Jump to content
Dogomania

Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałabym kilka rzeczy na bazarek, znajdę czas w przyszłym tygodniu to postaram się je "obfocić" i wystawić. tylko, że nigdy nie robiłam bazarku i nie wiem czy sobie poradzę, więc w razie czego będę się zwracać o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ewakrakow[/B] - jak Lilu potwierdzi wpłatę, uwzględnię w rozliczeniu, dziękuję raz jeszcze :Rose:

Koleżanka zaczęła spraszać ludzi na wątek i dostała od kogoś ostrzeżenie, że to spamowanie i że może dostać bana... Ja nie mogę dostać bana, za dużo mam tu roboty, bazarki robię, rozliczam....

Jedyne wyjście to bannerek...

[B]yucca[/B] - jakby co - pisz, pomogę z bazarkiem :) I dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam przy okazji na bazarek, postaram się i na Badiego przekazać część funduszy uzyskanych ze sprzedaży moich fantów :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226589-Bazarek-dla-cierpliwych-cz-III-%29-do-02-06[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]_Aga_[/B] nie ma za co, są ludzie co robią o wiele więcej

[B]yucca [/B]super:) coś się dzieje pozytywnego... trzeba być dobrej myśli, nie znam się na bazarkach, ale będę kombinować inną pomoc, choćby ten banerek, ważne że coś się dzieje.....

od razu się weselej zrobiło jak się ruch zrobił na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_'][B]ewakrakow[/B] - jak Lilu potwierdzi wpłatę, uwzględnię w rozliczeniu, dziękuję raz jeszcze :Rose:

Koleżanka zaczęła spraszać ludzi na wątek i dostała od kogoś ostrzeżenie, że to spamowanie i że może dostać bana... Ja nie mogę dostać bana, za dużo mam tu roboty, bazarki robię, rozliczam....

Jedyne wyjście to bannerek...

[B]yucca[/B] - jakby co - pisz, pomogę z bazarkiem :) I dziękuję :Rose:[/QUOTE]

Ja, jak wysyłałam zaproszenia dostałam kilka takich ostrzeżeń i jeszcze coś w stylu "jak będę chciała pomóc, to pomogę, a jak nie to nie" i wiele innych pw o niezbyt sympatycznym wydźwięku. Wiadomości wysłałam kilkaset i jakoś dalej jestem, więc się nie przejmujcie, tylko spraszajcie na wątek, bo tu pomoc bardzo potrzebna:) Trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Przysiadłam fałdy i skleciłam na szybko bazarek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227422-Mały-bazarek-dla-Badiego[/URL]-)

Dla Badiego oczywiście :) Proszę o podrzucanie i sprawdzenie czy wszystko z nim w porządku ze strony formalnej :)

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam przypadkiem :)

Kupiłam pakiet 50 ogłoszeń u Anji2201, miał być na Korę, ale okazało się, że zostaje w nowym domku i tak sobie pomyślałam, że może ktoś chciałby go wykorzystać? Żal mi się psiaka zrobiło strasznie... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']przepraszam dziewczyny ale jakoś tak się przykro zawirowało na dogomanii, obrzucono mnie błotem, nie miałam siły wchodzić na wątki-prosze podeślijcie numer konta to postaram się uzupełnić braki...jeszcze raz przepraszaam[/QUOTE]

A czy do Anuli poleciał nr konta ?
Może wysłać jeszcze raz zapytanie.


Potwierdzam na koncie wpływ 120zł ze skarpety Talcott.

Edited by LILUtosi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Trafiłam przypadkiem :)

Kupiłam pakiet 50 ogłoszeń u Anji2201, miał być na Korę, ale okazało się, że zostaje w nowym domku i tak sobie pomyślałam, że może ktoś chciałby go wykorzystać? Żal mi się psiaka zrobiło strasznie... :([/QUOTE]
Bardzo chętnie skorzystamy :) Dziękuję :Rose:

Tekst może taki?

[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Byłem kolejnym azylowym psem... Miałem tylko numer ewidencyjny, nic poza tym. Ale ktoś mnie zauważył.. pomógł.. Trafiłem do hotelu.. Niestety ludzie o mnie zapomnieli, brakuje funduszy na opłacenie mojego pobytu tam... Czy muszę wrócić do schroniska??? Przede mną jeszcze wiele lat życia, mam dopiero 6 lat.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Jestem radosny i wesoły mimo, iż praktycznie nic nie widzę. Mam problemy z oczkami... Czuję ciepło na swojej skórze ale nie dostrzegam słońca, zimno mi, kiedy zmienia się pogoda, ale nie zauważam padającego śniegu... Ale to mi nie przeszkadza[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Tak pisze o nim właścicielka hotelu:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Badi jest uroczym psiakiem, tylko by się przytulał. Jest wesoły i chętny do zabaw piłką (tak, tak) Jest zazdrosny o człowieka i potrafi rzucić się na innego psa w obawie przed stratą bliskości.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Szukamy dla Badiego odpowiedzialnego domu, najlepiej bez innego psiaka.
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=sans-serif]Kontakt najlepiej do Lilu, jeśli się zgodzi...[/FONT][/COLOR][FONT=sans-serif][COLOR=#000000]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...