Jump to content
Dogomania

Psy z lasu. Hela i Rudy - co z nimi dalej będzie?!


Agmarek

Recommended Posts

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to dobre dusze kupują Helence ogłoszenia i podają mój mail, z którego aktywuję. I w ten sposób napstrykało się tych ogłoszeń.
Dobrze, że Helenka zrobiła kolejny minikrok do przodu.
Hop, mam do oddania Propalin 100 ml - 80% pełny, antybiotyk Augmentin, ampułki Nivalinu.
Jeśli przyda Ci się dla jakiegoś psiaka, to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

De gustibus non est disputandum ;)

 

Teraz na czasie jest rzucanie łaciną.  ;) Cytowanie sentencji łacińskich już nie w modzie.  ;) Znam pewien wątek, gdzie można znaleźć wszystko - mentorstwo, popisy elokwencji, próby błyskania intelektem i wiedzą, wypowiedzi na poziomie rynsztoka, wynurzenia... Dużo tam nienawiści, zapalczywości, półprawd, kłamstw, egocentryzmu, chamstwa i kryptochamstwa. Ciągnie się ten wątek, chociaż od dawna jest do zamknięcia. Nic nowego nie wnosi, nie pomaga zwierzętom. Jedyny plus tego wątku jest taki, że wiadomo od kogo trzymać się z daleka. ;)

 

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to dobre dusze kupują Helence ogłoszenia i podają mój mail, z którego aktywuję. I w ten sposób napstrykało się tych ogłoszeń.
Dobrze, że Helenka zrobiła kolejny minikrok do przodu.
Hop, mam do oddania Propalin 100 ml - 80% pełny, antybiotyk Augmentin, ampułki Nivalinu.
Jeśli przyda Ci się dla jakiegoś psiaka, to daj znać.

 

Super, że ogłoszenia są. :) Dzięki, ale żaden "nasz" psiak nie potrzebuje takich leków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja to się zastanawiam, czy żyję... Czy jeszcze nie wyparowałam, albo co?

 

Lato w Krakowie to koszmar. Zresztą inne pory roku też nie lepsze. Klimat krakowski jest specyficzny. Brak tam świeżego powiewu. ;)

 

 

Miałam zapytanie o Helę z olx. Dom z ogrodem pod Warszawą, seterka i niewielki kundelek. Państwo mają się zastanowić i jeżeli będą zainteresowani adopcją, odezwą się w piątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...