Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

Przeglądam sobie stare zdjęcia schroniskowe i trafiłam na zdjęcie Kamelii - mojej schroniskowej ulubienicy. Spędziła w schronisku 8 lat....
To była duża i stara suczka, z praktycznie żadnymi szansami na adopcję przez schronisko. Na szczęście trafiła do hotelu a stamtąd do domu.

Słoneczka już teraz nie ma, odeszła ponad pół roku temu. Ale miała dom, właścicieli którzy ją kochali.
Kolejni weterani czekają, im też trzeba dać szansę na dom....

Kamelia:

[IMG]http://img688.imageshack.us/i/kameliah.jpg/[/IMG][IMG]http://img688.imageshack.us/i/kameliah.jpg/[/IMG][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6373/kameliah.jpg[/IMG]

[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7776/kamelia5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ania ja mogę poogłaszac psiny na adopcjach.org skoro i tak już mam tam konto, tylko nie obiecuję że już i wszystkie na raz. No i muszę miec do każdego chociaż krótki tekst, chociaż po jednym zdjęciu (a lepiej więcej) i podstawowe informacje które są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ania ja mogę poogłaszac psiny na adopcjach.org skoro i tak już mam tam konto, tylko nie obiecuję że już i wszystkie na raz. No i muszę miec do każdego chociaż krótki tekst, chociaż po jednym zdjęciu (a lepiej więcej) i podstawowe informacje które są potrzebne.[/QUOTE]

Wielkie dzięki. Ale może ty się najpierw ucz do matury, potem Cię będę gnębić ogłoszeniami i zdjęciami :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Wielkie dzięki. Ale może ty się najpierw ucz do matury, potem Cię będę gnębić ogłoszeniami i zdjęciami :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Oj tam matura :D Jak widac i tak cały czas siedzę na dogo, aktualnie robię sobie chwilową przerwę od pisania wypracowania xd

Bona ma swoją stałą opiekunkę, ale o ile dobrze się orientuję ona nie ma dogo. A Kanała do zeszytu ma wpisana bodajże Agamika ale chyba głównie wychodzi z nim ktoś inny. Acz mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

Z Kanałem nie wiem kto wychodzi ale ktoś napewno, podobno ktoś, jakiś nowy wolontariusz chciał kanała wziąć na spacer nic o nim nie wiedząc i miał nieprzyjemności ze strony agamiki, lecz ja ją całkowicie rozumiem. Coś w tym stylu do nie dotarło ale nie wiem czy do końca prawda

Link to comment
Share on other sites

Kanał jest dopisany do wolontariuszki agngaw, wychodzi z nim regularnie. To jest ta sama osoba która wychodzi z Dolarem.

Aczkolwiek wiem ze ktos inny tez z nim zaczął wychodzić. To jest bez sensu bo chcemy zeby wychodziło jak najwiecej psów na spacery, po to własnie był stworzony zeszyt spacerów..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']Z Kanałem nie wiem kto wychodzi ale ktoś napewno, podobno ktoś, jakiś nowy wolontariusz chciał kanała wziąć na spacer nic o nim nie wiedząc i miał nieprzyjemności ze strony agamiki, lecz ja ją całkowicie rozumiem. Coś w tym stylu do nie dotarło ale nie wiem czy do końca prawda[/QUOTE]

też tak zrozumiałam, bo chyba paoiii to mówiła. :D ktoś z nim wychodzi i pracuje, dlatego agamika nie chce, by ta praca poszła na marne... mnie też to denerwuje, mam wpisanego psiaka w zeszycie regularnych spacerów, pracuje z nim, a nagle inne 2 osoby sobie go wpisują i np. bawią się z nim w przeciąganie smyczy, no idzie się załamać... :/ i taki psiak ma dopiero mętlik w głowie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalek']też tak zrozumiałam, bo chyba paoiii to mówiła. :D ktoś z nim wychodzi i pracuje, dlatego agamika nie chce, by ta praca poszła na marne... mnie też to denerwuje, mam wpisanego psiaka w zeszycie regularnych spacerów, pracuje z nim, a nagle inne 2 osoby sobie go wpisują i np. bawią się z nim w przeciąganie smyczy, no idzie się załamać... :/ i taki psiak ma dopiero mętlik w głowie...[/QUOTE]

to cieszę się że zapamiętałam i nie pomieszałam nic :)

Link to comment
Share on other sites

Żeby sprostować, głownie chodziło mi o to ze ogólnie wychodzenie roznych z tymi samymi psami jest bez sensu. Celem powinno być to aby większosc psów mogła wychodzic na spacer, a nie te same wciąz a inne wogole. Po to własnie powstał zeszyt spacerow.

