Jump to content
Dogomania

ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)


_Aga_

Recommended Posts

[quote name='docha']...wiesz, a ja myślałam dotychczas, że jak wchodzi na obiekt interwencja to przy braku odpowiednich warunków, przy zaniedbanych stworzeniach są one zabierane natychmiast, bez względu na stopień własności.....ale oczywiście Wy lepiej się znacie. ciekawe kiedy skończą się wam pomysły na tłumaczenia interpretacyjne. jak nie z jednej to z drugiej strony, nie długo końców zabraknie. Wiesz, dobrze wiem jakie tam są warunki chociaż nigdy tam nie byłam, ale mnie interesują fakty i tych się trzymam, a nie nadinterpretacja tych faktów. to co robicie jest po prostu głupie w swoim założeniu.
Piszesz, gdyby kontrola przyszła wcześniej...ale wcześniej w te siarczyste mrozy była tam sama Fundacja i co ja się wówczas dowiedziałam? że Fundacja obejmie swoim patronatem to hospicjum. prawdę mówiąc to wówczas gęba mi się zaśmiała, bo uważałam, że pójdzie wszystko w jak najlepszym stonowanym kierunku.[/QUOTE]Fundacja była już po siarczystych mrozach.
Sprawdź w kalendarzu.
Ja pamiętam.
A to, ze PIW nie zabrała od razu, to chyba dobrze, czyż nie?
Dał tydzień.
na uregulowanie wszystkiego.
Lepiej wszystko krytykować
zamiast cieszyc się.
Rafi własnie znalazł dom.
Grom okazuje się, nie jest taki nieadopcyjny jak był.
W ciągu tygodnia 2 psy wyklarowane
8 bezpiecznych i w cieple.
Mało?
lepiej pisac, ze to głupie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='docha']oj dziewczyno, tzn. malizno, nadgorliwość jest gorsza od wojny (łagodnie to ujęłam).

Jaką informację podała na wątku hospicjum Fundacja? przeczytałaś to ze zrozumieniem?

mnie się wydaje, że jest tam podane do wiedzy ogółu, iż 4 psy, w tym Homer może pozostać u czarodziejki. zrozumiałam, że jest to interpretacja założeń jakie wystosował inspektor z PIW z kontroli z dnia dzisiejszego,ba nawet mogły by zostać 8 szt. psów, tak jak to było od początku tejże inspekcji, tylko tak skutecznie nakręciłyście opiekunów, którzy widać nie za bardzo znają się na przepisach i w strachu wyszukali dt zastępcze.
ciekawe czy psy nie wpadły spod rynny pod deszcz, bardzo ciekawe. Tak. róbcie dalej wodę z mózgów ludziom, inteligentni i obeznani po prostu tu nie zaglądają, a robią swoje.[/QUOTE]
Jak sie okazało ,kto inny jest odpowiedzialny za Homerka i w tym momencie to ,ze było napisane ,iż pies mooze zostać w tym miejscu uległo zmianie
[quote name='docha']...wiesz, a ja myślałam dotychczas, że jak wchodzi na obiekt interwencja to przy braku odpowiednich warunków, przy zaniedbanych stworzeniach są one zabierane natychmiast, bez względu na stopień własności.....ale oczywiście Wy lepiej się znacie. ciekawe kiedy skończą się wam pomysły na tłumaczenia interpretacyjne. jak nie z jednej to z drugiej strony, nie długo końców zabraknie. dobrze wiem jakie tam są warunki chociaż nigdy tam nie byłam, ale mnie interesują fakty i tych się trzymam, a nie nadinterpretacja tych faktów. to co robicie jest po prostu głupie w swoim założeniu.
Piszesz, gdyby kontrola przyszła wcześniej...ale wcześniej w te siarczyste mrozy była tam sama Fundacja i co ja się wówczas dowiedziałam? że Fundacja obejmie swoim patronatem to hospicjum. prawdę mówiąc to wówczas gęba mi się zaśmiała, bo uważałam, że pójdzie wszystko w jak najlepszym stonowanym kierunku.[/QUOTE]

Widać docha ,że nic nie wiesz na temat interwencji ...,no i jak sama napisałas my sie znamy lepiej ,właśnie .
Dlatego nie zostawiamy Homerka w raju...cały czas o niego walczymy i dom chętny na niego tez mam potwierdzenie ,dom nadal na psiaka czeka ,a sprawami Homerka ,tez się zajmuję i wiem troszkę wiecej niz ty.....
ps.Jesli uda sie z Homerkiem ,to trzeba znaleźć Fundację ,albo stowarzyszenie do sprawdzenia domu ...nie dogomaniaka ,tylko Fundacje ,więc myślcie o tym jak to załatwić ,zeby póxniej nie było ,ze nie ma kto sie tym zajać ,ja jestem dobrej mysli bo skoro sprawa psiaka ruszyła ,to jest jakakolwiek szansa ,nawet najmiejsza ale jest i tego sie trzymam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Do mnie w sprawie Homera nikt się nie odezwał.
Nie wiem, gdzie jest zlokalizowany ew. DS, więc trudno zadeklarować, że zorganizuję wizytę i w jakim terminie.[/QUOTE]
Malibo ,jak tylko bedzie info potwierdzone to ja sie do Ciebie odezwę ,napisałam tylko ,ze takie są wytyczne ,ale nie wiem czy ktos sie juz tym nie zajmuję ,bo jak wiadomo nadal jest parę psów w pilnej potrzebie ,ale już mniej niz było ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Kierownik już się kontaktował z jedną z dziewczyn.

