Jump to content
Dogomania

Tajga już w swoim wspaniałym domu :-)


Guest ambird

Recommended Posts

Tak, ten guzek to na szczęście nic poważnego i już śladu po nim nie ma :multi: Był to krwiak na którym zebrał się płyn ale wszystko zostało oczyszczone a rana później odpowiednio zadbana, tak że nie ma się czym martwić. Tajga chciała zwiedzić działkę sąsiada i możliwe że jak chciała przedostać się pod siatką przez wykopaną dziurę zakuła się i stąd ten guz, na szczęście rodzina szybko zareagowała i zabrała sunie do weta. Jak widać Tajga nie próżnuje :evil_lol: Gania za kretami, chodzi po stołach w pomieszczeniu gospodarczym a jej rodzina tylko zabezpiecza kolejne miejsca :roll: Tajguś już dość tego rozrabiania, nie każ nam się wstydzić :diabloti: A z lepszych wieści to Tajga pięknie się pilnuje, na spacery chodzi bez smyczy, jest posłuszna. To takie sreberko :loveu:

A po weekendzie może bedzie relacja z wizyty ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Tak, ten guzek to na szczęście nic poważnego i już śladu po nim nie ma :multi: Był to krwiak na którym zebrał się płyn ale wszystko zostało oczyszczone a rana później odpowiednio zadbana, tak że nie ma się czym martwić. Tajga chciała zwiedzić działkę sąsiada i możliwe że jak chciała przedostać się pod siatką przez wykopaną dziurę zakuła się i stąd ten guz, na szczęście rodzina szybko zareagowała i zabrała sunie do weta. Jak widać Tajga nie próżnuje :evil_lol: Gania za kretami, chodzi po stołach w pomieszczeniu gospodarczym a jej rodzina tylko zabezpiecza kolejne miejsca :roll: Tajguś już dość tego rozrabiania, nie każ nam się wstydzić :diabloti: A z lepszych wieści to Tajga pięknie się pilnuje, na spacery chodzi bez smyczy, jest posłuszna. To takie sreberko :loveu:

A po weekendzie może bedzie relacja z wizyty ;-)[/QUOTE]
a tak się martwiłam....
matko co z niej za franca mała....z jednej strony rozrabia a z drugiej anioł na spacerach - nie wiem co o tym myśleć:shake:
Kurka wodna dziewczyno dosyć łobuzerstwa:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Yumanji dzwoniła do mnie przedwczoraj a ja zapomniałam napisać :shake:

Asia była u Tajguni i Szarika. Jest zachwycona :)
Sama jest chora i nie ma dostępu do internetu.
Zda nam relacje najszybciej jak to możliwe ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...