Link to comment
Share on other sites

A ja sprostuję, że Kanal był u mnie tylko przykladem i chodziło mi o psa, który w boksie jest sam ;)
Wolałabym jednak "coś" mniejszego ;)

A co do zeszytu, to faktycznie niektóre psy wychodzą po dwa razy dziennie, inne w ogóle... :(
My mamy A5 z Julką i C8, też są starsze pieski...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Oooo...
Z Doną już wychodziłam, jest rewelacyjna <3
Jak nikt jej nie ma, to może być moja :loveu:[/QUOTE]

Wiesz wydaje mi się, że nie bo nawet ostatnio opiekunka boksów prosiła mnie zebym z nią wyszła :)

Link to comment
Share on other sites

Sima juz w hoteliku w głogoczowie ,jechala bardzo ładnie , chodzila na spacerek i mimo ze kilka pieskow biegalo kolo niej i ja wachalo ,aniektore bardzo male i tez suczki nie warknela na zadnego ,w boksie jest z bardzo milym psem kastrowanym bo chyba zaczyna miec cieczke bo niestety nie jest sterylizowana.W boksie ladnie sie przywitala ,a potem machala z radosci ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Sima juz w hoteliku w głogoczowie ,jechala bardzo ładnie , chodzila na spacerek i mimo ze kilka pieskow biegalo kolo niej i ja wachalo ,aniektore bardzo male i tez suczki nie warknela na zadnego ,w boksie jest z bardzo milym psem kastrowanym bo chyba zaczyna miec cieczke bo niestety nie jest sterylizowana.W boksie ladnie sie przywitala ,a potem machala z radosci ogonkiem.[/QUOTE]

super!!! :D
a co u Mony, były jakieś tel. o nią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Żeby sprostować, głownie chodziło mi o to ze ogólnie wychodzenie roznych z tymi samymi psami jest bez sensu. Celem powinno być to aby większosc psów mogła wychodzic na spacer, a nie te same wciąz a inne wogole. Po to własnie powstał zeszyt spacerow.[/QUOTE]
rozumiem i od początku rozumiałam

[quote name='Ola164']A ja sprostuję, że Kanal był u mnie tylko przykladem i chodziło mi o psa, który w boksie jest sam ;)
Wolałabym jednak "coś" mniejszego ;)

A co do zeszytu, to faktycznie niektóre psy wychodzą po dwa razy dziennie, inne w ogóle... :(
My mamy A5 z Julką i C8, też są starsze pieski...[/QUOTE]

Wiem iż to był przykład a ja pisałam o nim dlatego że jednak z nim ktoś wychodzi i z nim nie trzeba wychodzić, poza tym że nawet nie było by to wskazane.

Zgadzam się z tym wychodzeniem nie wyrażę się brzydko tu ale uważam to za niepotrzebne aby psy wychodziły niektóre 20 razy a inne wogóle

Link to comment
Share on other sites

Dopytam opiekunów Jawora najbliższym czasie czy Jawor jest w stosunku do nich przyjazny czy też zachowuje dużą nieufność. Jeśli jest ok do osób które zna, to zabierzemy się za chłopaka, żeby wyszedł na ludzi :)
Mone będę ogłaszać intensywnie - dom musi się znaleźć :)

Link to comment
Share on other sites

W tygodniu dobierzemy się z Moną do Jawora jak będzie spokój w schronisku, bo trzeba na spokojnie wszystko robic :)
Na F9 jest prawdopodobnie Indra, w boksie są jeszcze 2 psy. Ktoś chętny ?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm a słyszałaś całą historię? Dwóch wolontariuszy wzięło psy, jeden dolara drugi amfiego wzięli je jeden na wybieg szkoleniowy drugi na ten wybieg obok gdzie da się wejść tylko przez wybieg szkoleniowy i psy zaczęły się przez bramkę gryźć amfi coś ma z oczami... na około poszyte chyba ale dużo nie wiem, dolara dziś widziałam i też nie wygląda dobrze ale żyje.

Link to comment
Share on other sites

tak, podobno ma coś z oczami i jeszcze z mięśniamy (szyi?). Dolara miałam na spacerze przedwczoraj, nie wyglądał ciekawie... :( a potem nieodpowiedzialność niektórych wolontariuszy powoduje, że pracownicy mają zły stosunek do wszystkich... :(

Link to comment
Share on other sites

Ponoć ten amstaf miał problemy z oczami i był świeżo po operacji i wszystko szlag trafił teraz ....
Moim zdaniem połowa wolontariuszy teraz powinna wylecieć, taka jest prawda. Ostatnio nowe młode wolontariuszki przyszły do schroniska, w bieluteńkiej bluzce i balerinach. Dziewczę nie wiedziało nawet jak ma psa na smyczy trzymać .... Słyszałam że na szkolenie z psami przyszła jakaś laska w szpilkach. Ja nie wiem gdzie ci ludzie mają rozum.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...