Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='Ank@']dodałam Teofila na pierwszą
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EzfvScPqZmQ/Td5Avg0nRaI/AAAAAAAABw0/U5m1_aXWk9c/s640/IMG_4105.JPG[/IMG]


komu boks E2? komu?[/QUOTE]
Dzisiaj Małgosia K. dała na spacer psy z E1 młodym wolontariuszka ,my jak skończyłyśmy swoje wyprowadzać wzięłyśmy dwa psy ostatnie miedzy innymi ślepego Teofila. Jak wróscilysmy wszystkie psy juz były w boksie ,a jeden taki szary mial pogryziona mordke (jeden kieł). Poprosiliśmy panią Asie o zabranie psa do weta ,a pani Małgosia powiedziała ze on jest bardzo grzeczny wiec go da na E 1 ,wiec teraz bedzie 7 psow na e1 , a na e2- 6 .

Link to comment
Share on other sites

Teofil widzi.... Może nie super, ostro, ale raczej widzi. Dał się bez problemu złapać na smycz? Jak ja go łapałam to taki cyrk zrobił....


Byłam u Feli z C10. Najpierw pytałam p. Doroty czy w ogóle jest sens do niej wchodzić i próbować ze smyczą ale usłyszałam "jest duża szansa że pogryzie" i dałam sobie spokój ze smyczą. Próbowałam natomiast z parówką i okazało się to strzałem w 10. Suka jest wystraszona, aczkolwiek miła. Za pierwszym razem nie próbowałam jej głaskać bo każdy nieostrożny ruch wywołuje u niej lęk....


Jawor jest już coraz śmielszy na spacerach. Normalnie się załatwia itd. Nie chodzi już z podkulonym ogonem. Można mu bez problemu założyć i ściągnąć smycz. Nadal unika kontaktu. Chciałam go pogłaskać, nie mając nic w ręce, i momentalnie się spiął, ogon pod siebie i odsunął się 2kroki.

Link to comment
Share on other sites

Tak dla ścisłości pisz "rocky". Żeby nie mylić. Bo na H1 jest Roki. I pewnie kilka innych psów o tym samym imieniu też jest....


Lady Gaga prawdopodobnie nie żyje. Nie ma jej na szpitalu, na stronie schroniska .... Nie pytałam u dyżurnej ale już straciłam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Pomagałam dziś Beacie kąpać Bertę w nowym domku. Bercia ma się swietnie, jest ożywiona i wesoła, dużo lepiej chodzi (byłyśmy na małym spacerze po Salwatorze). Może to wpływ regularnego ruchu a może leków na stawy. Ma swoje miejsce w ogrodzie, gdzie w czasie dobrej pogody się dekuje. W nocy śpi przy łóżku pani, czasem pozwala sobie wskoczyć na wersalkę :-) Tak czy siak, Bercia świetnie trafiła i odżywa na starość.

Link to comment
Share on other sites

Luthien - super :) Dzięki wielkie :)

Miałam pytać co u Berty. Świetnie że odżywa na starość i ma się dobrze. Cudownie, że jej się tak udało :)

Karol jest na wybiegu D. Też wiele niedobrego o nim słyszałam. Miałam nawet zamiar wczoraj iść i prosić o wyprowadzenie mi go w kagańcu ale trochę nam pomieszano plany, więc nie zdążyłam.

Link to comment
Share on other sites

może Karol nie jest taki zły, tylko np. kiedyś, jednorazowo potraktował niemiło obcą osobę i została mu przypięta łatka. warto z nim próbować. ;)

Ania, będziesz nadal wyprowadzać A7? strasznie mi ich żal, bo nie mają u nikogo spacerów... nie chciałabym, żeby przejął te psiaki ktoś obcy, bo na pewno nie będzie wyprowadzał Balbiny i Kreci, a one bardzo tego potrzebują... :(

Link to comment
Share on other sites

Będziemy się starać. Niestety tam jest 6 psów i w dwójkę jest ciężko, tym bardziej że już jeden taki boks mamy. Jakby były 3 osoby to byłoby znacznie łatwiej.
Możemy się wymieniać tym boksem. Raz w tygodniu my, w drugim tygodniu Ty.
No chyba że nie dasz rady, to jakoś my musimy zdążyć.

Link to comment
Share on other sites

ja może i bym dała radę, gdybym miała kogoś do pomocy. a na chwilę obecną, jestem sama. Paulina wzięła sobie tyle boksów zewnętrznych, że trudno nawet nasze boksy wyprowadzić... i tak już a3 biorę w tygodniu sama, pojedynczo...
może jutro uda mi się wziąć a7, bo będę z Asią po przerwie, ale regularnie nie mogę się określić, że będą je wyprowadzać (choć bardzo lubię te psiaki)... ostatnio niestety nawet moje h5 trochę zaniedbałam, bo ich nie da się w 2 osoby wyprowadzić, przez co drugi tydzień te psy są bez spacerów, bo w sobotę kosili na wybiegach trawę i nie można było wchodzić, a na małym leżał Morgan, więc nie było jak ich wziąć...

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki może któraś mogła by pomóc.
[quote name='togaa'][B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz:

Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać.

[SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE][/QUOTE]
A to wątek psiaka,
[url]http://www.dogomania.pl/threads/214151-Konaj%C4%85cy-w-krzakach-pies-w-p%C4%99tli-z-%C5%82a%C5%84cucha.-Prosba-o-deklaracje-na-hotelik.../page8[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...