Jump to content
Dogomania

Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz


as_animali

Recommended Posts

  • Replies 725
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc sytuacja wygląda tak:
-Donka-na ostatnie wolne miejsce przyjeżdża ONka Ada,więc już jest zapełnione
-Tarnobrzeg jest dla nas odległością nie do przeskoczenia-odpada
-jest szansa na miejsce u yumanji-tylko że jutro jej nie będzie,w grę wchodzi niedziela,a na niedzielę nie załatwię transportu...Dodatkowym problemem są koszty:
300zł pobyt za miesiąc
100zł paliwo
150zł+ok.50zł opieka weterynaryjna (czyli kastracja + szczepienia)
(karmę i resztę transportu załatwia moja rodzina i jeszcze znajoma z bloku obok)
A deklaracji mamy 185zł+to co dołoży [SIZE=3][B]Agata, Sonia...[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja w ty m-cu jestem już spłukana. Jeżeli Lenak od Agrat zostanie w obecnym dt to przeniosę swoją deklarację na Ciapka. A można się wstrzymać z kastracją do przyszłego m-ca ??? wiesz tak defakto do tej pory raczej był nacisk na dt lub ds na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

As-animali jestem pomogł bym psu tylko cholercia, jak kojec odkryty, mam 4 suki jedna wykastrowana ,5 kotów, konia i kury wiec nie dam rady pilnowac psa 24 godziny na dobę dłuzej niz kilka dni.Ale nie poddawaj sie walcz pies jest tego wart! A ci ludzie co niby mieli go adoptowac oni szukali taniego ochroniarza do pilnowania majatku spotkasz jeszcze takich wielu.

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje...

wyslijscie zapytanie do psiakiGabi - hotel jest w woj.lubuskim - taki opis:

"Nareszcie udało nam się spełnić marzenia o otwarciu hoteliku dla psów, przede wszystkim dla psów w potrzebie.

Wychowałam się w domu pełnym psów, od kilku lat w moim domu rodzinnym tymczasowe schronienie znajdują bezdomne psy w terenu naszej malutkiej gminy Lipinki Łużyckie. Psy przebywają u nas bezpłatnie, Urząd Gminy pokrywa tylko koszty karmy i weterynarza. We własnym zakresie sterylizujemy, socjalizujemy i oddajemy do adopcji te psiaki.
Ponieważ nadszedł czas się usamodzielnić i wyrwać spod skrzydeł rodziców, postanowiliśmy z TZtem otworzyć hotelik dla psów.
Hotelik znajduje się na wsi, z dala od ludzi i dróg, dookoła są łąki i lasy do spacerów.
Remont hoteliku cały czas jeszcze trwa, cały czas coś jeszcze poprawiamy i ulepszamy. Psiaki mieszkają w boksach wewnątrz ogrzewanego budynku, od wiosny dodatkowo z każdego boksu psiak będzie miał wyjście do takiego samego boksu zewnętrznego zadaszonego. Tak naprawdę chcemy aby psy jak najmniej czasu spędzały w boksach i do ich dyspozycji jest duży teren do biegania. Zapewniamy psiakom długie spacery na łąki i do lasu.
Kwestia karmienia będzie rozstrzygana indywidualnie, ponieważ każdy pies ma inne potrzeby żywieniowe.
Zapewniamy psom socjalizację, naukę podstawowych komend oraz prawidłowego zachowania, wszystko to co jest potrzebne aby psiak mógł spokojnie iść do nowego domku, do każdego psa podchodzimy indywidualnie.
Przyjmujemy psy lękliwe oraz agresywne.
Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne oczywiście psy maja zapewnione.
Jeśli chodzi o weterynarza to mamy dobrą zaprzyjaźnioną lecznice, weterynarz może w każdej chwili dojechać, my również możemy jechać z psem do lecznicy. Będziemy w miarę potrzeb podawać leki, zmieniać opatrunki itp.
Psy mają 24 godzinną opiekę, mają cały czas kontakt z ludźmi, wewnętrzne boksy nie są w jakimś pustym budynku gospodarczym gdzie psy są same, tylko w budynku który jest przerabiany i remontowany i są tam pomieszczenia w których cały czas ktoś z nas przebywa, także mieszkają w boksach ale ze stałym kontaktem z nami, boksy są tylko po to aby uniknąć konfliktów pomiędzy psami. Do opieki nad psami jest 5 osób.

