Jump to content
Dogomania

Ferdek,szary pudel ZNALAZŁ DOM!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mshume']DT ma jeszcze na DT husky ze szczeniaczkiem, więc gdyby nie dawał rady z taką gromadką, to wezmę psiaka do mnie :) Mam nadzieję,że się z moim samce nie zjedzą. Mój to rasa bardzo do pudelka podobna ;)[/QUOTE]
Dziękujemy za deklarację pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Dotarło [B]50zł od farmerki63[/B]. Dziękujemy!

Na koncie Ferdka jest 70zł (20zł od filodendron)

Czy mogę prosić o wstawienie rozliczenia na pierwszą stronę?[/QUOTE]

Wrzuciłam na pierwszą ale poprawię w domu...

Link to comment
Share on other sites

To będę wiedziała w pt. Ja jestem tutaj DT awaryjnym, planowo chłopak ma DT na Bielanach.[quote name='Andzike']Czyli zabranie Ferdka z Łowicza w niedzielę aktualne?

Mshume, czy mam go zawiezc do Ciebie? Wolałabym się za bardzo nie kręcić po mieście, bo oprócz swoich dwóch futer i Ferdka będę jeszcze wieźć wychudzoną Lilkę do moich dziadków...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']A ja dałam Ferdziowi ogłoszenie w Metro, ku mojemu zaskoczeniu były tylko 2 telefony :( Zawsze miałam wielki odzew. Kto moze zrobic malemu ładne allegro, zaplace za full wypas, ważne,żeby to było na 7 dni (nie 14 !).[/QUOTE]

Ja mu robiłam takie zwykłe, zdjęcia są jakie są, tzn. Ferdek wygląda jak wygląda...

[url]http://allegro.pl/srebrny-pudel-pudelek-do-adopcji-i1523882008.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Może go coś boli? (Na prawie wszystkich fotach ma uniesioną lewą przednią łapkę - może coś z nią?)
Mój pundel w taką pogodę jak teraz już nie marznie - no ale wiadomo, to też kwestia odżywienia, nie tylko futra.[/QUOTE]

Przed ponad tygodniem to samo mial [B]Bully [/B]filigranowy 2kg TCup pudel , no 12 lat ma mlodzieniaszek z mojego aviatorka..len po lewej
Poszlam do wetki..moze cos w lapce, kolec, wykrecona, zeskoczyl , etc.....kochane [B]artretyzm[/B]..okazalo tak mi wetka oswiadczyla...pogoda troche sie pogorszyla
12C co dla nas zimno...

Kazala dawac codziennie[B] METACAM , raz dziennie w stosunku do wagi..mysle, ze to samo ale wet niech zbada..Bully nawet kulal troche..[/B]
[B]Kiedys to samo dawalam Baxterowi..pomagalo .[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do lecznicy,Ferdek będzie w lecznicy za 2-3godziny,wtedy tez dowiemy się ile waży...zaraz podam na wątku...ubranko dla małego tez się znajdzie...dostałyśmy ubranka od Florentynki dla naszych psiaków,chodziły w nich zimą psiaki w hoteliku u Sylwiaso,teraz na pewno nie są potrzebne i kubraczek może trafić do Ferdka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...