Prosił by uzyskała zrzeczenie od anuli42.

Nie wiem, na ile jest to realne.[/QUOTE]


A dlaczego on nie może zerwać tej umowy ??? przecież Homer jutro trafi do schroniska czy Anula tego chce czy nie !!!!! Dzwońcie do niej powiedzcie, że bez jej zrzeczenia Homer trafi do schroniska a ma szansę na dom !!!!!


ZA CO TEN PSIAK MA TAK CIERPIEĆ ANULA OPAMIĘTAJ SIĘ !!!, TO CHODZI O JEGO ŻYCIE !!!!

Edited by edek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Kierownik już się kontaktował z jedną z dziewczyn.

Prosił by uzyskała zrzeczenie od anuli42.

Nie wiem, na ile jest to realne.[/QUOTE]

[quote name='edek']A dlaczego on nie może zerwać tej umowy ??? przecież Homer jutro trafi do schroniska czy Anula tego chce czy nie !!!!! Dzwońcie do niej powiedzcie, że bez jej zrzeczenia Homer trafi do schroniska a ma szansę na dom !!!!!


ZA CO TEN PSIAK MA TAK CIERPIEĆ ANULA OPAMIĘTAJ SIĘ !!!, TO CHODZI O JEGO ŻYCIE !!!![/QUOTE]
Nic nie rozumiem...[B]pies ma szansę ma swój dom, gdzie będzie jedynym psiakiem[/B].......chodzi o komfort życia Homera na te może ostatnie lata psiej starości....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Nic nie rozumiem...[B]pies ma szansę ma swój dom, gdzie będzie jedynym psiakiem[/B].......chodzi o komfort życia Homera na te może ostatnie lata psiej starości....[/QUOTE]

[B]Ja tez nic nie rozumiem[/B]….. boję się jutrzejszego dnia i tej kontroli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Homer jest w Fundacji?[/QUOTE]
oj, zuzli, po co to? napisałam o Fundacji jako o osobie która jest najbliżej źródła wiedzy i jest dobrze zorientowana gdzie dzisiaj jest Homer. Z tym, że przypuszczam, że Fundacja nie jest zainteresowana podawaniem oczywistych faktów, dlatego dodałam,iż wszystko z psem w porządku. Nie siedzi tam porzucony na pastwę losu przez swoją opiekunkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']oj, zuzli, po co to? napisałam o Fundacji jako o osobie która jest najbliżej źródła wiedzy i jest dobrze zorientowana gdzie dzisiaj jest Homer. Z tym, że przypuszczam, że Fundacja nie jest zainteresowana podawaniem oczywistych faktów, dlatego dodałam,iż wszystko z psem w porządku. Nie siedzi tam porzucony na pastwę losu przez swoją opiekunkę.[/QUOTE]
A ja przypomnę, że na Homera czeka podobno dom staly.
czy to, jest w porzadku, że tu jest cisza?
należałoby może ten dom powiadomić
czy ma dalej czekać, czy nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

zgodnie z informacją uzyskaną dzisiaj przez maliznę78 w PIW w "hospicjum" było 16 psów, aktualnie zostało 6 psów, 9 zabranych jest potwierdzonych na innych watkach, 1 zniknął podobno nie wiadomo gdzie
wychodzi na to, że Homer dalej u Czarodziejki....

że pozwolę sobie zacytować:
"[I]uspokójcie się już, wszystko jest w porządku z Homerem[/I]"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']zgodnie z informacją uzyskaną dzisiaj przez maliznę78 w PIW w "hospicjum" było 16 psów, aktualnie zostało 6 psów, 9 zabranych jest potwierdzonych na innych watkach, 1 zniknął podobno nie wiadomo gdzie[/QUOTE]

9 zabranych ( Miś, Grom, Kajka, Szarik, Kasetka, Sokół, Rafi, Lutuś, Campari)
6 zostało ( Isia, Bej, Aron, Myszol, Reksio, Homer)
1 zniknął ( który?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']zgodnie z informacją uzyskaną dzisiaj przez maliznę78 w PIW w "hospicjum" było 16 psów, aktualnie zostało 6 psów, 9 zabranych jest potwierdzonych na innych watkach, 1 zniknął podobno nie wiadomo gdzie
wychodzi na to, że Homer dalej u Czarodziejki....

że pozwolę sobie zacytować:
"[I]uspokójcie się już, wszystko jest w porządku z Homerem[/I]"[/QUOTE]
Tak. O Homera było pytanie konkretne
Homer, niewidomy psiak,
przebywa na terenie posesji czarodziejki.
Może być zabrany, nie musi.
Przypomne jednak
ze na Homera czeka DS!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...