W tej chwili mamy 7 boksów wewnętrznych, 6 jest już "zamieszkanych", ale mamy jeszcze miejsce i elementy do zmontowania kojców. Także wolne miejsca jeszcze są. Oprócz tego mamy też 3 boksy zewnętrzne, które narazie stoją puste.
Docelowo będzie 10 boksów (wewnętrznych z wyjściem do zewnętrznych).

Wystawiamy Faktury VAT.
Hotelik znajduje się w województwie lubuskim, w miejscowości Piotrów ( powiat Żary)
tel. 666 542 440
mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"

Link to comment
Share on other sites

Oraz ULKA12 - Hotel w okolicach Czestochowy :)

Kopiuje z forum Jamora, ktory umiescil na swoim forum dzial Domy Tymczasowe ;)

"Witam! Dość długo się zbierałam aby rozpocząć ten wątek ale nareszcie mam chwilę czasu aby to zrobić. Prowadzę dom tymczasowy dla psów w potrzebie niestety płatny, ponieważ nie stać mnie na utrzymanie tylu psów na własny koszt. Często biorę tzw beznadziejne przypadki ze schroniska, w którym jestem wolontariuszem, te psy są u mnie bezpłatnie.

Mieszkam w małej miejscowości na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, pomiędzy Częstochową a Siewierzem. Posiadam duży dom z bardzo dużym ogrodem. Za płotem mam do dyspozycji wspaniałe szlaki do spacerów. Las, rzeczka i łąki. Latem psy są z nami prawie cały czas ponieważ większość czasu spędzamy na dworze. Zimą staram się przebywać z nimi jak najwięcej czasu. Codziennie psy spacerują co najmniej 3 razy, w tym jest jeden bardzo długi spacer.

[B]Czym dysponuję[/B]
Psiaki mieszkają w tzw "psim pokoju" jest to pomieszczenie w domu, ogrzewane, wyłożone płytkami. Z oczywistych względów psy, które tam przebywają muszą się wzajemnie tolerować.
Od niedawna dysponuję również dwoma kojca w pomieszczeniu zamkniętym z kilkoma oknami. Pomieszczenie to jest bardzo dobrze ocieplone ale nie jest ogrzewane. Podłoga jest tam wyłożona płytkami, zimą psiaki dostają słomę. W każdym z boksów znajduje się również ocieplona i wyłożona słomą buda.
W wyjątkowych przypadkach mogę zabrać psa do domu ale pod warunkiem, że moje własne psy go zaakceptują, jest to dużo łatwiejsze gdy jest to sunia.
Potrafię wykonać proste zabiegi typu podanie zastrzyku, opieka pooperacyjna.Psiaki są pod opieką zaufanego weterynarza. Istnieje możliwość kastracji i sterylizacji psów bez potrzeby oddawania psiaka do szpitala. Nie będzie też problemu z dowozem psa do weta.
Zapewniam opiekę 24 h . Mile widziane wizyty u psiaków u mnie przebywających.

[B]Czym karmię[/B]
Psy dostają jedzenie dwa razy dziennie. Latem karmę suchą (Arion, Josera, Kira) w zależności od potrzeb danego psa. Zimą wieczorny posiłek to ryż z kurczakiem podawany na ciepło.

[B]Czego wymagam[/B]
Wyznaczenia jednej osoby do kontaktów z moim DT i prowadzenia wpłat za psiaka;
Psy powinny być zaszczepione przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie
Brak chorób skóry
Psy, które maja przebywać w psim pokoju muszą tolerować inne zwierzaki

[B]Cennik:[/B]
Małe pieski - 10 zł za dobę;
Średnie pieski - 12 zł za dobę;
Duże pieski - 15 zł za dobę.

Bardzo proszę o rzetelną ocenę wielkości danego psiaka. Dla stałych klientów zniżki [IMG]http://jamor.pl/forum/images/smilies/icon_e_biggrin.gif[/IMG]

[B]KONTAKT DO MNIE: 517251148"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ok.9-10 godz. widziałam jak biega. Teraz go nie widzę...Ale tak jak edek napisała:teraz tylko kasa....Będę się jeszcze dowiadywać u ULKI12 jednak u psiakiGabi jest odległość nie do pokonania :(
bardzo dziękuję [B]dominkabankert[/B]-ale nie mów że marne 10zł,bo to nas ratuje.Wiadomo że nikt nie da jednorazowo 700zł :) Dzięki!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...