Jump to content
Dogomania

Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BYlo w gazecie ale niestety zadnegoodzewu, teraz wyslalam zznowu do Wyborczej. Naprawde nie wiem dlaczego taka cisza w sprawie tej suni. Kurcze nie moge zrozumiec dlaczego nie moze sie znalezc jeden czlowiek, ktory by chcial jej pomoc. To jakas zakleta sprawa. zaczynam sie denerwowac, bo juz nie mam pomyslu zadnego co zrobic.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,ja juz doszłam dzisiaj do tego czemu niema zadnego odzewu w sprawie Ronji. Jej historia jest wzruszająca,owszem,ale ludzie boją sie tych jej ucieczek,dlatego nikt niechce sie na nia zdecydowac. Dzisiaj tez była chetna rodzina na nia,ale jak w gabienecie powiedzieli ze ucieka to ludzie juz podziekowali. Nie chcieli słuchac ze Ronja jest juz zupełnie innym psem.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki ja sama zabralam ze schroniska psa z takim problemem ale obawy ludzi sa zupelnie nieuzasadnione bo sunia nie bedzie uciekac od nowej rodziny ucieka bo stara sie wrocic do swojego pana\\
sluchajcie jesli ktos bdzie chetny aby zaadoptowac sunie wezcie od tej osoby numer domowy ja zadzownie i porozmawiam mialam ten sam problem wiec zawsze moge rozwiac jakies obawy i watpliwosci

tylko numer domowy bo bede dzwonic z anglii

Link to comment
Share on other sites

Haniu, wyobrażasz sobie Ronję wtuloną w kraty i w moją rękę, z tym niesamowitym smutkiem i zrezygnowaniem w oczach, spokojną, cichą, delikatnie podającą łapkę?...
Niestety Ronja teraz już tylko tak wygląda - nie podskakuje, nie szczeka, nie wariuje na widok człowieka, z myślą, że ktoś pewnie wyjdzie z nią na spacer... Ronja bardzo posmutniała, bardzo jej źle w nowym boksie. Choć nie ma konfliktów z innymi psami, może normalnie zjeść, nikt nie walczy z nią o jedzenie i budę, to chyba rozumie, że czasy spacerów, głaskania za uchem się skończyły...

Koniecznie potrzebny jest jej dom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...