Jump to content
Dogomania

Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....


caryca26

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Podczas mojej nieobecności weszły wpłaty od :

- Randa 100 zł ( 07,08/2014)

- Katekermit 20 zł ( 09/2014)

- Koelka 20 zł ( 09/2014)

- Roland_de 15 zł ( 09/2014)

- Barbarela 20 zł ( 09/2014)

- ranias 10 zł ( 09/2014)

- Bjuta 10 zł ( 09/2014)

 

Wszystki dziękuję z całego serducha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani, Bronio się rozchorował, nie może stanąć na łapki. Miał robione już badania. morfologia wyszła pięknie, ale jeszcze czeka Kasia na wyniki krwi pod kątem tarczycy czy też ogólnie hormonów. No bo albo nowotwór (są wyczuwalne jakieś zgrubienia na łapkach) albo to drugie. Może raczej to drugie, skoro on miał zawsze problemy z wagą i nie umiał schudnąć. Kasia wynosi go na rękach i Bronio załatwia się na dworze. Jest bardzo dzielny. Kikou prosi o telefon - bo straciła numery po awarii aparatu tel. Ja bardzo źle ją słyszałam (mam taki super telefon, że film zrobi, zakupy, telewizję puści tylko normalnie pogadać się już nie da...) więc mogłam coś przekręcić. Kasia ma tam słaby zasięg, a jak się dołoży mój telefon to naprawdę co trzecie słowo słyszałam.  

Być może w październiku uda mi się pojechać do Kikou. K. pięknie Wam dziękuje za wspieranie finansowe Bronia, bo niestety sporo ludzi szybko zapomina, że te psiaki u Kasi jednak coś muszą jeść itd... a u Bronia zawsze wszystko sprawnie i na czas. :)

Link to comment
Share on other sites

Ojej . Mam nadzieję , że wyzdrowieje . Chociaż w jego wieku może być różnie :( To naprawdę senior , który u Kasi przeżywał drugą młodość. Trzymam mocno kciuki za psiaka.

Napisz mi proszę numer do kikou na pw bo ja też mam nowy telefon i nie mogę namierzyć.

Na pewno będzie potrzebna kaska na leczenie i diagnostykę.

Też ślicznie dziękuję za pomoc wszystkim cioteczką wspierającym Bronia. Jesteście nieocenione. Mam jeszcze dwóch podopiecznych w DT i tam ciągle kłopoty z płatnościami i ciągle minus. A Bronio ma wiele wspaniałych dobrych duszyczek przy sobie. I na pewno wszystkie będą mocno trzymać za niego kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam do kikou 300 zł za październik.

Brakło do zapłaty 156,28 zł ale brak uzupełnił anonimowy darczyńca za co bardzo dziękuję.

 

Nie zmienia to jednak faktu , że salko Bronia wynosi ,,0" i to właśnie teraz kiedy zachorował :(

Jeżeli ktoś może wesprzeć Bronia w chorobie będę ogromnie wdzięczna.

 

Z niecierpliwością czekam na wieści o jego stanie zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

Poleciało 200zł dla Bronia

Jesteś aniołem , dziękuję :)

 

Dzwoniłam do kikou. Broniu ma dobre wyniki krwi. Kręgosłup i kości prawidłowe. Miał robione jeszcze jakieś badania ale wyników jeszcze nie ma.

Kikou ma dać znać bo ja to jestem laikiem.

Ma kłopot z chodzeniem ale nie czuje bólu. Nie cierpi. Woła jak chce się załatwić, wtedy kikou go wynosi. Zrobi parę kroków ale z chodzeniem ma spore kłopoty.

Kikou ma napisać jakie leki zaleca weterynarz bo ja nie chce przekłamywać bo ja się nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Brońcio ma się lepiej, kiepsko chodzi ale znowu trochę chodzi, raz zawoła a czasem podnosi się samodzielnie i drepcze... czasem jak sam wyjdzie to potem nie ma siły i woła na podwóreczku zeby go przynieść, a innym razem jak woła w domku żeby go wynieść to ma siłę i wraca samodzielnie...

 tak czy inaczej chłopak dostaje Nivalin i cocarboksylazę, nivalin mam dla niego po innym psiuńku, a tego drugiego mam mało więc trzeba będzie dokupić.

Badania hormonalne wyszły w normie więc teraz wet podejrzewa że Brońcio ma guza gdzieś przy rdzeniu i stąd te kłopoty... zaleca rezonans

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...