Jump to content
Dogomania

Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood


jusstyna85

Recommended Posts

[quote name='Blood']to jest jakis pomysl jesli schron ma mozliwosc to fajna sprawa
zreszta sama pisalas jak opisywalas chorobe ze psy z nia zyja do starosci;)
zobaczymy co z tym bólem...[/QUOTE]


Tylko,że 2 wetów stwierdziło,że ma pare miesięcy,a nie parę lat,dlatego Schron nie szukał mu domu w Niemczech.Jeśli ktoś powtierdziłby diagnoze Twojego weta,że ma jednak pare lat,to szukaliby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja wczoraj z moim psem jechałam do weta ,myślałam,że to już końcówka...o dziwo po wyjściu od weta zmiana o 180 %...Nie kaszlał,nie dusił sie,od razu zjadł,był energiczny,a u weta nic nie dostał oprócz kropelek do oka.Tak sie trzyma od wczoraj :) takie nastraszenie jest lepsze :)

W taką pogode pewnie Patuś kiepsko sie czuje?

Link to comment
Share on other sites

Wrecz przeciwnie moze na dwor nie za bardzo chce isc ale w domu szleje ;) Jest wielkim przytulaskiem;)
Azalia- jak juz pisalam dogaduja sie fajnie juz nie ma sprzeczek

W pon odwiedze jeszcze okolicznych wetow bo z tego co wiem najleprzy wet w Kato to Szyma a on sam go badal i powiedzial ze jest w dobrym stanie
pytalam tez behawiorysty znajomego co mial chorego psa zyl 5 lat z choroba juz w zaawansowanym stanie...i widzial go przedwczoraj i mowil ze jeszcze dlugo pochodzi;)
Mam nadzieje ze oni maja racje i Patuś chyba tez;) Codziennie tableteczka i wylegiwanie
Dzis zauwazyl zabawke- taka lina;p i szalal z nia;) Jak nie mozna na dworze sie wybiegac;p a widze za oknem śnieg jest slicznie moze wieczorkiem spacerek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']Jeszcze jutro foteczki i filmik jak sie bawi;)
Nowe fotki beda pod linkiem a najpiekniejsze wrzucac bede;)
Pozdrawia Patus ;) Mimo pogody radosny;) i ukochany przez wszystkich bardzo sie cieszymy z jego obecnosci;)[/QUOTE]


Ooo byłoby super,jeśli udałoby sie z filmikiem :)

Link to comment
Share on other sites

kurde program mi szwankuje ale cos z serverem chyba jak sie tylko uda to wszystko wrzuce
Patus jest kochany spi z kotem i tylko mojej kotce pozwala sobie nawet z pyska jedzenie wyciagnac;) milosc kwitnie;) nie ma jak pies z kotem;)
Patus codziennie tableteczke grzecznie je ze stolu nic nie sciaga nie niszczy idealny domowy inteligentny pies cos zjada dopiero jak w mise albo jemu sie kakretnie da;)
Lubi biegac po dworze i pilnuje domu jak ktos podchodzi to poszczekuje i stojac -jak widac na zdj- wyglada groznie;)
Patus przesyla buziaki;)

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to tak go kochamy ze tez bysmy sie nie obrazili gdyby zostal nawet mama go bardzo polubila;)
Tabletki i spacery wieczorne chyba dzialaja a filmik sprobuje jeszcze nakrecic ciekawszy i ladniejszy;)

Patus pilnuje pani i pana ;) i nie wiem czemu moze kiedys cos sie stalo ale huski nie znosi dostaje szalu gdy widzi psy tej rasy ale tylko tej inne jesli nie podchodza to je olewa///....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blood']Szczerze to tak go kochamy ze tez bysmy sie nie obrazili gdyby zostal nawet mama go bardzo polubila;)
Tabletki i spacery wieczorne chyba dzialaja a filmik sprobuje jeszcze nakrecic ciekawszy i ladniejszy;)

Patus pilnuje pani i pana ;) i nie wiem czemu moze kiedys cos sie stalo ale huski nie znosi dostaje szalu gdy widzi psy tej rasy ale tylko tej inne jesli nie podchodza to je olewa///....[/QUOTE]

Nie kuś,bo dostaniesz umowe adopcyjną w prezencie :)

Moje psy też nie znoszą Husky,Bokserów i Owczarków...moja sunia wyczuje nawet pod oknem,jak Bokser idzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...