Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

[quote name='sunia2000']Kontaktowałam się z dt Viki-jak tylko widzi kota to długa za nim i wcale nie do zabawy tylko żeby go zjeść:( Jeszcze dziś ma dojść do bliższej konfrontacji Viki i kota, żeby się upewnić. Kobiety zainteresowanej nie zbyłam, prosiłam żeby zadzwoniła jutro jak już będę mieć pewność jak Viki reaguje na koty.[/QUOTE]

Jeśli kot sie nie boi i nie ucieka to zazwyczaj pies go nie rusza.
Zawsze bylam bardziej kocia niz psia - to moje wlasne obserwacje.

Ale co zrobi Vikunia - zołzunia ?

Link to comment
Share on other sites

Pani zadzwoniła drugi raz, oznajmiła, że mąż ją przekonał, że Viki to za duży pies. Pamięta jak musieli nosić na rękach chorą rottkę i nie chcą jednak już dużego psa na wypadek gdyby sytuacja się powtórzyła i Viki na starość siadłyby nogi. Ehh....to jednak nie Ci ludzie zaslugują na Vikunie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla dwóch wrocławskich biedaków, w tym oczywiście dla Vikuni:[url]http://www.dogomania.pl/threads/219633-Psio-pa%C5%84ciowy-dla-Viki-i-Atosa-do-21.12.-11-do-godz-20.00?p=18220646#post18220646[/url][/QUOTE]

Zajrzę oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Pani zadzwoniła drugi raz, oznajmiła, że mąż ją przekonał, że Viki to za duży pies. Pamięta jak musieli nosić na rękach chorą rottkę i nie chcą jednak już dużego psa na wypadek gdyby sytuacja się powtórzyła i Viki na starość siadłyby nogi. Ehh....([/QUOTE]

Ale z tego co wiem przecież Viki jest średniej wielkości, chyba sporo mniejsza od rotweilera ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Chyba przestraszylaś Pawła ... bo juz nie pojawil się więcej u Viki ...[/QUOTE]

Paweł pamiętam, że jesteś zapsiony i obciążony deklaracjami ale moze kupisz chociaż kalendarz na Vikuniowym bazarku ?

Link Sunia wkleiła parą postow wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Byłam, ale niestety jestem spłukana i nie ogarniam już tego wszystkiego.[/QUOTE]

Ja też.:shake: Ale bazar fajny nie? :lol:I nawet dobrze idzie jak na razie.:roll:
Tylko kalendarze mogłyby mieć większe powodzenie.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Kalendarze super!! Właśnie one powinny schodzić, ja już mam kalendarze na nowy rok, z psami, kotami,końmi!!! I wsparłabym Vikunię, ale niestety zero, zero, zero!!![/QUOTE]

Ja kupilam jeden na poprzednim bazarze jak dostanę to Ci napiszę czy fajny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawel1w25']Ostatnio miałem przerwę w zaglądaniu na wątki . . .
Te kalendarze to jeszcze aktualne ?[/QUOTE]
To witamy po przerwie:)
Tak, kalendarze aktualne, można je zakupic na tym bazarku:[url]http://www.dogomania.pl/threads/219633-Psio-pa%C5%84ciowy-dla-Viki-i-Atosa-do-21.12.-11-do-godz-20.00/page4[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...