Jump to content
Dogomania

CUD w SUWALKACH! psy w nowym miejscu, za sprawa dogomaniakow z Suw.i Stanislawa TYMA!


pixie

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marta wiesz, w polityce to same cuda się zdarzają, z planowanych rzeczy to co najwyżej podwyżki, reszta cudem jest:evil_lol: Ciągle się biorę za napisanie do Ciebie maila i ciągle mi nie wychodzi:shake: Ale się wreszcie pozbieram:p.
Co tam z psiakami ze starego schronu!???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kon trojanski suwalki']
Aha - tak przy okazji pytania - chcialam sie oficjalnie pozegnac z psimi Cioteczkami z suwalskiego watku - wyjezdzam za granice tak wiec moja dzialalnosc tutaj bedzie mowiac delikatnie - ograniczona.
[/quote]

A czy ty wiesz co się dzieje z psiakami ktore przekazalaś pajuni? napiszesz?

Link to comment
Share on other sites

Caroolciu - wiekszosc psow Pajunia wydala juz do adopcji - tych pieskow zdjecia dostaja systematycznie na maila - ostatnio dostalam zdjecia malej Cusi, przedtem Amelki, Fifi, Zuzi z maluszkami, Auruni i jej psiakow itd itd. Sa tez pieski zblokowane na rancho przez Arke - te psy wciaz "kwitna" na rancho i czekaja na "pozwolenie na wyjazd"....

Jezeli chodzi o sprawe suwalskich psiakow - jestem bardzo bardzo wkurzona. Nowe psy - owszem - trafiaja do Pana Lauryna, zas te psiaki, ktore byly w PGK do Pana Lauryna trafia dopiero w styczniu...
Zainteresowanych zapraszam na suwalski watek o schronie na portalu naszego miasta
[url]http://www.suwalki.info/forum.php?page=&pg=24&cmd=show&id=27314&category=9[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kon trojanski suwalki']Caroolciu - wiekszosc psow Pajunia wydala juz do adopcji - tych pieskow zdjecia dostaja systematycznie na maila - ostatnio dostalam zdjecia malej Cusi, przedtem Amelki, Fifi, Zuzi z maluszkami, Auruni i jej psiakow itd itd. Sa tez pieski zblokowane na rancho przez Arke - te psy wciaz "kwitna" na rancho i czekaja na "pozwolenie na wyjazd"....
[/quote]

Czy oby napewno o wszystkich masz dobre info?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']No tak, nigdy nie może być pełni szczęścia:angryy: Te biedaki następną zimę spędzą w tym strasznym miejscu:-( Da się cokolwiek zrobić?[/quote]

Nie wygląda to dobrze! Oficjalnie tam już schroniska nie ma, jednak psy zostały - nie wiem na co czekają- chyba tylko po to, żeby wszystkie tam wykończyć... :angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Siedze na walizkach.
W piatek raniutko wylatuje.
Przykro mi ze wycieli psom i wszytkim zaangazowanym osobom taki numer.
Oficjalnie - wszytkie psy 1 listopada mialy byc juz w normalnym miejscu, tymczasem sa wciaz w PGK.
Kto dopilnuje zeby zgodnie z druga obietnica 1 stycznia trafily na Sianorzec...
Ja niestety pewnych spraw korespondencyjnie - nie zalatwie...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]z tego co mi wiadomo, psy ze starego schronu nadal tam są, a nowoodławiane trafiają do schroniska pana B.Lauryna. Psy ze starego "ponoc" mają byc w styczniu przeniesione ale ja w cuda nie wierze:roll:[/B][/COLOR][/quote]

czy pan Lauryn bywa w tym starym? czy jakos sie nimi opiekuje?

Emdziolku jak wyglada sprawa karmy? wyprowadzania psow? czy cos sie zmienilo? na lepsze? Twoim zdaniem

a moze pan Lauryn powie czy rzeczywiscie szykuje miejsce dla psow ze starego schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']czy pan Lauryn bywa w tym starym? czy jakos sie nimi opiekuje?

Emdziolku jak wyglada sprawa karmy? wyprowadzania psow? czy cos sie zmienilo? na lepsze? Twoim zdaniem

a moze pan Lauryn powie czy rzeczywiscie szykuje miejsce dla psow ze starego schroniska[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Pixie nic nie wiem, nie wiem skąd takie info wydobyć, mi nic nie powiedzą bom "smarkata":roll:
Psów ze starego schronu of corse nie wyprowadzają, karmia tak samo jak wtedy, nic na lepsze ... W nowym schronisku psy mają dobrze... duze ciepłe budy, wybiegi, i nie siedzi po 6 psów tylko po 2.... Pan Lauryn raczej nie zagląda do starego schronu - przeciez ma swoje schronisko i hotelik na głowie:roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ewa nie przekazala, co jej bylo wiadomo nt ustalen w sprawie starego schroniska?
kto z "mniej smarkatych:evil_lol:' w Suwalkach sposrod tych osob, ktore wokol schroniska " chodzily" moglby sie dowiedziec, skontaktowac z panem Laurynem

dlaczego do tej pory nie przejal on tamtych psow...
z Ewa kontakt jak rozumiem zupelnie urwal sie...
hmmmm, co tu robic
czy masz jakis pomysl Emilko mila?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']ewa nie przekazala, co jej bylo wiadomo nt ustalen w sprawie starego schroniska?
kto z "mniej smarkatych:evil_lol:' w Suwalkach sposrod tych osob, ktore wokol schroniska " chodzily" moglby sie dowiedziec, skontaktowac z panem Laurynem

dlaczego do tej pory nie przejal on tamtych psow...
z Ewa kontakt jak rozumiem zupelnie urwal sie...
hmmmm, co tu robic
czy masz jakis pomysl Emilko mila?[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Mnie zappewne Lauryn nawet nie bedzie chciał słuchać..... Marta moze niech spróbuje sie czegos dowiedziec?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

czy mozesz ja poprosic, by porozmawiala z panem Laurynem i dowiedziala sie jaki los czeka pozostawione w starych budach w zlych warunkach psy.
Czy jest szansa na przeniesienie ich i kiedy, czy jest to zapisane w umowie z miastem.
Bardzo bedziemy wdzieczni za te wiesci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...