Jump to content
Dogomania

Shrek- 7 m-czny niezwykły pies - poddaje sie....JUŻ W NOWYM DOMKU W GDAŃSKU!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 976
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CZEKAMY< CZEKAMY :)
Pixie napisała, że szczegóły dotyczące bliźniaczek Shreka znajdziemy na Paluchowym wątku...idę tam :)

już jestem: dwie sunie są tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12374&page=10[/URL]
Post z 25.10. :"[B]pawilon V klatka E[/B] - suka, jeszcze na kwarantannie. Jesli nikt się po nią nie zgłosi, to po kw. czeka ją sterylka. Sympatyczna dziewczynka."
"Wysokość w kłębie 47-48 cm.
Bardzo kochane i słodkie, na spacer wziełam "nr 2920". Trochę zalęknione, nieśmiałe, ale bardzo przytulaśna. Najpierw weszła mi na kolana przy głaskaniu, potem pokazała brzuszek "

Link to comment
Share on other sites

ja bradzo przebieram nozkami juz od wczoraj

ale prawde mowiac troche mnie ostyudzily i z drugiej strony zdenerwowaly co po niektorych opinie, piszecie tu jakies historie nie znajac ludzi ktorzy chca go przygarnac, a mysle ze jednak warto by bylo poczekac az sie wypowiedza (tymbardziej ze ich zapraszliscie ) bo jakos po paru tekstach napisanych przez agnieszke co poniektorych zdanie sie zmienilo,

a tak prawde mowiac nie zdziwilaym sie jakby agnieszka stwierdzila ze niebedzie wiecej sie odzywac po tym co tu przeczytala.

wypowiedz Irmy - bez komentarza ( radzilabym najpierw przeczytac watek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnie Koty']z całym szacunkiem Akucha ale Figa-W-Afrykańskim-Klimacie była przed Shrekiem! :evil_lol: Nawet jej super hiper Pańcia tu zajrzala żeby życzyć Sherkusiowi szczęścia.
No, no, no, ciekawe ile osób przebiera teraz nogami....[/QUOTE]

Tyż prawda... :modla: :modla: :modla: Wybaczcie cioteczki!!! Lulka by mnie zabiła :roll:

Monika, nie unoś się. Irma pomogła tylu psom, ma również przykre doswiadczenia i woli "dmuchać na zimne". Nie powiedziała nic złego, dzieli się refleksjami, bo wiele razy już sie zawiodła. Nie znasz Irmy :shake:

Agnieszka wie, że zależy nam przede wszystkim na dobru psa. Przecież dopiero się poznajemy, więc naturalnym jest, że mamy jeszcze wzajemnie ograniczone zaufanie, ale jednak mamy!!! Shrek pewnie już tuz, tuż, nowego domu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...