Jump to content
Dogomania

Mega Dramat! Szkielet- już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kazik132']JAk długo moze być w lecznicy? MAcie jakieś miejsce juz zaklepane? Jaka jest cena?
Myśle,że trzeba jej zrobic wydarzenie na FB. Czy jest tu ktoś, kto umie robić?[/QUOTE]

Nie mam jeszcze Hoteliku. Jeszcze, ale jak będą pieniążki to coś się znajdzie. Nieśmiało marzę o jakimś, choćby płatnym, tymczasie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Ma ok 3-4 latka. Jest w stanie maksymalnego wycieńczenia/wygłodzenia, na granicy śmierci. Słowa skóra i kości nie oddają jego stanu. Raczej nie jest chory. Jest pod okiem weta i wstępnie mówił, ze nie jest.[/QUOTE]NO ale może trzeba zrobic jakieś wyniki? Jakaś specjalistyczna karma? Az sie wierzyć nie chce,że tak się na schron zbuntował a w lecznicy je łapczywie:( A tez trzeba uważać bardzo z jedzeniem na pewno, bo nie może za dużo. Straszne to:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']NO ale może trzeba zrobic jakieś wyniki? Jakaś specjalistyczna karma? Az sie wierzyć nie chce,że tak się na schron zbuntował a w lecznicy je łapczywie:( A tez trzeba uważać bardzo z jedzeniem na pewno, bo nie może za dużo. Straszne to:([/QUOTE]

będzie miał robione badania-dlatego jest w lecznicy. Jednak nie będzie tam mógł być długo. No i potrzebujemy pieniędzy na badania, ewentualne leczenie i hotelik, lub tymczas, nie wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Mój Boże,biedactwo kochane aż serce pęka jak leży chudziutki,bezradny na kołderce.Przeleję 50 zł ,tyle tylko na razie mogę.później coś doślę.Podajcie proszę konto tu na dogo,łatwiej będzie i szybciej.Pozdrawiam![/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję! Konto wysłałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']banerek zamówiony:) tu wątek na którym można zamawiać. Dziewczyna jest wspaniała i robi cudeńka!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/107456-banerki-i-filmiki-dla-potrzebuj%c4%85cych-ps%c3%b3w-od-zaraz!-d?p=16515359#post16515359[/url][/quote]

super. Jak tylko będzie gotowy wrzucam go do podpisu!

Link to comment
Share on other sites

Widziałam psiaka dzisiaj w schronisku, został przeniesiony z normalnego kojca do zamkniętego pomieszczenia, gdzie stoi specjalna bardzo duża klatka. Miał tam wodę, pełną miskę nietkniętą od rana, i kołderkę do leżenia. Pracownik mówił, że ledwie tknie jedzenie. Leży przeważnie tyłem do wszystkich. Na 90% depresja schroniskowa. Od razu zabrałam go do przychodni. Dwie godziny później rozmawiałam z wetem, mówił, że pies rzucił się na karmę i wodę, prawie z miską by zjadł. Dostaje częściej małe porcje, musi się wzmocnić. Dopiero później zrobimy badania krwi, nie ma co go teraz męczyć, chyba, że nastąpi jakiekolwiek pogorszenie. Jeżeli jutro nie stanie na łapkach dostanie kroplówkę.
[B]Bardzo pilnie potrzebujemy tymczasu dla niego, w przychodni od soboty w południe do poniedziałku nikogo nie ma, a on teraz potrzebuje stałego nadzoru! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Widziałam psiaka dzisiaj w schronisku, został przeniesiony z normalnego kojca do zamkniętego pomieszczenia, gdzie stoi specjalna bardzo duża klatka. Miał tam wodę, pełną miskę nietkniętą od rana, i kołderkę do leżenia. Pracownik mówił, że ledwie tknie jedzenie. Leży przeważnie tyłem do wszystkich. Na 90% depresja schroniskowa. Od razu zabrałam go do przychodni. Dwie godziny później rozmawiałam z wetem, mówił, że pies rzucił się na karmę i wodę, prawie z miską by zjadł. Dostaje częściej małe porcje, musi się wzmocnić. Dopiero później zrobimy badania krwi, nie ma co go teraz męczyć, chyba, że nastąpi jakiekolwiek pogorszenie. Jeżeli jutro nie stanie na łapkach dostanie kroplówkę.
[B]Bardzo pilnie potrzebujemy tymczasu dla niego, w przychodni od soboty w południe do poniedziałku nikogo nie ma, a on teraz potrzebuje stałego nadzoru! [/B][/QUOTE]O matko! A od kiedy on był w schronie? Wiadomo? Czy oni nie widzieli,że pies jest ledwo żywy wcześniej? czekali aż przestanie stać na nogach?
Do soboty trzeba znaleźć tymczas?A może chcociaż na wekend go ktoś weźmie do siebie?Przecież sam być nie może!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik132']JA mu zamówię banerek, jeśli nikt nie zrobi, bo znalazłam wątek, na którym dziewczyna robi piękne banerki.Chyba,że jest tu ktoś, kto umie i zrobi.[/QUOTE]

Betbet fajne robi - napiszcie do niej, albo ja napiszę zaraz i poproszę.

Link to comment
Share on other sites

Deprecha schroniskowa może psiaka szybko wykończyć niestety:-(
My też zabrałyśmy ze schroniska do hotelu Grafita,który miał osobny kojec,pełną michę i z dnia na dzień znikał w oczach bo nie chciał jeść z tęsknoty za człowiekiem.Teraz w hotelu ma apetyt i cieszy się życiem.
Mam nadzieję,że i temu biedakowi uda się dojść do siebie,trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...