Jump to content
Dogomania

Krakowscy weterani - czekają tak długo - prosimy o spacery, ogłoszenia !!!


Noelle

Recommended Posts

[quote name='greatmadwomen']jak starczy Wam czasu to F8 nie było na spacerze ostatnio, miałam dziś wyjśc ale zaczęło lać[/QUOTE]

Jutro mnie nie będzie w schr ze względu na marsz, a ostatnio jak jesteśmy z Moną tylko we dwie to zwolniłyśmy tempo. W przyszłą niedzielę będziemy nadrabiać.

Link to comment
Share on other sites

Ank@, nie dowiedziałam się ile lat ma Maurycy ;/ , ledwo się spytałam o Perwusia z dogo (i i tak dostałam złe info, nie było go w żadnym szpitalu, obeszłam całe schronisko 2 razy i go nie znalazłam...), ale po tym pytaniu stwierdziłam, że lepiej naprawdę już się oddalić :evil_lol:
za to spytałam opiekunki sektora F o wybieg, na którym jest weteran Max i Borek, oba to przeeeeeemiłe psiaki! byłyśmy u nich z Avaloth. wybieg mają tak zarośnięty jakimiś pokrzywami, sięgającymi dosłownie powyżej do pasa, że zaczęłyśmy je z Dominiką deptać, bo zaraz te psy nie będą miały gdzie się nawet przemieszczać... Max się tak cieszył, radości nie było końca, jest fantastyczny! :) jednak martwię się o Borka, podszedł do nas tylko raz i schował się do budy, jakąś depresję ma chyba chłopak, smutniejszego psa chyba nie ma aktualnie w schronisku :-( aż się płakać chciało na taki widok :-( pomimo smaczków i moich wołań, nie wyszedł, tylko schował się jeszcze głębiej i patrzył tymi smutnymi oczkami :shake:
możesz mnie wpisać do Maxa, będę się starać do nich zaglądać min. raz na dwa tygodnie...
przydałoby się, żeby ktoś zaglądał na wybieg E, psy wyglądają przyjaźnie, ale lepiej się spytać opiekunki. tam jest weteran Gązo, owczarkowaty Oli, któremu martwa sierść dosłownie sama wypada, a to taki kochany pies... nikt go nie odwiedza. :shake: jeszcze jest tam chyba Trykot(?) w nowej fryzurce :D reszty nie kojarzę, ale sprawiają miłe wrażenie... ja już nie dam rady tam wchodzić, nie mogłaby któraś z Was choć raz na jakiś czas tam zaglądnąć??

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu był tam nowy starszawy pies, który dość nieprzyjemnie szczekał. Ale spróbuję sie dopytać i jeśli nie będzie przeciwwskazań, to postaram się zagladać na wybieg E, bo Oli to mój ulubieniec od dawna, a Gązo i Trykot też bardzo miłe psiaki.

Link to comment
Share on other sites

to w takim razie jest jeszcze tylko 1 pies oprócz tego (chyba), wydawało mi się, że jest ich tam 5. ja mam niemiłe doświadczenie z opiekunka tych boksow, znaczy to byly poczatki mojego wolontariatu i wyjatkowo zle zapamietalam, ale nie mowie, ze nie jest fajna, pewnie jest, skoro już któraś osoba to mówi. :) za to uwielbiam opiekunke sektora F, jest wiecznie uśmiechnieta. :D
w ogole, szkoda, że ludzie, którzy szukają psa, prawie wcale nie patrzą na wybiegi :( np. na wybiegu G jest Kosik, taki kochany pies, a siedzi w schr :(

