Jump to content
Dogomania

ZAWODY IAL - Warszawa


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=black]Mamy prośbę do wszystkich zawodników o używanie [COLOR=red](przy wchodzeniu i wychodzeniu z psami)[/COLOR] tylnego wejścia. Prosimy też o wyprowadzanie bestii ;) właśnie od tyłu budynku, od strony Alej, i o sprzątanie po nich!:cool3: [SIZE=1]Będą torebki do wzięcia w dużych ilościach.[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Co do bufetu -[/B]
będzie czajnik, kawa, herbata, cukier, kubeczki, łyżeczki....
Co do jedzenia to nie mam pojęcia.:roll: Czy ktoś się pokusi o stworzenie czegoś? :cool3:
Obawiam się, że nie będzie tradycyjnej potrawy ;) fortowych imprez, bo Marta wyjechała służbowo i nie wiem czy zdąży...

Link to comment
Share on other sites

SaJo to zalezy jak autobus przyjedzie.Kiedy jechałam autobusami do pruszkowa to niezdazyłam bo autobus ktorym jechałam sie spoznił , nastepny sie spieszył , to był koszmar.Musisz liczyc na dobre szczescie :P
A co do biletu to sie niezabardzo orientuje wiec w tej kwestii ci niepomoge ... :) jednak nie da sie ukryc najbardziej przyda ci sie wczesniej wspomniane szczescie , ktorego nie kupisz :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanko: o ktorej orientacyjnie zaczna sie zerowki? Bo Bugi jednak nie jedzie i nie chce fatygowac znajomego o podworzenie mnie, skoro musze zdarzyc dopiero na zerowki. A ja na zawodach zawsze zyje poza czasem i nie mam pojecia ile trzeba liczyc czasu na jaedna konkurencje :lol:

Link to comment
Share on other sites

A nas jednak nie bedzie :placz:
I ja, i Asti jestesmy przeziebione, choc Astka czuje sie duzo lepiej ode mnie, ale dostaje jeszcze antybiotyk, a ja musze sie wygrzac w domku.
Ech, bede za Was trzymac kciuki i prosze mi tu ladne zdjecia pozamieszczac po! (ogladajac je bede jeszcze bardziej zalowac, ale co tam - uwielbiam ogladac foty )

Link to comment
Share on other sites

Będę pierwsza! Było super! Torki ciekawe, trochę ciasne, ale to już wina hali, a za nią jestem wdzięczna z całego serca, bo inaczej byśmy zamarźli. Organizacja też porządna, wszystko szło bardzo sprawnie, chyba pobiliście rekord w szybkości wywieszania wyników. Konkurencja klubów ekstra! Mam nadzieję, że za rok też zrobicie takie zawody, my na pewno będziemy!

Link to comment
Share on other sites

oj tak!! :) bylo super!!!!! :multi: dzieki za wszystko!! organizacja bardzo dobra, torki faktycznie troche ciasne ale fajne! konkurencja klubow byla swietnym pomyslem! :) szkoda tylko ze konkurencja slalomowa nie zmiescila sie w czasie ale mam nadzieje ze za rok sie odbedzie! :razz: juz sie nie moge doczekac nastepnych zawodow! :)

P.S. dzieki za lustro!! :loveu: tego mi wlasnie brakowalo w pokoju! :p

Link to comment
Share on other sites

Były 3 Cavano Dream Team :D I tylko nasza, boska drużyna druga ukończyła :D Ja również chciałabym bardzo podziękować organizatorom za fantastyczne zawody ( ja z moim małym kundlem nie czułam tej ww. ciasnoty ;) ), torki ciekawe, świetne towarzystwo... Tylko czekam na następne :) (Nuti zasnęła snem kamiennym i chyba nawet na wieczorny spacer nie będzie chciała pójść :D )

Link to comment
Share on other sites

My tez juz jestesmy :) Gnojek rzucil mi wlasnie pilke pod nogi i patrzy z pewna aluzja....:lol: Baaaardzo dziekuje za te zawody. Ostatnio z moim psem bardzo ciezko mi sie biega,jakos nasze porozumienie sie nieco posulo, ale dzis jakos wszystko poszlo w mire ok, nie moge sie za brdzo czepiac. Oprocz zwalonego przeze mnie startu sztafety. Czy ktos to nagrywal? Jestem ciekawa dlaczego wyszlo jak wyszlo, chociaz podejrzewam, ze wiem o co chodzi. Niestety nie mglam zostac do konca, a szkoda, bo sztafeta wygladala suuuper (widzialam tylko jedna, ktora biegla zaraz po nas).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...