Jump to content
Dogomania

Shrek- 7 m-czny niezwykły pies - poddaje sie....JUŻ W NOWYM DOMKU W GDAŃSKU!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 976
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tiger']Łomatko !!!!!:multi: :multi: :multi:

Cóz za cudowne wieści !!!!
Cudowne !!!!

Shrekuś pojedzie do domku !!!

ale akcja !!!

Żeby się tylko wszystko powiodło....

Oczywiście trzymam kciuki !!!!

Słuchajcie.......na pewno państwo są wspaniali , ale po nieważ to wszystko odbywa się bardzo szybko to ja stara ciotka zrzędząca trochę pozrzędzę....

Trzeba państwu zadać parę pytań i poinformować ich o kilku rzeczach.....

O problemach aklimatyzacyjnych, czystościowych, o tym ,że często po wyciągnięciu psa ze schronu przypałętuje się infekcja , że powinni go odpchlić i odrobaczyć , a dopiero w następnej kolejności szczepić. Trzeba powiedzieć żeby w początkowym okresie nie spuszczali go ze smyczy, bo biedak zdezorientowany może próbować uciec (czyli szczególna ostrożnośc na spacerach i przy otwieraniu drzwi do domu).
No i ponieważ psiak jest młody o wychowywaniu go od samego początku , o jasnym przekazywaniu zasad panujących w domu - co wolno a czego nie wolno.........itd...
Należy poinformować państwa także o przewidywanej kontroli poadopcyjnej , bo myślę ,że trzeba będzie taką przeprowadzić.....

Ja wiem , że to wszystko wiecie , ale ......trochę przeraża mnie ta prędkośc........ i tylko tak sobie gderam ....:evil_lol:

Bardzo bym chciała żeby to był ten jedyny , wyjątkowy dom !!!!!!

Trzymam kciuki cały czas mocno zaciśnięte , aż do momentu kiedy Shrek będzie w nowym domu !!!

No i oczywiście jeśłi to możliwe trxzeba zaprosić nowych państwa Shreka na dogomanię .....
Musimy wszystko o nim wiedzieć .........:lol:[/quote]


oj ja tez od rana pozrzedzic musze...tak mnie zaskoczyla ta adopcja...
czy ktos ten domek sprawdzil?
czy rozmawial z panem i pania - z obydwojgiem?
bywa tak ze to pani bardzo chce a pan tak sobie
bywa tez inaczej, ale wyniknie to z osobistego spotkania i rozmowy w rozne strony
jest tylu dogo w Gdansku, ze nie byloby problemem wizyte przedadopcyjna i informacyjna zlozyc

bardzo to szybko wszystko...moze jednak nim do nich pojedzie sprawdzccie porozmawiajcie, czy oni juz mieli psa, to para narzeczenska...
co z psem w czasie wyjazdow?
troszke sie niepokoje

a moze ktos tam byl juz spotkal sie rozmawial..a aj tylko w ostatnie posty weszlam i euforie zobaczylam

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam dzisiaj z nowa Pania przez telefon. Z tego co wiem domek sprawdzała Monika.
Powiedziałam Pani o wszystkim o czym tu teraz piszecie, że moga byc problemy różnego rodzaju... Pani jest swiadoma ,że nie bierze słodkiego szczeniaczka któy był do tej pory w cieplutkim domku tylko psa po przejściach z róznymi doświadczeniami. Oboje chca psa i oboje czekaja na niego.

Bedzie kontrola poadopcyjna równiez - prosze juz teraz kogos z dogomaniaków gdańskich o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam jeszcze raz z nową panią Shreka.. :lol: Zaloguje sie da dogo, beda informacje i zdjęcia Shrekusia. Wszytsko wytłumaczyłam, powiedziałam i musi byc dobrze. Z dworca odbiorą go juz nowi państwo.

Zaraz po niego jadę do schronu. Shreku - pakuj się już :evil_lol: :multi: .
Trzymajcie kciuki za szczęsliwa podróż.

