Jump to content
Dogomania

INTERNATIONAL DOG SHOW 23 - 24. 07. 2011 Veľká Ida Słowacja


Konrado

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lofty']teoretycznie taka szansa jest ale to raczej teoria[/QUOTE] jak nie tu to tam :) a do Velka Ida
wstepnie juz jestesmy umówione z Gangiem Cziki :):) i mam nadzieje że wszystko wypali:) bo noclegi nawet w tym samym miejscu , lepiej byc nie mogło:) Dzieki Foxowa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Jeśli dojedziesz do Krakowa to to możesz zabrać się z nami:)
Jadę na sobotę powrót planuje po finałach.[/QUOTE]
No właśnie akurat w tej sytuacji do Krk raczej bym nie dojechała. : (

Dlatego też ponawiam - czy ktoś nie będzie przejeżdżał przez/w pobliżu Radomia? Jeśli ktoś jest w miarę blisko, to mogę podjechać.


EDIT.
Transport jednak już mam. ;-)

Link to comment
Share on other sites

a teraz mozna wysyłac mailem, nie mozna było tak od razu? dziwaczne troche zwyczaje .;)
Mam wolne miejsce w pokoju , jak ktos w potrzebie to proszę o kontakt. nocleg z 23/24.07 w Kosicach. cena za osobę 23 EU , bez opłaty za psa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']a teraz mozna wysyłac mailem, nie mozna było tak od razu? dziwaczne troche zwyczaje .;)
Mam wolne miejsce w pokoju , jak ktos w potrzebie to proszę o kontakt. nocleg z 23/24.07 w Kosicach. cena za osobę 23 EU , bez opłaty za psa .[/QUOTE]


Wysłałam ci pw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']A my mamy 4 psy w konkurencji...[/QUOTE]

nie koniecznie tylko;) 4 ;P , bo przedłuzono zgłoszenia do 8.07:).. tak ze ta statystyka może jeszcze sie zmienic , a z tego co dowiedziałam sie np. w naszej rasie Shih Tzu ma byc duża zmiana .Ci którzy mieli nie jechac podobno jada , a jak bedzie sie okaże po zamknieciu list.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...