Jump to content
Dogomania

Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ronja już wie, że czasami zdarzaja się spacerki. Już czeka na nie. dzisiaj tak skakała w klatce , że prawie nie mogłam zapiąć jej smyczy.
Jejku niech ktos ja dojrzy. Ronja jeszcze zachowuje sie troszke plochliwie. Gdy niespodziewanie się ją dotyka drzy i zamyka oczy. ale to napewno przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

wiemy, że się ukazał, to całe "mówi stokowska", która nawet nie wie, który to pies :angryy: (tak naprawdę opowiadałyśmy to z Hanią, a ona dodała tylko jedyną informację, oczywiście błędną, że Ronja ma podwójny zamek - no ale cóż, tak to bywa jak jest się przypadkowym p.o. dyrektora i tak naprawdę ma się w dupie psy...)

dzisiaj od razu był tel do schroniska od ludzi zainteresowanych sunią, podobno mają jutro przyjechać, trzymamy kciuki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanka456']Ktoś dzwonił, ale niestety nie odezwał się ponownie, może Sylwester przeszkodził, może po Nowym Roku przyjedzie do schroniska. Oby. to moje pobozne życzenie. Ronja dzis nawet zaszczekała ze szczęścia na spacerze. To jakby pierwsze słowa dziecka.[/quote]

tylko zeby ci ludzie byli odpowiedzilani bo taki pies jak ona jest bardzo trodnym psem (nie pisze tego w sensie niegatywnym) wiem bo podobnie mielismy z naszym psem i naprawde wieel problemow bylo przez pierwsze 2 lata ale udalo sie . mamy najkochanszego psa na ziemi i jestem pewna w 100% ,ze Ronja tez jest takim psiakiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...