ze schroniska, którego przygarnia ktoś z Warszawy... Jeśli możesz pomóc, to mogę Ci odnaleźć i wskazać dokładny topik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978']Suki młodzieży ANTONELLA CIOMO DELLA Quattrocento

Suki młodzieży ANTONIA BRITTA DELLA Quattrocento

Suki młodzieży BEAUTY LIGHT Zolotye Rossy

Suki młodzieży BRITNEY BEAUTY BAMBY Happy Wheaten

Suki młodzieży EMMA Aspekt

oto stawka suczek w klasie młodzieży w Warszawie - to chyba pszeniczny rekord w Polsce :D[/quote]

Jak to ktos mi napisal: bedzie rzez niewiniatek :-? A Marcin wiesz moze co to za sedzia ten Magnan???

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, jak sie kogos pytam to wszyscy zazwyczaj wzruszaja ramionami i rozkladaja rece :roll: . Ja znalazlam tylko to, co jest na stronie francuskiego ZK, ze jest sedzia gr 3, 4 i chyba 6, jest czlonkiem Klubu Milosnikow Terierow Szkockich i pelni jeszcze kilka funkcji we francuskim ZK :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']No wlasnie, jak sie kogos pytam to wszyscy zazwyczaj wzruszaja ramionami i rozkladaja rece :roll: . Ja znalazlam tylko to, co jest na stronie francuskiego ZK, ze jest sedzia gr 3, 4 i chyba 6, jest czlonkiem Klubu Milosnikow Terierow Szkockich i pelni jeszcze kilka funkcji we francuskim ZK :-?[/quote]

jak ma zwiazek ze szkotami to zadzwon do swojego hodowcy moze coś bedzie wiedzial :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP'][quote name='TuathaDea']:o :o :o :o :o
wesoło będzie :lol:[/quote]

Tak, tak - juz zgrzytam zebami :errrr:[/quote]czemu :o ??

To bedzie dopiero zabawa :D tyle softow na jednym ringu :angel: ...juz sie doczekac nie moge :D .

[b]Marcino[/b] przydalo by sie zebys chociaz raz przyjechac :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka'][quote name='UTAAP'][quote name='TuathaDea']:o :o :o :o :o
wesoło będzie :lol:[/quote]

Tak, tak - juz zgrzytam zebami :errrr:[/quote]czemu :o ??

To bedzie dopiero zabawa :D tyle softow na jednym ringu :angel: ...juz sie doczekac nie moge :D .

[b]Marcino[/b] przydalo by sie zebys chociaz raz przyjechac :evilbat:[/quote]

postaram sie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978'][quote name='UTAAP']No wlasnie, jak sie kogos pytam to wszyscy zazwyczaj wzruszaja ramionami i rozkladaja rece :roll: . Ja znalazlam tylko to, co jest na stronie francuskiego ZK, ze jest sedzia gr 3, 4 i chyba 6, jest czlonkiem Klubu Milosnikow Terierow Szkockich i pelni jeszcze kilka funkcji we francuskim ZK :-?[/quote]

jak ma zwiazek ze szkotami to zadzwon do swojego hodowcy moze coś bedzie wiedzial :wink:[/quote]

Z hodowca widzialam sie w Krakowie i pytalam - tez go nie zna :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...