Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='Wiktor z Warszawy'][B][I][SIZE="4"]Zachęcam wszystkich czytających to forum do czynnego udziału w Dniu Kundelka w byłym schronisku w Swarzędzu.
Nasz liczny i aktywny udział w tym przedsięwzięciu nagłośni i spopularyzuje problematykę bezdomnych niechcianych psów.[/SIZE][/I][/B][/QUOTE]

NIE MOŻNA LICZYĆ, ŻE INFO NA POCZTĘ PRZYJDZIE NA CZAS POWIADOMIENIE. DO MNIE PRZYSZŁO DOPIERO 7 XI (DZIEŃ PO TERMINIE SAMEJ WIADOMOŚCI, A DWA DNI PO WYSŁANIU).

Jurek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga'][B]??????Ależ Panie Jurku[/B]
[B]Widacze nie czyta Pan uwaznie ogłoszeń.Przeciez plakat był co najmniej 2 razy ukazany na poprzedniej stronie....[/B]
A jakie info miało przyjsc?[/QUOTE]

Widocznie p. Zyga nie czytał moich wcześniejszych postów. :) Może właśnie na skutek wadliwości technicznej, o której sprawa. Plakat sam rozsyłałem wcześniej, o czym wtedy informowałem na tym forum, więc nie o plakat chodzi.

Chodzi, o to że informatycy Dogomanii nie dopracowali prawidłowego funkcjonowania powiadomień na adresy prywatne uczestników.

Jak ktoś napisze swoją informację,. do pozostałych uczestników wątku przychodzi [B]na ich adres priv[/B] info, o treści choćby jak tu:
[INDENT] [I]Witaj Jurek2050,
puma10 odpowiedział właśnie w temacie Schronisko w Swarzędzu. - w forum Schroniska & adopcje na Dogomania Forum.
Link do tematu:
[URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=204772&goto=newpost[/URL]
Aby zapoznać się z treścią wiadomości kliknij powyższy link.
Temat może zawierać więcej odpowiedzi, ale nie otrzymasz ponownie takiego powiadomienia jeśli nie odwiedzisz forum.
Z pozdrowieniami,
Dogomania Forum team

[/I][/INDENT]NIESTETY TO INFO NIE PRZYCHODZI OD RAZU LUB CZĘSTO W OGÓLE PO ZAMIESZCZENIU NOWEJ WYPOWIEDZI TEGO UCZESTNIKA.

Celowo to napisałem, bo wielokrotnie byłem sam zaczepiany, że nie udzieliłem na dane zapytanie odpowiedzi. To, może dotyczyć też innych sytuacji i dlatego ostrzegam.

Swoją drogą dana osoba nie dostosowała się do moich wówczas propozycji, aby również pytania do mnie adresowane przesyłać jednocześnie na mój priv.

Tyle, Jurek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Czy zdjecia z festynu nie wolno pokazac na watku?
Co bedzie z pieskami ,ktore nie trafia przed 01 stycznia do nowych opiekunow?Mysle o tej dwudziesce?[/QUOTE]


W zasadzie nie wiadomo komu one tak az bardzo przeszkadzają.Jest tam tak duzo miejsca i wolnych boksow.Po prostu,powiedzmy szczerze,że nikomu nie zalezy
ani na schronisku,mimo że jest czysto i psy są zadbane,ani na psach.
Chyba nie jest dobrą ideą teraz jak Bukowska peka w szwach i coraz gorzej o niej słychać zamykanie tego miejsca.To jest po prostu bezmyślność,brak chęci
i całkowity brak uczuć do zwierzat,Nawet nikt nie próbuje walczyć,czy protestować
Pewnie nastepne będziemy zamykac Bukowską itd,A dalej juz nie ma co chyba zamykać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puma10']W zasadzie nie wiadomo komu one tak az bardzo przeszkadzają.Jest tam tak duzo miejsca i wolnych boksow.Po prostu,powiedzmy szczerze,że nikomu nie zalezy
ani na schronisku,mimo że jest czysto i psy są zadbane,ani na psach.
Chyba nie jest dobrą ideą teraz jak Bukowska peka w szwach i coraz gorzej o niej słychać zamykanie tego miejsca.To jest po prostu bezmyślność,brak chęci
i całkowity brak uczuć do zwierzat,Nawet nikt nie próbuje walczyć,czy protestować
Pewnie nastepne będziemy zamykac Bukowską itd,A dalej juz nie ma co chyba zamykać[/QUOTE]
Powinni byc zamknieci wpierw ci ,co sa autorami tych bezsensownych rozporzadzen.przeciez tym decydentom nie chodzi o te biedne zywe istoty ,oni tylko siedza za biurkiem i kalkuluja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Powinni byc zamknieci wpierw ci ,co sa autorami tych bezsensownych rozporzadzen.przeciez tym decydentom nie chodzi o te biedne zywe istoty ,oni tylko siedza za biurkiem i kalkuluja.[/QUOTE]

No i tych zdjęć psiakow co występowały pewnie też nie zobaczymy..

