Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igiełka']i przyznaje się że jeszcze troszkę przytyła[/QUOTE]haha :evil_lol:[QUOTE] ale najważniejsza to jest Jej radość :)[/QUOTE]oczywiście :)
moja suka też ma nadwagę, dzisiaj próbowałam zaciągnąć ją na dłuższy spacer z bieganiem, ale skończyło się na tym, że poszłam sama :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']moja suka też ma nadwagę, dzisiaj próbowałam zaciągnąć ją na dłuższy spacer z bieganiem, ale skończyło się na tym, że poszłam sama :diabloti:[/QUOTE]
Moje chłopaki też otyłe :oops: mimo, że są na karmie light..., ale za to na spacery zawsze chętnie wychodzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzień Doberek Cioteczki :lol: życzymy Wam miłego dnia :lol:
Sobotni poranek spędziłyśmy na długim leniuchowaniu, nie ma jak to nawet poleżeć ale w dobrym towarzystwie :loveu: Sunie wtulone we mnie, leżały bardzo blisko siebie. Gdy spojrzałam zaraz machały zadowolone radośnie ogonkami. Są wspaniałe i każda jest magiczna na swój sposób. :eviltong::eviltong:
Wypoczęte wstałyśmy, sportcmenki usiadły szybko tuż przy drzwiach no jeszcze musiały poczekać za mną od razu nie byłam gotowa do wyjścia :evil_lol: codzienne czynności :eviltong: No wyszłyśmy w trakcie schodzenia ze schodów zaczepiła nas sąsiadka i po raz setny już chyba pytała się czemu mam aż dwa psy przecież to marnotractwo ile one zjedzą odpowiedziałam grzecznie że napewno nie więcej niż ona sama :evil_lol: kobieta ma nadwagę waży 100 kg odwróciła się na pięcie i poszła mam w końcu spokój.
Na spacerze sunie biegały szczęśliwe, były na łące.Rudosława w wykopanych jamach zebrała się na poszukiwania kreta :evil_lol: Nesiula dzielnie dotrzymywała towarzystwa w wypatrywaniu stała grzecznie i machała ogonkiem. :lol: Dwie wspaniałe kochane Paróweczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']Kurde, ona skradła mi sercem na prawdę gdybym mogła to byłaby już u mnie... Logan waży koło 20 kilo ;) a Neska to faktycznie parówka:D Uwielbiam ją[/QUOTE]
dajemy czas na zastanowienie :evil_lol: a tak na poważnie to cieszymy się że podoba się Paróweczka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estrella']haha :evil_lol:oczywiście :)
moja suka też ma nadwagę, dzisiaj próbowałam zaciągnąć ją na dłuższy spacer z bieganiem, ale skończyło się na tym, że poszłam sama :diabloti:[/QUOTE]
mądrala dba o Ciebie i Twoją kondycje sama przysiądzie i popatrzy hahaha :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka'] a tak na poważnie to cieszymy się że podoba się Paróweczka :lol:[/QUOTE]

Jak może się nie podobać????????????????????????
Pozatym uważam że nie ma brzydkich psów każdy ma w sobie coś czym wkrada się w Ludzkie serce :-)


[quote name='diabelkowa']Dla mnie to jest sprawa! Bo ja już sobie ją widze przy sobie, taka idealna parka mój kastrat ona sterylkowa ;)[/QUOTE]

no tak i pewnie jest Ci teraz bardzo ciężko, że prawdopodobnie nie może się spełnić ??? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Jak może się nie podobać????????????????????????
Pozatym uważam że nie ma brzydkich psów każdy ma w sobie coś czym wkrada się w Ludzkie serce :-)
? :-([/QUOTE]
NIe umiem odpowiedzieć na to pytanie sama nie wiem jak mogłaby się nie podobać? Jest śliczna i kochana. Tak samo myślę nie ma psiaków brzydkich tylko wszystko zależy od sposobu patrzenia,
każdy psiak jest wyjątkowy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/talking_flower.asp][img]http://r9.fodey.com/2149/69f2e348063a4856830cf8d92bd7103b.0.gif[/img][/url][COLOR=deepskyblue]caluski i pozdrowienia dla twych paroweczek!jak cudnie sie czyta:loveu::loveu:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie tak daleko coś o tym wiem jedyną przeszkodą dla mnie do takiej podróży to brak kasy. Pochodzę ze śląska jestem rodowitą Chorzowianką, ale od 5 lat mieszkam w Bydgoszczy i gdyby nie brak kasy to przynajmniej raz na miesiąc jechałabym na Śląsk (tam mam całą rodzinę) :) W Pozostałe weekendy byłabym w Gdańsku u Daśki, u Furciaczek, U Paji k/Wrocławia itd.
No ale cóż narazie tylko marzę i mam wielką nadzieję że jeszcze w tym roku vędę mogła zrealizować chociaż niektóre. :-)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...