Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

kolejne wieści z Czech: brat Lilu i Gai zwystawy w Czeskich Budejovicach: V1 CAJC -opis: pełny nożycowy zgryz, 45 cm wzrostu - odpowiednio do wieku 10 miesięcy, bardzo elegancki młody pies, wyraźna samcza głowa, ciemne oko, wybornie osadzone uszy, doskonała krótka górna linia, doskonale osadzony i noszony ogon, doskonałem katowanie kończyn, bardzodobry temperament doskonała struktura i kolor siersci.
Eva Letackova

Armandopojawi się teżna wystawie w Katowicach :wink:

i fotka z Budejovic
[img]http://www.kni-york.cz/czech/img/foto/ceskebudejovice05/12.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] [quote name='Marcino1978']opis: pełny nożycowy zgryz, 45 cm wzrostu - odpowiednio do wieku 10 miesięcy, bardzo elegancki młody pies, wyraźna samcza głowa, ciemne oko, wybornie osadzone uszy, doskonała krótka górna linia, doskonale osadzony i noszony ogon, doskonałem katowanie kończyn, bardzodobry temperament doskonała struktura i kolor siersci.[/quote][/quote]

No, no! Lepiej juz chyba byc nie moze 8)

[quote]i fotka z Budejovic[/quote]

Ladny, ladny :wink: ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Marcino1978, to nic dziwnego, że Cię nie widziałam :wink: .

Softów było jak mrówków, niestety wewnątrz, a my byliśmy na zewnątrz, więc widziałam je prawie wcale. Ale i tak z Siedzacym zamieniłam parę słów, ale to było jeszcze przed ich sędziowaniem, więc wiele tych słów nie było. Resztę też pewnie widziałam, ale nie rozpoznaję jeszcze, a SiedzacyWol nikogo nie przedstawiała. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...