Jump to content
Dogomania

Maleńki KODI - MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje marzenie się spełnia-ten prześliczny salonowy piesek(tak moja kochana babcia je nazywała-też miała szpica w domu i wiele o nim opowiadała),będzie do końca swoich dni spędzał życie na salonach.Jestem szczęśliwa i dziękuję bardzo 3miastówka,że jego zauważyłaś.

Link to comment
Share on other sites

Anula :) musisz przyznać, że nie można go nie zauważyć.....jest śliczny :) tzn, ja widzę Kodiego juz oczami przyszłości...taki wyczesany i puchaty. Bywam często na wszelkich forach adopcyjnych ale pyszczek tego maluszka-staruszka całkowicie zawładnął moim sercem. I tylko dziwię się, że przez tyle lat nikt tego nie poczuł :(
Mieszkam w Gdyni ale spokojnej dzielnicy.....będzie miał ogród do biegania i czas na naukę chodzenia na smyczce :) A moje "blondaski" dotrzymają mu towarzystwa

Link to comment
Share on other sites

Moje niestety unieruchomione do kwietnia :(....ale wici rozesłane. Szukam transportu na 4 kółkach
A przy okazji.... jak bedziesz w tym przytulisku, pokaż światu te ukryte perełki. Daj i im szansę na dom :) .... tak jak z Kodi :) Czasami niemożliwe staje się zaskakująco proste :)

Link to comment
Share on other sites

jest tam taki pinczerowaty psiak, który bardzo nie pasuje do mieszkania w boksie. Bardzo energiczny i boks daje mu w kość - jest co raz bardziej nerwowy.
Ale chyba założę watek dla tego przytuliska, może coś się uda zrobić nie tylko dla szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeżeli trzeba Kodusia przetransportować transportem płatnym do Warszawy to ja pomogę finansowo-tylko proszę dać znać.[/QUOTE]

Z warszawy to ja go za darmo do trójmiasta zawiozę
a. 25. wyjazd ok 15
kolejny termin:
b. lub w piątek 8.04 wieczorem albo w sobotę 09.04 rano - tego jeszcze nei wiem

Link to comment
Share on other sites

Tak się cieszę,że Kodi będzie miał wspaniały domek,on jest śliczny,a przyszłościowo to będzie prawdziwa perełka,jak 3miastówka o niego zadba.A jak dodamy jeszcze do tego miłość to będzie chłopak błyszczał.Luka1 ta sunia jest piękna,założysz jej wątek?

Link to comment
Share on other sites

Tyle wylanych łez podczas czytania wątku, a opowieść o Kodim jednak z HAPPY ENDem!!! Cudownie jest czytać takie wiadomości... :cool2:
Noooo, teraz mogę iść spokojnie spać - wypłakana :placz:, to będzie się lepiej spało :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

Z mojej rozmowy telefonicznej z Opiekunką przytuliska-to Kodi jest pieskiem spokojnym i raczej lgnącym do człowieka. Miejmy nadzieję, że nie będzie jakiś niespodziewanych zdarzeń podczas podróży. A swoją drogą to warto założyć wątek przytuliska i pokazać światu wszystkie perełki i szare otoczaki, wygładzone przez miesiące czekania na cud-jeden już się zdarzył! Wielkie dzięki 3miastówka! Trzymam mocno zaciśnięte pięści! I prosimy o wieści z domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Z warszawy to ja go za darmo do trójmiasta zawiozę
a. 25. wyjazd ok 15
kolejny termin:
b. lub w piątek 8.04 wieczorem albo w sobotę 09.04 rano - tego jeszcze nei wiem[/QUOTE]

Itske.... dla mnie im wcześniej tym lepiej, dla Kodiego chyba też :) Nawet nie wiesz jak bardzo byłabym wdzięczna za przywiezienie słodziaka:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...