Jump to content
Dogomania

Zostałem oślepiony i wyrzucony - około 7 letni Husky potrzebuje pomocy!


kkanarekk

Recommended Posts

Mieszkam w USA-Detroit,czytam te tragedie ze zwierzentami!!!! Polacy az wstyd!!!sama nie jestem bogata tez mam chorowitego piesia i z padaczka,wiem co to jest.ale ludzie sa straszni .Juz wyslalam pare groszy na sunie ktora nie zyje!!!!zostala zakatowana!!!Na leczenie moge wyslac 100zl,chyba to malo ale zawsze cos,jezeli bede mogla postaram sie 1-w miesiacu dac na leczenie,te100zl,daj Mi adres jutro pojade do banku i wysle.Teresa Kret-e-mail [email][email protected][/email] pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pollacca bardzo dziekujemy!!! Na pewno się przydadzą bo jest szansa, że Cezar odzyska choć częściowo wzrok. Przesłałam Ci nr konta na maila! Bardzo dziękuję!

Ciotki z Huskych proszę odezwijcie się do mnie bo nie wiem co z tym DT a na facebooku są kolejne osoby które zadeklarowały DT. Ja też muszę jakoś swój dzień ułożyć. Nie mogę na razie napisać na waszym forum bo czekam na aktywację konta

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie !!!! No nie mam zadnej wiadomosci od was z kontem!!!Dzis jest sobota bank czynny krocej,podaj Nr konta to choc wplace w poniedz,to we wtorek juz otrzymasz!!!! Pozatym moja corka spiewa tutaj,porozmawiam z nia czy byloby mozliwe zeby zrobila koncert dla zwierzat i zebrane pieniazki przeslalibysmy dla was.Co wy na to dziewczyny???? Jestescie swietne wszystkie i organizacyjne,macie dobre serduszka,dziekujemy wam za to niewiele ludzi jest takich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-pollacca']Witam serdecznie !!!! No nie mam zadnej wiadomosci od was z kontem!!!Dzis jest sobota bank czynny krocej,podaj Nr konta to choc wplace w poniedz,to we wtorek juz otrzymasz!!!! Pozatym moja corka spiewa tutaj,porozmawiam z nia czy byloby mozliwe zeby zrobila koncert dla zwierzat i zebrane pieniazki przeslalibysmy dla was.Co wy na to dziewczyny???? Jestescie swietne wszystkie i organizacyjne,macie dobre serduszka,dziekujemy wam za to niewiele ludzi jest takich[/QUOTE]

Ja wysłałam nr konta na maila, nie doszedł?

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wysłałam na pw... Ale nie widziałam że już wysłałaś.

Jesli tu tyle ludków to zaproszę na innego psiaka kkanarekk:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/198798-Bezdomny-teriererowaty-szczeniak-z-ulicy-nie-ma-nic-opr%C3%B3cz-d%C5%82ugu-400z%C5%82.-B%C5%81AGA-O-POMOC?p=15981984#post15981984[/url]

ja właśnie idę na jego wątek i tam Ci napiszę kkanarekk :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zapakowałyśmy z kkanarekk Cezara do auta i pojechali (kkanarekk + TZ + obstawa) do DT. Jak podjechaliśmy, Cezar chodził po przeciwnej stronie drogi po polach! Ponieważ już nas znał, dał założyć sobie obrożę i zapiąć smycz, ale zamiast w stronę samochodu zaczął ciągnąć w stronę domu Starszej Pani. A silny jest baardzo. Nie miałyśmy kagańca, więc bandażem elastycznym lekko obwiązałam mu pysiaka, co go jeszcze bardziej zdenerwowało i ciąg w stronę domu przybrał na sile.
Niewiele myśląc chwyciłam go na ręce ( waży trochę!), tzn. górę chwyciłam, a dół dyndał prawie luźno. KKanarekk chwyciła lekko dyndający dół i tak obciążone podreptałyśmy te parę metrów do auta. Ja zostałam z Cezarem, a reszta ekipy poszła do Starszej Pani powiedzieć, że zabieramy jej podopiecznego. Przyszła się z nim pożegnać i nie muszę chyba pisać, że miała łzy w oczach. Wysiadłam, a oni pojechali..... po lepsze życie dla tego WSPANIAŁEGO PSA. Gdyby nie nasze dwa sznaucery niegoszowickie, to ech.....! Cały czas Cezar zachowywał się wzorowo. Mimo stresu - zero agresji. Jest piękny. Jest mądry. Jest przyjacielem człowieka. Każdy marzy o takim psie. [B][B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Cezar już na nowej drodze życia :) Oby tylko jeszcze jego oczy wróciły przynajmniej jako-tako do funkcjonowania ....
Kiedy już będzie wiadomo co, jak, na kiedy i kto zbiera na niego kasę to dajcie cynę, OK ?

Link to comment
Share on other sites

Świetna wiadomość na dzień dobry :)
Teraz będzie już tylko lepiej.
Aguś, nie wiem jakie są Twoje plany. Czy już zamówić mu ogłoszenia, czy może zamierzasz diagnozować jego oczy i dopiero potem ogłoszenia ?
A gdzie, konkretnie, do Kogo pisak jedzie ?

Link to comment
Share on other sites

Cezar jest u mnie w domu .
Wygląda jakby odpoczywał ,byliśmy dziś na dwóch spacerach poznaje okolice (na razie tylko węchem).
Nie ma apetytu ,pije tylko wodę
Dziś chyba czeka go kąpiel (pewnie pierwsza w życiu)
Mam nadzieję,że jutro uda się nam pojechać do weterynarza i będzie wszystko wiadomo.
Nie umiem dodać tu zdjęć są na forum Husky Adopcje

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że akcja udana! Wspaniale, że jest bezpieczny w DT.
Też zastanawiam się co z ogłoszeniami. Miałam robić allegro ale nie wiem czy czekać na więcej danych o nim i stanie zdrowia? Czy robić już? No i na kogo namiary podawać jeśli już?

Link to comment
Share on other sites

Mimi, czy córa wróciła? Jak zareagowała na nowego lokatora? Czy Cezar już po kąpieli? Gdzie będzie spał? Jak układają się relacje z Leonem? Czy juz coś przełknął? Przepraszam za zasypanie Cię gradem pytań, ale Cezar tak zapadł mi w serce...
Dzięki Ci przede wszystkim za DT. Widząc, jak się angażujesz, jestem pewna, że Cezar trafił znakomicie. Moja prośba - pokazuj go nam jak najczęściej. Pozdrowienia dla całego stada.

Link to comment
Share on other sites

Córa wróciła juz w aucie sie wygadałam ,że mam niespodziankę ...
pyta -czy to rzecz ?
....odpowiadam ,że się mówi,że nie jest rzeczą i juz było wszystko wiadomo(((.
Oczywiście się zakochała
Już po kąpieli (zaraz wstawię link )
Ze spaniem to chyba jak sobie wybrał między przedpokojem a kuhnią na kocu (na ta chwile przykryty bo mokry)

Leon go ustawia((( no ale cóż .
Jak pisałam na husky...
wypija mu wodę ,zabrał kość itp, ale zaraz nadrabiam
Po kąpaniu zjadł kość i troche pochrupał boscha .
WSZYSTKO BĘDZIE OK
Trochę kasy trzeba będzie na operację (ile jeszcze nie wiem)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...