Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='minia913']Hera jest zgłoszona wszędzie do RSPCA dzwoniłam kilka razy i nie chcą pomóc DOG WARDEN też poinformowany mój angielski nie jest the best ale potrafię się porozumieć.Policja dzwoni do mnie kilka razy dziennie pies jest cały czas w tym samym miejscu mam namiary na viking ouk cenels nie wiem czy to poprawnie napisalam oni mają klatki łapki ale nikt nie odbiera może rano sie uda. Numer czipa zaraz znajdę w ubezpieczeniu Hery bo kurier ma nadal wszystkie dokumenty Herci i nie odbiera telefonu ani mojego ani innego nieznanego mu. Ja jestem wykończona już nie wiem z kim o czym rozmawiałam i co gdzie pisałam. nieprzespałam dwóch nocy i musze sie na chwile położyć. Jutro wieczorem jadę do Hery znowu rano będzie tam behawiorystka i zadzwoni do mnie żeby zdać relację dziś zostawiła jej jedzenie. Dzwoniła w tej chwili Hera się schowała i już nie wychodzi wczoraj było dkoładnie tak samo po 22 się schowała i już więcej nie wyszła.[/QUOTE]

[COLOR=black]VIKING OAK BOARDING KENNELS, OK
dzieki tez za info
moze dog warden moglby pozyczyc klatke lapke (dog trap) ?
a co do kuriera, to trzeba bedzie *juz po calej sprawie* wyciagnac konsekwencje.....
[/COLOR]
[quote name='Emigrantka']MInia idz spac -bo nieprzytomna tam jutro jechac nie bedziesz.

Zrobilam update na watkach Hery....[/QUOTE]
Emigrantko, podaj tu link do wydarzenia na FB, moze uda sie ludzi zachecic i pomoga lapac. Jak nie ma wydarzenia, to daj znac i ja zrobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Ja pojecia nie mam jak wymawaiaj tubylcy jej imie ale podejrzewam ze zupelnie nie przypomina to polskiej wymowy Hera.

NO ale inia sama po polsku tez ja wolala, ale bida Mini swojej mamy nowej nie zna....

Dobrze ze w jednym miejscu siedzi...[/QUOTE]

spoko z imieniem, wolaliby Hira (E to I po ang) ale pies i tak reaguje na mocne litery czyli spolgloski, wiec wszystko jedno. Akcent jedynie bedzie inny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']Jak mozesz to wklej linka do FB jak zrobisz tutaj:


[url]http://www.doglost.co.uk/dog_blog.php?dogId=33685&status=Lost[/url]


i tutaj

[url]http://s10.zetaboards.com/biggsd/topic/7366559/1/#new[/url]


Dzieki w imieniu MIni...[/QUOTE]

nie mam do zadnego log-inu, za to wkleilam oba pod FB do ogloszen z tym wydarzeniu

Link to comment
Share on other sites

Łapanie do samochodu jest umówione na dziś wieczorem bo Hera wychodzi wieczorem w dzień jest tam za dużo ludzi i ona siedzi gdzieś schowana. Będziemy robić co się da i w końcu ją złapiemy. Ona jest wystraszona ale z moich obserwacji i obserwacji tej behawiorystki wynika,że ona szuka samochodu, z którego uciekła ponieważ w sobotę wieczorem jak byłam tam pierwszy raz ona bardzo powoli chodziła między zaparkowanymi tam samochodami tak jakby szukała tego ,którym przyjechała.Ta behawiorysta mówiła mi wczoraj żeby się dowiedzieć od tego frajera co ją zostawił w którym dokładnie miejscu był zaparkowany jego samochód bo to bardzo ważne ale on oczywiście nie odbiera telefonu ode mnie dzwoniłam też z telefonu koleżanki i nie odebrał. Dziś poproszę męża jak wróci z pracy żeby do niego zadzwonił z polskiego telefonu może się coś dowie. Ja teraz idę szukać tej firmy jak ich namierzę to podam dane tu na wątku osoby z Polski proszę o pomoc w ukaraniu tego chama. Ja z pomocą osób mówiących dobrze po angielsku postaram się tu narobić mu gnoju.Chociaż policjant , który pomagał mi ją łapać powiedział ,że jak to polski kurier to tu mu nic nie mogą zrobić. Teraz najważniejsze jest złapanie Herci jak to się uda zajmiemy się tym padalcem.
Czarodziejko prawdopodobnie będziemy musiały odtworzyć wszystkie dokumenty Hery jak będą wetki u Ciebie to zapytaj jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...