Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania90']zadam glupie pytanie czy w kombinezonie psiak moze sie swobodne zalatwic?

bo kupilam mu juz dawno bluze i w niej nie da sie zalatwic porzadnie bo zakrywa mu pewna czesc ciala, wec bluze mu ubieram w domu jak przyjdzie mokry albo zmarzniety z dworu zeby sie rozgrzal[/QUOTE]

jasne, że da radę, zawsze jest wycięcie w kombinezonie na te sprawy ;)
no w bluzach to niekoniecznie, bo zależy od tego jaki jest rozmiar i czy na długość sięga psiakowi do ogonka-jeśli sięga to się nie załatwi
choć w bluzie która mój psiak ma jest taki otwór, także zależy z jakiej firmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][URL]http://img59.imageshack.us/img59/1315/dsc00141jakzmniejszycfo.jpg[/URL]
czy B na tej kokadrdze to chyba nie przypadkiem?
śliczny z niego kawaler
pozdrawiam i zycze miłego dnia[/QUOTE]

nie jest przypadkiem tylko celowo:)

[quote name='kiniaaa']jasne, że da radę, zawsze jest wycięcie w kombinezonie na te sprawy ;)
no w bluzach to niekoniecznie, bo zależy od tego jaki jest rozmiar i czy na długość sięga psiakowi do ogonka-jeśli sięga to się nie załatwi
choć w bluzie która mój psiak ma jest taki otwór, także zależy z jakiej firmy...[/QUOTE]

no wlasnie Bobi ma taka bluze ktora siega do ogonka i nie ma zadnego otworu aby mogl sie zalatwi dlatego pytam

a gdzie kupilas bluze ?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://1.1.1.2/bmi/img59.imageshack.us/img59/1315/dsc00141jakzmniejszycfo.jpg[/url] aaaaaaaaach :loveu: przystojniak w mojej ulubionej kokardce :loveu::loveu::loveu:

ja teraz chcę zamówić ortaliony dla pepików w Szafie dla Psa, fajne mają i na wymiar i wiem że jak tam zamówię to pies nie będzie sikał do środka kombinezonu :evil_lol:
Tesi zimą chodziła w zwykłym sweterku ze sklepu, ale był tak wycięty że też nie było problemu

Link to comment
Share on other sites

no ta ale Bobi ma okropna pancie ze taka mega kosc mu kupila ze Bobi nie potrafi dac sobie rade z nia:diabloti:

srodek wylizal prawie caly tyle ile mu jezorek wszedl do srodka a kosc cala jeszcze:evil_lol:
ale Bobi sie nie poddaje dziennie z nia walczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']jutro ide do pracy na 8 do 22 a dzisiaj mam wolne:)[/QUOTE]
Oj to tez dlugi dzien. Dobrze ze chociaz dzis masz wolne to mozesz z psiakiem sie pobawic czy isc na fajny spacer :) my sie wlasnie zbieramy zaraz jak tylko pokroje smaki dla psow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...