Jump to content
Dogomania

Irvinek ma dom!!! :)))


_Aga_

Recommended Posts

Jestem z zaproszenia, psiak chudy az strach, ale np na drugim zdjeciu wyglada jakby go to nie ruszalo ani sie nie bal, ani go nic nie bolalo, on juz chyba przywykl do tej chudosc:(. To takie pocieszenie (dla mnie, ze moze nie cierpi).
Jesli cos sie znajdzie dla niego prosze o info na pw cos dorzuce, tylko sama juz sie gubie w tych deklaracjach dlatego prosilabym o przypomnienie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biszkopcik ponoć był odrobaczony..Tak mówili w azylu..Popatrzcie na zdjęcia azylowe, tam więcej psiaków tak wygląda,,,Będziemy walczyć o dom dla niego, nie wierzę aby nikogo nie poruszył..
Dziękujemy Dziewczyny!
Czy ktoś może zrobić mu allegro albo zwrócić się do zaznajomionych?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Trisza']Biszkopcik ponoć był odrobaczony..Tak mówili w azylu..Popatrzcie na zdjęcia azylowe, tam więcej psiaków tak wygląda,,,Będziemy walczyć o dom dla niego, nie wierzę aby nikogo nie poruszył..
Dziękujemy Dziewczyny!
Czy ktoś może zrobić mu allegro albo zwrócić się do zaznajomionych?...[/QUOTE]
Jak ma np tasiemca to zwykle odrobaczanie nie pomoze, nie wytruje pasozyta :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']też z zaproszenia :) finansowo nie mogę pomóc, ale będę wysyłała dalej info o tym psiaku - mam nadzieję, że wtedy więcej osób się zjawi na wątku. Macie jakiś hotelik już na oku czy coś?[/QUOTE]

z tego co się orientuję to hotelik nie był jeszcze szukany bo nie było wcale deklaracji :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']jestem na zaproszenie. Sałej deklaracji nie mogę dać:(
W przyszłym miesiące dorzucę się jednorazowo, ale bardzo proszę o przypomnienie bo już się gubię.
Też pomyślałam o tasiemcu[/QUOTE]
Witaj Elu, tym razem na moim terenie ! Wiesz, już trochę Cię poznałam i byłam pewna, że wcześniej czy później się tu spotkamy. Bardzo dziękuję za przybycie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joana']jestem i ja; mogę dorzucić jednorazowo z 50 zł, jeśli zajdzie potrzeba; tylko na razie chyba nic nie zbieracie?[/QUOTE]

Witamy, zbieramy zbieramy trzeba go wyciągnąć jak najszybciej. Założycielka wątku uzupełni pierwszą sronę z deklaracjami. Jak na razie mamy 150 jednorazowych i 25 stałej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...