Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hera dziś pierwszy raz została w domu sama z rodzeństwem na dłużej i bardzo mile mnie zaskoczyła w domu była cisza jak makiem zasiał cała trójka spała grzecznie cały dzień. Cortez do tej pory darł mordę na każdego sąsiada , który przechodził koło naszego okna , a dziś absolutna cisza aż się przestraszyłam i poszłam na górę zerknąć przez okno w kuchni czy aby na pewno psysą w domu i żyją. Dziewczyn nie było widać wiec domyśliłam się ,że śpia w salonie chłopak leżał pod drzwiami i się nie ruszał podeszłam do drzwi i ruszyłam klapką od skrzynki na listy i dopiero wtedy sie podniosł. Uspokojona wróciła do pracy i zastanawiałam się czy będę miała dużo niespodzianek do sprzątania ale też mła niespodzianka Herunia nie zrobiła w domu nic a nic jest baaardzo kochana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emigrantka']wow ale super - a gdzie synus? u mamy nogi sue pewnie trzyma? hehehhehe

tylko niech Ci do glowy nie przyjdzie zeby teraz JEMU towarzysza wykombinowac, nie dasz rady z 4 Onkami kobito hehehhehe[/QUOTE]
synuś robił zdjęcie ;) nie wezmę czwartego na 100% mam tylko dwie ręce poza tym Cortez jak Twoja Zara mamusia do szczęścia w zupełności wystarczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Pięknoty!!!!

Miniu - masz pozdrowienia od Mariusza, który wypatrzył Herę w schronisku :) bardzo się ucieszył, że tak świetnie trafiła. Mówi, że gdyby wszyscy mieli takie podejście do zwierzaków, to schroniska nie miałyby racji bytu.[/QUOTE]
dziękuję bardzo również pozdrawiam :)
Zawstydziłaś mnie Fiziu tym postem :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jaka szczęśliwa Hercia..Cieszę się, że po tylu perypetiach sunia jest w dobrych rękach. Ja po dwóch tygodniach walki straciłam wczoraj Morisa i nie mogę się otrząsnąć, że taki piekny, zadbany, wychuchany i radosny pies miał w sobie jakieś zło, które zabiło go w tak krótkim czasie. Najprawdopodobniej guz trzustki, albo wątroby. Na koniec iał żółtaczkę, niewydolność nerek i wpadł w śpiączkę cukrzycową....Umarł na moich rękach. Hera często z nim biegała...

Link to comment
Share on other sites

Czytalam o Morisie biedaczek odszedl za szybko jak wszystkie psiaki ...
Czytalam również , że adopcja Rafiego nie doszla do skutku szkoda bo on jest piekny i brak lapki wcale nie ujmuje mu uroku ale coz moze jego czlowiek gdzies jest ten najlepszy bo on zasluguje na najwspanialszy dom

Link to comment
Share on other sites

Hera dostała dziś w końcu długo wyczekiwaną linkę treningową 30 metrów wybiegała się za wszystkie czasy :)
W domu trzyma sztamę z Norą natomiast na zewnątrz wisi na Cortezie dosłownie :) i do tego wydaje śmieszne dźwięki niby warczy ale wydobywa się z niej taki skrzek...
Ubawiłam się z niej strasznie jutro na porannym spacerku porobię zjęcia i może mi się uda filmik nagrać.
Poproszę ładnie Emigrantkę żeby go wstawiła bo ja nie potrafię.

Link to comment
Share on other sites

kobieto filmik sie bedzie nagrywal za jakies pół godziny jak w nocy telefonem nagrać filmik?
Ja nie robie z siebie takiej wiesz.... ja taka jestem ;) nie masz pojęcia ile się męczyłam żeby się nauczyć zdjęcia dodawać :D ale zaloguję się na you tube i postaram się coś wstawić
filmik wyślę ci na maila

Link to comment
Share on other sites

Cortez chyba ma jej dość ;) na każdym spacerze tak wisi u jego boku nawet jak robi koopę to stoi koło niego i pilnuje żeby gdzieś się bez niej nie oddalił :) on jest najlepszą linka dla niej pewnie za chwilę się okaże ,że ta kupiona jest zbędna ale ja się czuję pewniej jak trzymam drugi koniec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...