Jump to content
Dogomania

Amiś potrzebuje pilnie DS!! Amiś za TM ...


Wala2006

Recommended Posts

Wala dziękuję bardzo.Amiś jeszcze chudzina jest ale od momentu jak przyszedł do nas przytył juz 1,1kg.Dzisiaj coś zaczął wybrzydzać z jedzonkiem(chyba juz kurczak z ryżem mu się znudził)ale na parówki reaguje super.Dziewczyny podpowiedzcie co jeszcze mogę mu dać takiego lekkostrawnego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro postaram sie o nowy bazarek.. bo tyle przy tym roboty.. a dzis rodzice w domu i mi nadaja ze za długo przy kompie siedze.. musze miec conajmniej 1,5 godziny zeby to zrobic. A dzis juz siedze troche ; p jutro obiecuje sie zrobic.. moze nie taki mega bazar ale bazarek napewno :)

Link to comment
Share on other sites

No i posypała się niska faktura:-((((właśnie wróciłam ze spaceru z Amim i poleciała z niego woda.Nie mam pojęcia co się dzieje. Do jedzenia dostaje tylko ten ryż z kurczakiem, parówki i dzisiaj moja mama ugotowała moim psiakom kurczaka z kaszą jaglaną. To jest wszystko co Ami jadł przez cały czas. Jutro wizyta u weta:-(((. Najbardziej się boję że teraz to już trzeba będzie robić jakieś badania a to niestety koszt jest duży. Kurde a było już tak dobrze, kupki były ładne - może nie kształtne klocusie ale już zdrowo to wszystko wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

Cicia , nie stresuj się tak i nie leć od razu z każdą rzadką kupą do weta ;) Odczekaj jeden dzień i zobaczysz , może po tej kaszy jaglanej . Moim też się czasami zdarzało jak coś innego dostały.
Ze spokojem , ze spokojem ;)

Link to comment
Share on other sites

A , przypomniało mi się coś . Dzisiaj akurat rozmawiałam na ten temat z moją siostrą i mówiła , że jej pies po kaszy dostaje rozwolnienia , więc już nie daje mu. ja moim generalnie też nie daję kasz , jak gotuję to z makaronikiem albo ryżem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']podpowiedzcie mi jakie najlepiej zrobić zdjęcia.na spacerze zrobię dopiero w środę bo jutro jedziemy z Puckiem.w domu też lepsze byłyby pewnie za dnia bo wieczorami to już światło nie takie.[/QUOTE]
zrób mu sesję w pięknym wiosennym słoneczku :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem że to wątek Amisia ale chciałabym zawiadomić(przede wszystkim Ciebie Piesia:-) że Henio już u nas w domku. Na razie wszystko pod kontrolą bo jestem w domu - nie wiem co będzie jak zostaną same. Moja Beti ogólnie bez zmian (zwis na wszystko:-) , Ami z Heniem z lekka sobie ząbki pokazują ale mam nadzieję że przez te dwa dni zaprzyjaźnią się. Mile widziane dobre rady w sprawie zaprzyjaźniania psiaków. Aha , no i można by zrobić już ogłoszenia Amisiowi. Z Heniem nie wiem jak będzie bo mój syn jest w nim zakochany:-)

Dziewczyny jeśli możecie to ogłaszajcie Amisia!!!! po południu była ostra ścina między Amim a Heniem-byliśmy na spacerku i chciałam żeby psiaki sobie pobiegały no i dopadły chłopaki do siebie.A tak ładnie razem siedzieli w schronie w jednym boksie a tutaj się nie lubią:-(.nie wiem, może ja coś źle robię że tak reagują na siebie.



Dzisaij rozmawiałam z behawiorystką z Szamotuł. Jestem umówiona z nią na przyszły tydzień.Ta pani będzie akurat załatwiała coś w Obornikach i wtedy przy okazji zobaczy jaka "panuje atmosfera" w moim domu:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...