Jump to content
Dogomania

INTERNATIONAL DOG SHOW 23 - 24. 07. 2011 Veľká Ida Słowacja


Konrado

Recommended Posts

[quote name='renia13']no cos Ty??? :( ja obciełam mojego starszego ShihTzu i bardzo żałuje , teraz zapuszczamy włoski na nowo;P[/QUOTE]

Ja musiałam go ogolić jak do mnie przyjechał, odrastał 8 miesiecy do pierwszej wystawy i teraz włos dalej rośnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Info ze strony, może ktoś z dogomaniaków :)




Vystavovatelia, ktorí zaslali neúplné prihlášky
/ Showers who sent not full entry forms:

Andrusiak, N, Kiev, Ukrajina
Biriukova, T. Kiev, Ukrajina
Bundzák Mikuláš, Vranov n. T.
Gaischnek Sylvia, Mgr, Wien, Austria
Gorna Agnieszka, Sulejow, Poľsko
Guz Rrysztof, Krosno, Poľsko
Grzesiek Izabela, Gliwice, Poľsko
Halfanová Iva, Klimkovice, ČR
Hudák Radovan, Švedlár
Hyczko Marta, Nowy Dwor Mazowiecki, Poľsko
Chudejová Petra, Ostrava, ČR
Jakubowicz Katarzyna, Rzeszów, Poľsko
Kadnárová - Fintorová, Pezinok, SK
Kiedzora Anna, Poznaň, Poľsko
Kozlowski Wieslaw, Debno, Poľsko
Kratochvílová Monika, Mgr., Broumov, ČR
Lovászová Markéta, Košice
Mészáros Edit + Richard, Budapes, Maďarsko
Novysedkák - Kulichová, Banská Bystrica
Pietka Anna, Rzesów, Poľsko
Pécseri Zsófia, Budapest., Maďarsko
Pražáková Božena, Dunajská Streda
Ridzoňová Iveta, Brezno
Serzysko Adrianna, Lomianki, Poľsko
Slowinska Monika, Krosno, Poľsko
Sobievaj -Kizyžanowska Malgorziata, Radom, Poľsko
Tosiak Zofia, Nowy Dvor Mazowiecki, Poľsko
Witkowska Jowita, Mogilno, Poľsko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AbraCadabra']My mamy jeszcze wolne miejsce na niedzielę jak ktoś reflektuje :razz:
Wyjazd z Olkusza :diabloti: czyli mniej więcej w połowie drogi między Krk a Katowicami :eviltong:
Jak coś to PW albo gg :eviltong:8251271:cool3:[/QUOTE]


Ponawiam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja jestem dwa razy :D Raz mam psa na współwłasność z hodowczynią :D cuda, wianki na kiju, ciekawe czy w katalogu będzie mój pies 2 razy :D[/QUOTE]

Ło, Daria szalejesz :D
Najciekawiej będzie jak dwa razy będzie trzeba zapłacić :D:D



Dobra, my oficjalnie zostaliśmy przyjęci :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie z całkiem innej beczki ;) Pod koniec lipca jadę na Słowację na obóz, organizowany przez klub czechosłowackiego wilczaka. W czasie jego trwania odbędzie się wystawa klubowa. Słyszałam kiedyś że na Słowacji w klasie szczeniąt otrzymuje się tylko same oceny bez lokat. Czy to prawda ? A jeśli tak to na jakich wystawach obowiązuje ta zasada ( krajowe, międzynarodowe, klubowe itp. ) ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Słyszałam kiedyś że na Słowacji w klasie szczeniąt otrzymuje się tylko same oceny bez lokat. Czy to prawda ? A jeśli tak to na jakich wystawach obowiązuje ta zasada ( krajowe, międzynarodowe, klubowe itp. ) ???[/QUOTE]

z tego, co się orientuje na wszystkich :) wystawiałam szczeniaki na specjalistycznej sznaucerów i w Nitrze w marcu i wszystkie szły na BISy, tylko tam idą oddzielnie suki, oddzielnie psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syberiaa']hej ponawiam moja prośbę czy mozecie mi powiedzieć gdzie jeszcze wolne noclegi mogę znalezć wiem że już mało czasu ale szukam szukam a nikt nie chce dwóch dużych psów . ratujcie[/QUOTE]prosze :)chocby tu ! poszukaj sobie cos odpowiedniego,to sa miejsca noclegowe w których akceptowane sa zwierzeta :)[url]http://www.booking.com/searchresults.pl.html?aid=339126;label=ufi-M851960;sid=600bbcebb9fe367fa04af0ab8bd9ddea;checkin_monthday=23;checkin_year_month=2011-7;checkout_monthday=24;checkout_year_month=2011-7;city=-843247;class_interval=1;clear_group=1;group_adults=1;group_children=0;order=price;radius=0;score_min=0;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi;ss=Ko%C5%A1ice;ssb=empty;ssne=Ko%C5%A1ice;hotelfacility=4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syberiaa']Dziękuję juz znalezione , niestety mam kolejne wątpliwości na liscie wystawców jestem a potwierdzenia zadnego czy to normalna procedura ,czy tez jawne znaki ze powinnam odpuścić sobie ta słowację :)[/QUOTE]

nie wiem jak to jest jeśli wysyłałaś zgłoszenie tradycyjną pocztą, ale przez e-mail potwierdzali mailem zwrotnym, a tradycyjną pocztą ja również nic jeszcze nie dostałem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='syberiaa']niby tak tylko nie bardzo sobie to wyobrażam jade tak sobie i wchodze i już ???? bez okazania ze ja to ja i dokładnie ten pies ????[/QUOTE]

no to może napisz do nich maila żeby Tobie potwierdzenie mailowe przesłali, wydrukujesz sobie i tyle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...