Jump to content
Dogomania

PODZIĘKOWANIE za WIELKIE SERCE!!


nadzieja

Recommended Posts

[CENTER]Temat rozpoczął się od postu [B]ARKI[/B]

[QUOTE][SIZE="1"]Kasia, chora, mloda osoba, marzyła o yorku. Pisalam juz o Kasi.
Kasia rok temu zakupila yorka od pseudohodowcy-nie byla swiadoma, co to oznacza. York byl juz chory kiedy go zakupila(nie wiedziala jeszcze o tym) i niestety mimo walki o jego zycie york odszedl za TM.:shake:

Kasia marzyla o yorku, byla tez przed nia matura. Mimo choroby starala sie i mature zdala jako najlepsza w szkole i zawodowy egzamin na b.dobrze. Kasia jest juz technikiem weterynarii :loveu: ale pracowac ani studiowac dalej narazie nie moze, ze wzgledu na stan zdrowia:shake:

Oczywiscie caly czas marzeniem Kasi byl yorczek;)

:lilangel: :lilangel:Aniołowie chodza po swiecie i spełniaja marzenia......
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Takim Aniołem dla Kasi okazała sie byc [U]Pani IZA.[/U] [/B][/COLOR][/SIZE]

Dzis Kasia odebral rodowodowego, slicznego, maluszka yorczka- [B][COLOR=blue]AVI[/COLOR][/B]-którego poprostu dostała od Pani IZY.:loveu:

[SIZE=3][COLOR=blue][B]W imieniu naszego Stowarzyszenia i swoim,
pragnę Pani IZIE bardzo, bardzo serdecznie podziekowac
za [COLOR=red]Wielkie Serce[/COLOR].[/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [/QUOTE][/CENTER]

Do Zyczeń dolanczam sie rowniez I ja:)
Mam na Imie Nadzieja- Katarzyna. Dzis juz widzę ze nie bez powodu nadano mi takie imie. Dzis odebralam od Pani Izy Yoreczka. Boze jaka ja jestem szczesliwa. Po tych wsztstkich przejsciach placzu, bolu,i napotkaniu tego okrutnego potwora ktory oszukal mnie.

Los i Dobry Bog zeslal mi z Nieba Prawdziwych Aniolow ktorzy pomogli mi i wspierali mnie duchowo. Byli zawsze przy mnie sluzyli pomoca rada o kazdej porze dnia i nocy.
Ja i cala moja rodzina chielibysmy podziekowac Wszystkim tym Korzy mi pomogli:
Pani Izo:)- Izoldas
Pani Anielo- Arko
Pani Doroto- Frotka
Pani Agato i Agnieszko
Moi Kochani dziekuje rowniez mojej Rodzinie, bliskim ktorzy ze mna sa, wez Was bylabym nikim.
z całego serca Dziekuje.Niechaj Niebo bedzie tak przychylne dla wszystkich Pan jak Panie jestescie dla mnie.

Chcialambym tu zacytowac J.Francis-

"Dla PSA nie ma znaczenia czy jesteś bogaty, biedny, madry, czy glupi.
On tylko che byc KOCHANY."
Ja dal Mojego juz Avika zrobie wszystko on jest miom światelkiem w tunelu, ktore rozswietla mroki ciemnosci i bolu ktory nie raz mi towarzysza w chorobie. ta mala istotka wniosla w moje zycie tyle radosci. DZIEKUJE PO STO KROC.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=7][COLOR=red][SIZE=4][COLOR=red]Droga [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]IZOLDAS[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Dziekuje za zaufanie i Avika, za bezinteresowna pomoc, DZIEKUJE ZE JESTES:loveu: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]JESTEM WZRUSZONA TYM SZCZERYM I KOCHANYM darem. brakuje mi slow by wyrazic swoja wdziecznosc.Od dzis moje srece bije jeszcze i dla Avika dzieki Tobie.[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kasieńko Kochana! Jak przeczytałam ten wątek, coś mnie w gardle ścisnęło...
Jestem bezgranicznie szczęśliwa, cieszę się Twoim szczęściem, oby trwało wiecznie :loveu: Jak widać, na tym świecie, który jest tak pełen zła i nienawiści, istnieją ludzie, którzy mają serce dla innych, chcą pomagać, chcą rozświetlać mroki cierpienia, są po prostu życzliwi :multi:
Obyśmy takich ludzi na swojej drodze spotykali jak najwięcej! Czego sobie, Tobie, droga Kasiu, i wszystkim forumowiczom z całego serca życzę! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czas na opowiesci o Aviku:)

Podczas powrotu do domku Avik bacznie obserwowal co sie wokol niego dzieje, rownoczesnie tulac sie do mojej szyji:) Przetrwalismy podroz.W domku zdobyl serce Babci. Avik to taka kuleczka samej slodyczy i milosci.Spalismy razem, on bydzil mnie w nocy kiedy chcial siusiu.Jest taki madry i czysciutki. Zalatwia sie w jedno miejsce wyscielone pampersem dla szczeniat i gazetami. Znakomicie sie bawi swoimi zabawkami tak wesolo skacze jakby byl mala kuleczga ping-pongowa. Wlasnie spi po szniadanku na moich rekach. Moglabym opowiadac o nim godzinami.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...