Jump to content
Dogomania

Maleńki KODI - MA DOM


luka1

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mieszkam w domku....schodków tylko kilka :) Dla niego wszystko jest nowością. Wyobrażam sobie co sobie mysli :) Zdezorientowany jest chyba na maksa. Zadbam o niego..... obiecałam w końcu sesję zdjęciową wszystkim cioteczkom z forum. A jak będziecie miały ochotę na odwiedziny tez zapraszam :)

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła bez atrakcji. No i gdzie śpi pies, który wczoraj wyszedł ze schroniska? Jak się siedem lat spało w budzie to teraz jest się pierwszym na łóżeczku. Nawet nie pytał czy można wejść.
Rano pobiegliśmy na spacerek i prędko wróciliśmy do domku, żeby domek nie uciekł.
No nie wiem, - trudno będzie się rozstać.

Link to comment
Share on other sites

cześć, wróciłam, ale zmainy u Kodziaszka, ależ ślicznosci, no no, 3miastówka, miałaś nosa - cudo bierzesz :-)
Luka dzwoń do TZ i się namawiaj, wyjazd planują jutro ok 18, w w-wa bedzie juz moja córcia (stara ogromnie) więc jakby co to możesz sie z nią umówić, że po niego podejdzie / podjedzie (nie prowadzi samochodu, mam na mysli transport publiczny) TZ troche marudzi, że przed drogą do GD nie chce w korkach warszawskich tkwić
3miastówka - Ty jedziesz do GD obwodnicą? To byłoby wygodniej gdzieś przy obwodnicy niż w samym GD, bo my mieszakmy trochę za Gdańskiem, a od strony w-wa patrząc, to przed :-)

Link to comment
Share on other sites

byłam właśnie na spacerku z moimi paskudami :) kobi był oczywiście z nami :)

a teraz niespodzianka:) :

[video=youtube;hm573esJ0VA]http://www.youtube.com/watch?v=hm573esJ0VA[/video]

[video=youtube;AQwf9oJ_pOI]http://www.youtube.com/watch?v=AQwf9oJ_pOI[/video]

A tu wchodzimy po schodach ;)
[video=youtube;hmuS8VPQmkA]http://www.youtube.com/watch?v=hmuS8VPQmkA[/video]

PS. no i widać ogonek :)

Link to comment
Share on other sites

o kurcze..... :) jaki on super !!! Jakbyście mi powiedziały teraz, że on ma ok 10 lat, to nigdy bym nie uwierzyła :) Widać, że smyczka to nie jest to co Kodi lubi najbardziej :)) DZIĘKI WIELKIE DZIEWCZYNY !!!
Ogonek tez reaguje prawidłowo .... na wcześniejszych zdjęciach nie było go wcale widać :( domyślam się dlaczego

Link to comment
Share on other sites

Ależ on śliczny :lol:Normalnie psa podmieniłyście !!!!:lol: Brawo dziewczyny !!!! Ja własnie kombinuję jakby tu odebrać Kodiego z tej obwodnicy o tak póżnej porze. ale na pewno coś wymyślę. Ania ma niestety uziemniony samochód , ja nie mam wogóle samochodu , a opcja aby Ania jeżdziła sama po nocy pociągiem kompletnie odpada.Nie mogę jej towarzyszyć , ponieważ jestem chora :( Ale na pewno coś wymyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3miastówka']trochę tych kilometrów przed nim.... :)[/QUOTE]
Tak trochę jest tych kilometrów ale warto się pomęczyć dla takiego wspaniałego domku.
Kodi - imię śliczne i śliczny pies.Trzymam kciuki aby szczęśliwie dotarł do celu.
Czekam na wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

za kilka godzin wypocznie :) Uwierz mi .....ma sens. Będzie miał dom w którym będzie kochany. Moje "maluchy" nie są nadmiernie rozpieszczane ale .... naprawdę wolno im wiele :) Kodi będzie należał do nich. Takie "nakolankowe" psiaki są do kochania....i tylko do kochania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']oj umęczy się psina, ale myślę, że ma to sens.[/QUOTE]

Co się ma umęczyć, jedzie sobie spokojnie, zwinął się w kłębuszek i śpi:lol:,
ciekawe jak moje suki go przywitają:diabloti:
odbiór Kodiego ustalony, będzie OK
Ania - ja bym mu wycięła te kołtuny, niektóre nie do rozczesania, szkoda go męczyć,

Link to comment
Share on other sites

Itske.... dzięki wielkie !!! Mam u Ciebie ogromny dług wdzięczności. :) A kołtunki obadamy dokładnie....i o ile się nie da, wytniemy. Wolałabym jednak aby Kodi przyjął postać naturalną swojego futerka. Męczyć go nie będę....nie jest to w moim stylu. Dajcie mi szansę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...