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia są postaram się jak najszybciej je zdobyć

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły jak szukać domki dla naszych biedaków to dajcie znać. Czas coraz mniej a mamy do wyadoptowania ok 15 psiaków!!!!!!!!!!

W weekend poszedł Rekio, Hara, Nes więc psy mogą iść to tylko kwestia dotarcia z informacją. Cały czas jeszcze spotykam się z informcją że schroniska zlikwidowane więc psów już tam nie ma. Nawet to mówią Swarzędzaki, którzy przechodząc koło schronu słyszą szczekanie psów!!!!!!! A one czekają!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia']Zdjęcia są postaram się jak najszybciej je zdobyć

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły jak szukać domki dla naszych biedaków to dajcie znać. Czas coraz mniej a mamy do wyadoptowania ok 15 psiaków!!!!!!!!!!

W weekend poszedł Rekio, Hara, Nes więc psy mogą iść to tylko kwestia dotarcia z informacją. Cały czas jeszcze spotykam się z informcją że schroniska zlikwidowane więc psów już tam nie ma. Nawet to mówią Swarzędzaki, którzy przechodząc koło schronu słyszą szczekanie psów!!!!!!! A one czekają!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

A czemu czasu coraz mniej?Co ma się stać z pieskami?

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że był taki czas, że nie było innych organizacji tylko był TOZ i ludzie chcacy pomagać, tylko tam mogli działać. Ale niestety, ta organizacja zupełnie się nie sprawdziła i nie sprawdza, jako broniąca zwierzęta. Nie można generalizować, że wszyscy w TOZ sa źli ale na pewno cała ta struktura jest do wymiany. Ważny jest 1% i składki. Tylko dla kogo to jest, dla zwierzat? Chyba raczej nie, bo świadczy o tym Swarzędz, Celestynów i wiele wiele innych schronisk, gdzie TOZ się nie sprawdził. W Swarzedzu widać jak na dłoni, ze nie o zwierzęta chodzi. Gdyby chodziło, dzisiaj byłyby odwołania, zażalenia, pikiety, programy naprawcze. Tylko nic nikt nie robił, nie poprawiał kiedy powinien, bagatelizowano zastrzeżenia i MAMY KONIEC. Dlaczego? Czy tego oczekiwały biedne psy od nas? Oczekiwały obrony, pomocy a myśmy je zdradzili. A właściwie zdradził TOZ, bo ich nie obronił. Kogo więc broni TOZ? Tylko siebie i swoich profitów? A może tak zaczniemy Petycję i gruntowną kontrolę TOZu i jego dezorganizacji? Skoro porzadni członkowie TOZ boją się i nie są pewni, to może pomożemy? Istny PZPN ? Jesteśmy to winni psom ze Swarzędza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kosmos']Ja wiem, że był taki czas, że nie było innych organizacji tylko był TOZ i ludzie chcacy pomagać, tylko tam mogli działać. Ale niestety, ta organizacja zupełnie się nie sprawdziła i nie sprawdza, jako broniąca zwierzęta. Nie można generalizować, że wszyscy w TOZ sa źli ale na pewno cała ta struktura jest do wymiany. Ważny jest 1% i składki. Tylko dla kogo to jest, dla zwierzat? Chyba raczej nie, bo świadczy o tym Swarzędz, Celestynów i wiele wiele innych schronisk, gdzie TOZ się nie sprawdził. W Swarzedzu widać jak na dłoni, ze nie o zwierzęta chodzi. Gdyby chodziło, dzisiaj byłyby odwołania, zażalenia, pikiety, programy naprawcze. Tylko nic nikt nie robił, nie poprawiał kiedy powinien, bagatelizowano zastrzeżenia i MAMY KONIEC. Dlaczego? Czy tego oczekiwały biedne psy od nas? Oczekiwały obrony, pomocy a myśmy je zdradzili. A właściwie zdradził TOZ, bo ich nie obronił. Kogo więc broni TOZ? Tylko siebie i swoich profitów? A może tak zaczniemy Petycję i gruntowną kontrolę TOZu i jego dezorganizacji? Skoro porzadni członkowie TOZ boją się i nie są pewni, to może pomożemy? Istny PZPN ? Jesteśmy to winni psom ze Swarzędza.[/QUOTE]
[B]No właśnie,czy tego oczekiwały biedne psy oraz darczyńcy tej placowki?Zupełnie cos innego czytalem na stronie o swarzędzkim schronisku.[/B]
[B]A co zamierzaja władze zamykajac poszczególne schroniska,a nic nie robiac w kierunku zmniejszenia populacji psow i kotow?A moze to co podobno [/B]
[B]robią na Ukrainie?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...