Jump to content
Dogomania

Dwie suczki york do adopcji. MAJĄ DOM!


Betbet

Recommended Posts

Historia jest dośc zagmatwana, spróbuję ją opisać.
Jakiś czas temu na dogo pojawila się ela proponująca sprzedaż 2 yorków, wykupionych rzekomo z pseudohodowli(proszęo pominięcie moralizowania na ten temat, elcia już wie co i jak, pisałam jej że to nie jest dobra droga). Od razu zostala z dogo pogoniona;). Udałam zainteresowaną kupnem, żeby sprawdzić czy to czasem ona sam nie jest pseudo.
Ale ela zamilkła na wątku, a potem go zamknięto.
Wczoraj mnie odnalazła i napisała, że odda te yorki, że wpisała sprzedaż bo myślała, że jak napisze "oddam" to pojawią się tabuny szajbusów chcacych małe maskotki. Trochę się wczoraj działo, próbowałam doprowadzić do naszego spotkania oferując suczkom DS. Wcale tym DS nie zamierzałam być, tylko DT i pomóc znaleźć im idealny dom, ale o tym chciałam już eli powiedzieć na żywo, żeby dobrze zrozumiała.
Wczoraj w nocy ela uznała mnie za niezbyt dobry dom dla yorków - i racja, dużo nie ma mnie w domu a Brenda i Mysia potrzebują kogoś cały czas właściwie. Nastapił przełom, zostałam poproszona o znalezienie dobrego domu dla niuniek.

Dziś rano napisałam eli prawdę, że trochę w tym było gmatwania, żeby tlyko pomóc psom, żeby ona nie zerwała kontaktu i żeby sprawdzić, czy to nie pseudo.

Całe szczęście zrozumiałyśmy się...

Pieski będą póki co u eli. To dwie suczki, starsza (dowiem się ile ma) jest wysterylizowana i nazywa się Brenda. Brenda jest takim smutaskiem troszkę, nie przepada za dziećmi.
Mysia to młodsza suczka, niewysterylizowana, ma 7 miesięcy.
Sunie nie lubią zostawać same w domu. Drapią w drzwi i piszczą. Dlatego preferowany jest domek, gdzie ktoś jest cały czas. Załatwiają się dość często więc może się pojawić jakieś siku na podłodze. Uwielbiają koty. Preferowany domek bez małych dzieci.

Elcia chce żeby poszły do dopcji razem, do jednego domu i najlepiej w okolicach Malborka lub Elbląga. Warunkiem adopcji jest późniejsze wysterylizowanie Mysi.

kontakt adopcyjny będzie do mnie. Najpierw ja robię wstępną selekcję, potem elcia jedzie sprawdzić dom.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
519 185 150

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6792/20110201559.jpg[/IMG]
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8126/20110218577.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tekst do ogłoszeń:

Domu szukają dwie suczki yorka. Zanim jednak podskoczysz, ucieszysz się i stwierdzisz, że sprawisz za darmo dzieciom nowe maskotki, przeczytaj to ogłoszenie dokładnie, bo może cię czekać rozczarowanie.
Suczki do adopcji tylko razem, nie zostaną rozdzielone. Oddawane są z przyczyn rodzinnych. Każdy domek zostanie dokładnie sprawdzony i zwizytowany przed adopcją.
Starsza suczka to Brenda, młodsza (7 miesięcy) to Mysia. Brenda jest wysterylizowana, Mysię wysterylizuje nowy właściciel , jest to warunek adopcji(zapis o tym znajdzie się w umowie adopcyjnej). Sunie nie lubią zostawać same w domu: piszczą i drapią w drzwi. Stąd najlepiej, gdyby trafiły do kogoś, kto większość czasu spędza w domu. Wychodzą na dwór dość często, są do tego przyzwyczajone. Brenda nie przepada za dziećmi, zdecydowanie więc preferowany jest domek bez małych szkrabów.
Proszę pamiętać, że yorki to cudowne psiaki, ale wymagają pielęgnacji sierści, zabiegów fryzjerskich. Zawsze wiąże się to z pewnymi wydatkami.
Szukamy domu najlepszego z najlepszych, takiego który zajmie się nimi już na zawsze. Suczki sa przekochane i śliczne, dlatego bardzo czujnie sprawdzać będziemy wszystkich chętnych, aby nie stała się im krzywda.
W adopcji pomaga wolontariuszka, która będzie prowadzić wstępne rozmowy z chętnymi. Kontakt:
519 185 150 (najlepiej po godzinie 18:00)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Suczki mają ogłoszenia:
allegro.pl
trojmiasto.pl - wyróżnione rpzez właścicielkę
dogomania forum

Póki co tyle, ale nie robię szału bo i tak nie mogę się opędzić od telefonów, a ogłoszenie wisi raptem godzinę...

Link to comment
Share on other sites

To są wymogi właścicielki, Trójmiasto też wchodzi w grę, ale zobaczymy, no może gdyby nie znalazł sie odpowiedni dom w grę będą wchodzić dalsze, to nie jest moja decyzja. Tymczasem nowe zdjęcia dodałam do ogłoszenia:

[url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/dwie-suczki-york-do-adopcjinajchetniej-okolice-malborkaelblaga-ogl3503380.html[/url]

Póki co dzwonią w większości pokemony, jest potencjalny bardzo dobry dom, ale dowie się on o suczkach dopiero jak elcia przeczyta o warunkach tego dom, yorkowej historii i zastanowi się czy taki dom byłby dobry.

Link to comment
Share on other sites

nie,bo ona sama je wykupiła z pseudohodowli...wiec sie nie obrazi,ma tam chetnych w Malborku, będzie sprawdzać. a ja jakoś przeboleję te poteflony co dzwonią... przynajmniej mam okazję się poużerać, potłumaczyć, zareklamowac pieski schroniskowe, wyjasniuc jaką rasą jest york.
Dzisiaj mialam telefoniczne apogeum:
Babka: dzwonię w sprawie ogłoszenia, czy to prawdaż jest prawdziwe
ja: jest prawdziwe
babka: bo jakos malo sensownie napisane, mało informacji, niezrozumiale, czy te suczki są razem do adopcji czy osobno?
ja: w ogłoszeniu wyraźnie napisane jest, że suczki sa do adopcji razem i nie zostaną rozdzielone
babka: mnie stać na takiego psa za 5 i nawet 6 tysięcy! a pani jest niekompetentna i nie bede z panią rozmawiać!
daaaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Aga-Czakra mnie też opuścił, od jutra będzie u mnie szczeniak w typie Briarda...jest jego watek na pomorskim cholernie proszę o pomoc wogłaszaniu, wydaje się, że maluch komuś zaginął ale są ogłoszenia w okolicy, w sklepach, na trojmiasto.pl wyróżnione, na policji, w schroniskach i u straży miejskiej.
Cisza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...