Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata


szybszy_od_dylizansu

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
Wiadomości z frontu.

:angel: :D

Po pierwszym dniu MISTRZ w C1 pierwszy ,w klasie A 5.

Noooormaaaalkaa... :D Brawo !

Wilczopolski w B2 i tu niespodzianka - pierwszy

No szok !... :o :lol: Brawo !

W D2 na pierwszym miejscu Maciąg

Fjuuuuu...... :D Też brawo ! I dla Włodarczyka Juniora też, bo juz mi się cytować nie chce... :wink:

Pay podobno po ciężkiej chorobie zajmuje odległe miejsce .

:cry: :( :cry: Jestem pewna, że gdyby nie choroba, byłby w czołówce !... :(

Link to comment
Share on other sites

A ja mam wyniki ! :angel: A ja mam wyniki ! :angel: :D

Polacy - CNN na żywo ! :D

klasa A: 5 miejsce Surówka

klasa B2: 1 miejsce Wilczopolski, 2 miejsce Sołek

klasa C1: 1 miejsce Surówka, 14 miejsce Pay

klasa C2: 3 miejsce Tomaszewski

klasa D1: 10 miejsce Włodarczyk, 12 miejsce Serafin

klasa D2: 1 miejsce Maciąg

Brawo dla Polaków !!! :angel: :D :angel:

****

Zapomniałam poprawić wczesniej, więc mimo wszystko teraz to robię: te wyniki były po drugim dniu, a był jeszcze trzeci. :roll:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

wyniki po 3 dniach:

klasa A: 4 miejsce Surówka

klasa B2: 1 miejsce Wilczopolski, 2 miejsce Sołek

klasa C1: 1 miejsce Surówka, 15 miejsce Pay

klasa C2: 3 miejsce Tomaszewski

klasa D1: 10 miejsce Włodarczyk, 12 miejsce Serafin

klasa D2: 1 miejsce Maciąg

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj fajnie słyszałam w radiu(PR III):

"Polacy zdobyli we Wloszech 3 złote medale, ale nie zgadniecie w jakiej dyscyplinie.........w wyścigach psich zaprzęgów!!!! NO BRAWO CHŁOPCY!!!"

Wiec ja się dołaczam BRAWO CHŁOCYI DZIEWCZYNY TEŻ :multi:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

krotka recenzja zawodow:

Cortina jest pieknie polozonym miasteczkiem... miejsce zawodow bylo w pieknym miejscu... ranga zawodow nie jest porownywalna do organizacji...

kilka slow o organizacji... trasa super dosc dobrze ubita chociaz w pierszy dzien ze wzgledu na ciagle opady sniegu troszke bylo miekko na trasie... widokowo trase moga opisac ci co jechali 12 km i wiecej... ostre podbiegi i szybkie krotkie zjazdy zakonczone najczesciej zakretami 90 stopni.... trasa przecinala dwa razy przez szose i tu sie wlosi nie postarali.. najpier mial byc dywan przez ktory mialo sie przejechac... ale szybko zmienili zdanie i narzucali snieg... byly sytuacje ze z gory jadaca ciezarowka miala klopoty z wychamowaniem bo akurat do przejazdu zblizal sie zaprzeg...ale naszczesnie nie doszlo do zadnej tragedii... w drugi dzien na wieczorze maszera dostalismy lasanie, miesko i chyba to bylo piree.... kawalek ciasta... jak ktos chcial :drinking: to 3 euro za 0.3 piwka... wyniki mialy byc o 20 a byly krotko przed 22.... niemcy po godzinie wezwali taxi i pojechali na stake out... trzeci dzien odbyl sie bez niespodzianek... naszczescie szef WSA wzial w swoje rece mierzenie czasu poniewaz w pierwszy dzien zaginely czasy z kalsy D1 a i dzieki WSA zakonczenie bylo szybciej niz mialo byc... poczatkowo mialo byc o 19 ale naszczescie bylo o 16...nagrody jak nagrody medale dla pierwszej trojki dla pierwszego jakies szalik i butelka z jakims plynem... a dla reszty zawodnikow nic nie bylo.... wiec tu by mogli sie co nie ktorzy nasi zawodnicy co byli oburzeni nagrodami z wrocek dopiero wqurzyc :lol: pozniej rozmawialem z kumplem z niemiec ktory mi powiedzial ze Mistrzostwa Europy w Jakuszycach byly o wiele lepiej z organizowane i wieczor maszera byl o wiele lepszy u nas niz we wloszech i mysle ze kazdy niemiec tak powie... :) wieczorkiem opisze kazdy dzien pobytu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...