Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='natalek']podnoszę śliczności. :D dziś Mona skradła mi serce już całkowicie, ale już dużo ludzi do niej chodzi, więc to już nie miałoby sensu, ale Mona to cudooo :D[/QUOTE]


To może jakiegoś innego weterana będziesz odwiedzać? :oops::razz:

Link to comment
Share on other sites

na razie mam 3 boksy z koleżanką + dwa psy z zewnętrznych, ale jakby mi starczyło czasu, to bym mogła. :D tylko mogłabyś mi "polecić" jakiegoś psiaka w boksie z łagodnymi psami (żeby ich było jak najmniej, bo głupio, żeby wychodził jeden a reszta nie) i najlepiej nr boksu? bo kompletnie się w tych weteranach nie łapię... :/

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam moda o dodanie kilku postów na pierwszej stronie ale na razie mi nie odpisał....
Mamy zdjęcia Jawora ze schroniska. To pies dzikawy. Nie da do siebie podejść na bliżej niż 2 metry. Jak byłyśmy u niego na wybiegu to cały czas szczekał i chował się albo między budami albo w budzie :shake:
Szczerze powiedziawszy czarno widzę jego przyszłość. Pewnie już do końca życia zostanie w schronisku. Nikt go do domu nie weźmie.
Muszę jeszcze dopytać u jego opiekuna jaki jest w stosunku do osoby którą zna już długo.
Mon doda jego zdjęcia w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Na wybiegu ma jeszcze dwóch towarzyszy którzy są baaaaardzo mili. Super psiaki :)
Za Jawora trzebaby się też zabrać. Czas leci a nie wiadomo ile mu zostało.

Mona w 'kundlu burym"
[URL]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/historia-skatowanego-kundelka-klapka-adopcja-psich-weteranow-14-iv-2011/4328562[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ej! Anka.. no nie moge z tobą... mam nadzieje, że chodzi o psa ;p Nie moge kurcze tego odtworzyć :(
Fotki Jaworka będą jutro koło południa, przepraszam że dopiero teraz, ale ten tydzień był przynajmmniej jak dla mnie straszny ;)
Podejść do Jawora rzeczywiście nie było łatwo, za to jego koledzy chętnie włazili w kadr :)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o Monę - psa :)

Bardzo proszę osoby które wychodzą ze 'swoimi' psami-weteranami regularnie o stworzenie jakiś tekstów do ogłoszeń. Inaczej nigdy nie drgniemy z adopcjami....

No i może ktoś jeszcze zdecyduje się zaopiekować się weteranem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona_S10']Chętnie wrzuciłabym kilka fotek Jaworka, ale niestety nie wiem jak to sie robi :) pomocy! :)[/QUOTE]

ja wrzucam zdjęcia na [URL]http://imageshack.us[/URL] i potem kopiujesz ten link pod zdjęciem i wklejasz i na forum wyskakują zdjęcia. :) ale może ktoś ma lepszy sposób na wrzucanie fot niż ja? xd :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']Chodzi o Monę - psa :)

Bardzo proszę osoby które wychodzą ze 'swoimi' psami-weteranami regularnie o stworzenie jakiś tekstów do ogłoszeń. Inaczej nigdy nie drgniemy z adopcjami....

No i może ktoś jeszcze zdecyduje się zaopiekować się weteranem?[/QUOTE]
jak tylko się zaprzyjaźnie z Bertą, to pewnie napiszę jej jakiś tekst, ale trochę czasu mi potrzeba na poznanie jej. :)
a wie ktoś może, gdzie podziewa się Damian? on chyba nie chodzi na spacery, a na tym zdjęciu, które ma, tak się cieszy z obecności człowieka :( :( biedaczysko

Link to comment
Share on other sites

Padło pytanie, czy zajme się którymś z weteranów ;)
Hmm.. W schronisku jestem co tydzień lub dwa i na ogół zostaje mi czas, bo mam tylko stale A5 więc chętnie z którymś będę wychodzić :)
Może być najbrzydszy i najbardziej nieznośny ^^
Tylko powiedzcie mi który rzadko wychodzi i gdzie mieszka, bo prócz Mony nie kojarzę nikogo, a do Mony czasem zerkam :)

Link to comment
Share on other sites

Pogadamy w szkole, ok?
Powiem Ci coś o kliku psach.
Chyba że w środę masz czas to po 'jajku' mogłybyśmy iść do schroniska o ile będę już zdrowa. To wtedy poszukamy jakiś psów-weteranów bo sama nie wszystkie kojarzę.
O której masz 'jajko'?

Link to comment
Share on other sites

Ank@, niestety, na chwilę obecną nie będę mogła wychodzić z Bertą... :( bardzo chciałam, ale wolę nie ryzykować. do niej do boksu doszedł jakiś hartowaty pies, poszłam się o te psy dowiedzieć, ale dyżurna mi powiedziała, że na chwilę obecną naprawdę odradza wchodzenie do nich. suka łaciata, ta po obserwacji może nie być łagodna i może jej coś odbijać, a ta chartowata też nie jest ok. :( w takim razie, szczerze mówiąc obawiam się tam wchodzić, zwłaszcza, że to nie są małe psy, a przecież dyżurna sobie tego nie wymyślła... że też Berta nie może być z łagodnymi psiakami :( może ją gdzies przeniosą, mam nadzieję... ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...