Jump to content
Dogomania

ZAWODY IAL - Warszawa


Zielsko

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']Wystarczy jak namówisz mamę albo tatę na zapisanie się do ZK i wtedy osoba niepełnoletnia ma prawo startowac w oficjalnych zawodach z ich psem. Jedna legitymacja w rodzinie wystarczy;) . W zawodach oficjalnych biora udział tak samo dzieci i młodzież.[/quote]
oo to mi sie podoba :cool3: tatulek jest juz w ZK, wiec teraz musimy tylko nauczyc sie ladnie hustawki i slalomu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']nie zauważyliście, że na oficjalnej stronie IAL nie ma już nawet wyników za 3'2005 i 4'2005 a co mówić o 2006 roku...[/quote]
Zauważyliśmy juz dawno, choć wyniki za drugie zawody 2005 pojawiły się stosunkowo niedawno :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

o legitymacji to nie wiem czy nie jest tak, ze jak nie masz 16 lat to możesz dostać od rodzica pismo, że się zgadza żebyś została członkie ZK i tyle staczy, przynajmniej tak mi powiedziały panie jak się sama zapisywałam. więc może po prostu zadwoń tam i się dowiedz :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']No zartujesz?! Na oficjalnych zawodach takich jak Lack pies powinien miec skonczone 18 miesiecy nawet! :mad:[/quote]

Spokojnie, pies miał skończone nawet 2 lata :) Myślałam, że chodzi tu o wiek przewodnika, ale chyba też się trochę pogubiłam... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']sajo chcesz nam o czyms powiedziec ?;)[/quote]

Gratulacje :)

[quote name='Zielsko']Na szczescie na przewodnika nie ma ani dolnej ani gornej granicy, wiec mozna caaaaale zycie:razz:[/quote]

Też się cieszę.:evil_lol:

Na zawodach w Berlinie biegała Pani w wieku 72 lat i podobno całkiem niezle sobie radziła:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...