Jump to content
Dogomania

8l Misia po ciężkiej operacji_JUŻ na swoim miejscu-w Fundacji BERNARDYN_ uśmiechnięta


zuzlikowa

Recommended Posts

Ihabe...dobry pomysł ze "sztachetkami"... może też i o " słupkach" pomyśl..."sztachetki" za piataka, a "słupki" lub inne części konstrukcyjne...np. za 10zł...ale to taka luźna sugestia...
Bardzo fajny pomysł i dobrze żeby już zaczął funkcjonować...

Czy na FB nie warto też założyc specjalnie wydarzenia, wskazując na cel- kojec dla Miśki?...czy ktoś pomoże w założeniu i prowadzeniu?
Allegro, to też myśl... czy ktoś może zrobić?
[B]Bardzo prosimy o wszelaką pomoc w zabezpieczeniu Misi bezpiecznej i spokojnej starości...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amikat']Profesjonalny 2500zł. Same panele bnekersa + zadaszenie (nieprofesjonalny) - około 800 zł.[/QUOTE]

Czy kwota 800zł jest nie do przeskoczenia?... na bezpieczną i wygodną starość Misi?...dla nas?

[quote name='Plicha']Ihabe świetne pomysły, trzeba zacząć zbierać pieniążki, tylko musimy zorganizować kto się czym zajmie. Kto jeszcze chętny do pomocy? :smile:[/QUOTE]

...i o to chodzi...zorganizujmy się.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][SIZE=5]Co myslicie o zmianie tytułu wątku?...jakieś propozycje?
[/SIZE][/COLOR][B][COLOR=darkred][SIZE=5]
Konto dla Miśki...
[/SIZE][/COLOR][/B][B]„FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT”[/B]
41-508 Chorzów-Maciejkowice
ul. Antoniów 1
Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
IBAN PL[B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
[B]SWIFT GBGCPLPK[/B]
[FONT=&quot][SIZE=4]Tytuł przelewu –[B]kojec Miśki[/B]


może tak być też zmienione na 1 stronie?
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Może taki tytuł: Misia po ciężkiej operacji zbiera na kojec, pomóż jej uwolnić się z łańcucha.
Myślę że trzeba jak najszybciej zacząć zbierać pieniądze, ja niestety nie znam żadnych osób, które mogłyby taniej sprzedać materiały :( Nie wiem też czy na miejscu są osoby, które mogłyby pomóc w budowie kojca, czy jak się zamawia cały kojec to ciężko go zamontować?
Trochę tu mało osób, czy ktoś mógłby zrobic nowy bannerek specjalnie dla Misi? Ja nie umiem :(

Link to comment
Share on other sites

Zmieniłam poczatek wątku... niestety nie uzgadniałam tego z Fundacją SOS, więc muszę zapytać, czy tak może być?

"10.04.2011
Misia już jest po ciężkiej operacji- usunięcia 11kg guza jajników... ta stara sunia ma szansę zostać w swoim domu, ale opiekunowie potrzebują pomocy w uporzadkowaniu terenu i wybudowaniu kojca...nie wypasionego i super eleganckiego, ale czystego i bezpiecznego kojca.
Bez tego ta sunia skazana jest już do końca życia na brud i łańcuch (niestety pozostawiona sama sobie potrafi wyjść poza teren!)...ludzie zestarzeli się z Misią, niestety rozchorowali...sami sobie nie poradzą, a zabieranie ponad 8 letniej suki bernardyna z domu, w którym ludzie chcą, a nie mogą, bo zdrowia i sił nie starcza, jest ostatecznością i najmniej dla psa oczekiwanym wyjściem.
[B][SIZE=4]POMÓZCIE Misi przeżyć ostatnie lata życie bezpiecznie i bez zbędnego stresu!

[/SIZE][/B][COLOR=darkred][B][SIZE=4]Wszelką pomoc prosimy o przekazywanie bezpośrednio na konto Misi do fundacji...
każde wsparcie bardzo się przyda - ręce gotowe do pomocy, materiały, pieniądze, bazarki...[/SIZE][/B][/COLOR]

[B]„FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT”[/B]
41-508 Chorzów-Maciejkowice
ul. Antoniów 1
Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
IBAN PL[B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
[B]SWIFT GBGCPLPK[/B]
[FONT=&quot][SIZE=4]Tytuł przelewu – kojec dla Miśki "[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Dzięki Magda :) Ja też porozsyłam. A znasz kogoś kto bannerek dla Misi mógłby zrobić?[/QUOTE]

poprosze Atrisko o banerek, zrobiła wczesniej dla Miśka i Miśki:-)
Przygotuje tez bazarek jak tylko mi synek pozwoli, niestety rozchorował mi sie i zbijam cały czas goraczkę:-(
Zuzliku dziekuję za pomysły i aktywność:-)

Link to comment
Share on other sites

Oby nie było to potrzebne Misi...ale i ona była w takiej sytuacji...