Podziekowania także dla Irmy oraz Wojtka, który Shreka będzie wiózł :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie
To ze mną i Pawłem będzie mieszkał Shrek, chciałabym bardzo wszystkich uspokoić, u nas będzie mu na pewno dobrze, przeczytałam Wasze wypowiedzi dokładnie i wszystko biorę pod uwagę, za godzinkę jedziemy z Pawłem do sklepu i kupujemy wszystkie potrzebne rzeczy dla Shreka, jeśli ktoś ma jakieś sugestie czekam na info;-)
Co do sprawdzenia domku serdecznie zapraszam a i zdjęcia szybko załączymy, żeby Was wszystkich uspokoić, wlaśnie rozmawialam z Wojtkiem, ktory przywiezie Shreka i ok. 22 dziś juz piesek będzie w domku;-)
Co do tego czy obydwoje chcemy Shreka, to bezdyskusyjnie TAK, obydwoje dokładnie tak samo już Go kochamy i choć pewnie początki nie będą najłatwiejsze to nie ma to znaczenia, najważniejsze, żeby Shrek był szczęśliwy i w końcu miał swój prawdziwy ciepły i bezpieczny domek, będę mu poświęcala cały czas i już ma cale moje serduszko;-)
Jesli macie jakies pytania smialo, my na pewno będziemy sie odzywac;-)
Ja juz sie nie moge doczekac wieczorka, pozdrawiam wszystkich serdecznie, Aga.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']jest tylu dogo w Gdansku, ze nie byloby problemem wizyte przedadopcyjna i informacyjna zlozyc

bardzo to szybko wszystko...moze jednak nim do nich pojedzie sprawdzccie porozmawiajcie, czy oni juz mieli psa, to para narzeczenska...
co z psem w czasie wyjazdow?
troszke sie niepokoje[/quote]
Szczerze mówiąc ja też dosiadam się do Pixie, do loży sceptyków... Bo jak dla mnie to zdecydowanie za szybko.
Ale to przecież tylko z troski o psią przyszłość.
Jedna taka błyskawiczna adopcja, której byłam dość bliskim świadkiem, zakończyła się po tygodniu powrotem psa... a też trzeba go była transportować przez kawałek kraju...

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to rzeczywiście CI ludzie i TEN dom.
Shreku, bądź szczęśliwy. Uwielbiam twoje kłapciate ucho :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ach i jeszcze, nie psa nie mieliśmy ale od dawna chcemy mieć, czytam wszelkie informacje na temat psów ze schroniska, jutro wybierzemy sie do weterynarza, w czasie wyjazdów zależy gdzie będziemy jechać Shrek będzie albo z nami a jesli nie to u Rodziców, na pewno u nikogo obcego czy też u kogoś kogo nie będzie znał, tylko tam gdzie będzie czuł sie dobrze, co do tego, że szyko, zależy pod jakim względem, szukaliśmy Shreka od jakiegoś czasu, jesli go znaleźlismy to na co dłuzej czekac??
Nie chce, aby musial być w schronisu ani chwilę dłużej..

Link to comment
Share on other sites

Na koci ogon, to jest klasyczny adopcyjny grom z jasnego nieba. Ale przecież i czasami bywa tak że ludzie długo się decydują na adopcję a i tak z tego nic nie wychodzi i psina jest oddawana.
Agnieszko5 /jakie ładne imię,:evil_lol: / , trzymajcie się i kochajcie go bo podejrzewam że on niezwykły jest. Bądźcie dla niego cierpliwi ale i stanowczy. Żeby go nie rozpieścić za bardzo bo wejdzie na glowę. Gdyby były jakieś kłopoty to ciotki coś doradzą. Zostańcie na dogo! Kibicuję Wam i życzę powodzenia! Pewnie się trochę denerwujesz dziewczyno ale to chyba normalne. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...