Jump to content
Dogomania

ZAWODY IAL - Warszawa


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiekszyłyśmy grono beagli!!!
Edit, mapki co prawda nie ma, ale:
[quote name='Zielsko']Hala znajduje się przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie - Miejski Zarząd Obiektów Sportowych. Dla jadących z Warszawy hala znajduje sie po lewej stronie tuz po przekroczeniu granic miasta.[/quote]
Nie martw się, tafimy. Mam rodzinę w Pruszkowie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']
będą jakieś oznaczenia drogi? :) bo z moją orientacją w terenie to...:oops:[/quote]

Na oznaczenie to raczej bym nie liczyła :cool3:

Będziesz szła od stacji PKP? To musisz najpierw zacząć wracać wzdłuż torów (tylko nie dosłownie! :diabloti: ) i jak dojdziesz do wiaduktu to wspiąć się na niego i przejść przeciwnie niż do torów, prosto aż do samej hali ;)

Z grubsza schemat masz tutaj:

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3535/pruszkowsz1.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Niestety musze Was z przykroscia zawiadomic, ze caly IAL umarl smiercia naturalna i z tego powodu nie bedzie juz zawodow z serii IAL. W zwiazku z tym na naszych zawodach nie bedzie przebiegu IAL, ale i tak wszystkich zapraszamy na Otwarte Jesienne Zawody Agility i mam nadzieje, ze mimo tego, ze nie bedzie tam przebiegu IAL to wszyscy beda sie dobrze bawic.

Link to comment
Share on other sites

No cóż, nie ma znaczenia, czy to IAL, czy nie IAL, i tak chętnie wystartujemy :lol: .
Z drugiej strony, trochę jednak szkoda, bo zawody IAL stały się pewną tradycją, przynajmniej u nas. Mówi sie trudno i kocha się dalej. Tak czy siak, stawimy się w Pruszkowie zwarci i gotowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Szkoda, że nie będzie serii IAL - to był bardzo dobry pretekst do robienia nieoficjalnych zawodów :(
Rozumiem, że reszta planu na niedzielę bez zmian?[/quote]

myślę, że już nie potrzebujemy "pretekstów" do organizowania zawodów:multi:

co do reszty planu, to oczywiście bez zmian - czekamy na Was:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']szkoda :( mam nadzieję, że nieoficjalne zaowdy będą cały czas organizowane, bo na oficjalne muszę poczekać jeszcze 2 lata :([/quote]
Wystarczy jak namówisz mamę albo tatę na zapisanie się do ZK i wtedy osoba niepełnoletnia ma prawo startowac w oficjalnych zawodach z ich psem. Jedna legitymacja w rodzinie wystarczy;) . W zawodach oficjalnych biora udział tak samo dzieci i młodzież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Niestety, szkoda, ze tak sie skonczyla historia IAL u nas, ale coz zrobic.

W kazdym razie program jest taki:

9:30 Rozpoczęcie biegów
Agility
Agility 0
Jumping
Jumping 0
Konkurencja Klubów
Slalomowa Gra (jeśli zdążymy!)
17:00 Zakończenie zawodów[/QUOTE]

a co sie stalo, ze nie ma IALu? jakas konkretna przyczyna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...