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś z boksem Berty. Starowinka na sztywnych tylnych łapakach nader dziarsko popylała po wybiegu, cały czas łaziła pomimo upału, widać, ze brakowało jej spaceru. Wyczesałam ją też, choć pewnie za kilka dni znów się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Ze wszystkimi. Tarzanowi ktoś zrobił czarny PR, to jest kochany pies! Liże po rękach i twarzy, przytula się, nadstawia do głaskania. Jak sie już trochę wyhasał (starszy ale w końcu chart), to przychodził na gwizdanie i najchętniej stałby cały czas przy mnie, żeby go głaskać. Próbuje też skakać na ramiona, ale przy jego gabarytach trzeba go stanowczo zniechecać. Na szczekającego psa z płotem zwrócił baczną uwagę, biegał wzdłuż płotu, ale nie warczał, nie szczekał i łatwo dał sie odwołać.
Berksza, ta dropiata, sprawia teraz wrażenie kompletnie normalnego psa. Chętnie daje się głaskać, a drapanie po zadku bardzo lubi :-), polizała mnie za to po ręce. Sama pcha głowę w obrożę, ale potem strasznie ciągnie, może dlatego, że nie wychodzi z boksu, a to, okazuje się, bardzo energiczny pies. Uwielbia biegać za patykami i gryźć je, robi to nawet leżąc na grzbiecie :-) Jest czujna i interesuje się odgłosami, psem za płotem, ale nie okazuje agresji. Potrafi przyjść na wołanie i podstawia głowę do głaskania. Naprawdę, zero problemów oprócz tego ciągnięcia.

Link to comment
Share on other sites

abero, będziesz z nimi wychodzić regularnie czy tylko tak z nimi wyszłaś?
szkoda że nie wiem, kto się zajmuje boksami B, bo warto by było spytać, w jakiej sytuacji ta łaciata ugryzła, że trafiła na obserwację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abero']Ze wszystkimi. Tarzanowi ktoś zrobił czarny PR, to jest kochany pies! Liże po rękach i twarzy, przytula się, nadstawia do głaskania. Jak sie już trochę wyhasał (starszy ale w końcu chart), to przychodził na gwizdanie i najchętniej stałby cały czas przy mnie, żeby go głaskać. Próbuje też skakać na ramiona, ale przy jego gabarytach trzeba go stanowczo zniechecać. Na szczekającego psa z płotem zwrócił baczną uwagę, biegał wzdłuż płotu, ale nie warczał, nie szczekał i łatwo dał sie odwołać.
Berksza, ta dropiata, sprawia teraz wrażenie kompletnie normalnego psa. Chętnie daje się głaskać, a drapanie po zadku bardzo lubi :-), polizała mnie za to po ręce. Sama pcha głowę w obrożę, ale potem strasznie ciągnie, może dlatego, że nie wychodzi z boksu, a to, okazuje się, bardzo energiczny pies. Uwielbia biegać za patykami i gryźć je, robi to nawet leżąc na grzbiecie :-) Jest czujna i interesuje się odgłosami, psem za płotem, ale nie okazuje agresji. Potrafi przyjść na wołanie i podstawia głowę do głaskania. [B]Naprawdę, zero problemów oprócz tego ciągnięcia.[/B][/QUOTE]

Niestety nie mogę się z tym zgodzić.
Broni patyków/kamieni - warczy.


O Suni wiem.
Pisałam już na wątku Maurycego chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='greatmadwomen']ja wiem która to babka, pokażę Ci ją jak bedziesz w schronie :)[/QUOTE]
ok. :) a właśnie, jak wychodziłaś z Borkiem, to też był taki... nieobecny i smutny? czy teraz jakąś deprechę złapał...?
[quote name='Ank@']Uzupełniłam pierwszą stronę.
Popatrzcie czy tak ma być. [/QUOTE]
co do mnie, wszystko się zgadza :)

Link to comment
Share on other sites

Dukat z tego co wiem jest na wybiegu X ze starszym Fokusem z krzywymi łapciami też kochany zresztą [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc0126kopia.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3166/dsc0126kopia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Natalia, który Maks/x to który ? xD ten z wybiegu od Borka już dłużej czy ten od 'jamnika' ?

Anka co prawda u Timby vel Kory jeszcze nie byłyśmy, ale będziemy na pewno, więc też jest ok. Smyczka to starsza sunia z C8 tak ? Bo ja z imion stamtąd ogarniam tylko Melanie i Drucika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...