To dla wszystkich benków, które mogą znaleźć się w przyszłości w podobnej sytuacji...niech choć kilku się uda tego uniknąć...


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205858-1-na-BERNARDYNY_RATUJMY-zdrowie-i-%C5%BCycie-bernardyn%C3%B3w-miks%C3%B3w%21-POM%C3%93%C5%BBCIE-potrzebuj%C4%85-WAS%21"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/4648/slajd3.jpg[/IMG][/URL]

[URL]http://img860.imageshack.us/img860/4648/slajd3.jpg[/URL]


Pomóżcie nagłośnić tę akcję... [B]może jeszcze ktoś nie rozliczył swojego PIT-u i zastanawia się nad przekazaniem 1%...bernardyny w potrzebie bardzo potrzebują pomocy![/B]
Link pod plakatem jest bezpośrednio do oryginalnego plakatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bączek']A może udałoby sie uzbierać pieniądze na coś takiego. I pożyczyć Panu na parę lat. A później wykorzystać dla innego pieska.
[URL]http://czestochowa.olx.pl/kojce-dla-psow-kojec-dla-psa-iid-22096406[/URL][/QUOTE]

kojec super:-) Bedziemy starali się nazbierac jak najwięcej :-)
A jak tam Miszka?;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Kojec super tylko dosyć drogi niestety, no ale może da radę :) Myślę że trzeba zbierać też na Facebooku, stamtąd podobno jest dużo wpłat, ktoś umie robić zbiórki tam?[/QUOTE]

ja jeszcze nie robiłam:-(

a czy ktos miałby czas zrobic allegro cegiełkowe dla Miski? Mysle, że jak najbardziej jest dobry cel i moze dobrze ludzie sie zlitują i kupia cegiełko-sztachetkę na kojec dla Misi?;-)

Link to comment
Share on other sites

przypominam


To dla wszystkich benków, które mogą znaleźć się w przyszłości w podobnej sytuacji...niech choć kilku się uda tego uniknąć...




[url]http://img860.imageshack.us/img860/4648/slajd3.jpg[/url]


Pomóżcie nagłośnić tę akcję... może jeszcze ktoś nie rozliczył swojego PIT-u i zastanawia się nad przekazaniem 1%...bernardyny w potrzebie bardzo potrzebują pomocy!
Link pod plakatem jest bezpośrednio do oryginalnego plakatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']misia nie ma budy, to co jest to zrobiona prowizorka ze sklejki, rozpaduwa\;-(
ale jeśli ktos jest blizej i bardziej potrzebuje to jasne:-)))))[/QUOTE]
Aha, myślałam że ma. W takim razie dacie radę załatwić jakiś transport z Wrocławia? Trzebaby pewnie szybko to załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']kojec super:-) Bedziemy starali się nazbierac jak najwięcej :-)
A jak tam Miszka?;-)[/QUOTE]

Miszka nie ten sam pies. Szaleje , szczeka, no i bez przerwy sie kąpie. Miska którą mu postawiłam jest za mała, muszę kupić mu basen. W lecie przy takiej sierści upały to dla niego mordęga. Woda jest dla niego najważniejsza. Nawet jak leży w domu to zawsze koło miski z wodą. Na szczęście nie ma owłosionych łap, więc stosunkowo mało błota wnosi do domu.

A poza tym niewiele sie już zmienił. Zachowuje sie jak normalny, wesoły, młody pies.
Mam tylko problem ze spacerem, bo ciągnie, a właściwie podrywa się co chwila do galopu i chce mi rekę w tym momencie z barku wyrwać.
Na razie boję się go spuścić ze smyczy. Ale wcześniej czy później muszę się odważyć bo te spacery to męka dla mnie i dla niego. Myślę, że galopował będzie przez pierwsze 10 minut a potem wysiądzie fizycznie. Musze tylko spośród psów wybrac tego, który sie nie oddala i razem chodzic na spacer. Miszka na spacerze raczej sie pilnuje psa niż człowieka.

A wogóle to jest ponad przeciętnie inteligentny i posłuszny. Już sie nauczył, że jak koty jedzą to psy czekają, a nie wyjadają kotom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...