Jump to content
Dogomania

Znaleziony amstaff-już w DS, PARWO!! POTRZEBNE $$$ NA LECZENIE!!!!


ania z poznania

Recommended Posts

Dziewczyny, bardzo pilnie potrzebne jest miejsce dla astka!!!!! Do Conceited zadzwoniła pani, do której przybłąkał się astek z prośbą o umieszczenie go w Dopiewie, a jak wiadomo przytulisko zamknięte z powodu parwo. Pani mieszka pod Poznaniem, podlega pod Swarzędz!
Astek ma 2-3 lata, oglądał go wet, jest pręgowany, łagodny do ludzi, fajny, ale Pani ma 3 koty i boi się o nie. Na razie mieszka w garażu, ale nie może być tam cały czas przecież, wypuścić do ogrodu go nie można, bo przeskakuje przez płot!!!! Sąsiedzi się wkurzają, pani boi się, że zadzwonią po schron!

Dziewczyny, wiem, że to naiwne pytanie, ale..... weźmie go ktoś na DT? Albo spróbujmy pozbierać na hotel? Jakieś inne pomysły???????


[IMG]http://i51.tinypic.com/oqyg46.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ageralion']Rozumiem, ze Swarzedz to [B]nie najlepsze [/B]miejsce dla psa? [/QUOTE]

[B]Tragiczne[/B]!!!! Kierowniczka nie jest do końca normalna, nienawidzi bulowatych, dobków i rotków, albo je usypia albo skazuje na powolną śmierć przez zagłodzenie. Wyciągane stamtąd były Twix (17kg), jak trafił to o posturze normalnego astka i Dorris, ledwo kontaktująca z szoku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania'][B]Tragiczne[/B]!!!! Kierowniczka nie jest do końca normalna, nienawidzi bulowatych, dobków i rotków, albo je usypia albo skazuje na powolną śmierć przez zagłodzenie. Wyciągane stamtąd były Twix (17kg), jak trafił to o posturze normalnego astka i Dorris, ledwo kontaktująca z szoku![/QUOTE]
Zalamka :placz: Ja bym takie schrony to mala atomoweczka...pyk!:angryy:
Priorytetem sa zdjecia i ogloszenia w necie na CITO. Czy jakies sensowne hoteliki maja wogole miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie Swarzędz... Mam znajomą wetkę w Poznaniu, kierowniczka prosiła ją nawet o uśpienie wszystkich bullowatych, bo stwierdziła, że nie wyda ich na walki i woli je uśpić. Wetka się oczywiście nie zgodziła i próbowała pomóc jakoś tym psom, ale podejrzewam, że znalazł się jakiś kretyn, który je uśpił... Resztę psów wywozi ponoć do Niemiec, ale ta informacja niesprawdzona.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, babka nie ma internetu, mieszka w Chomęcicach, gmina Komorniki, a Komorniki podlegaja pod Swarzedz. Ona o tym wie, dlatego nie chce, zeby sasiedzi dzwonili po schron, bo zdaje sobie sprawe, ze to wyrok smierci na psa. Szukala pomocy w Dopiewie, ale u nas nie przyjmuja psow.
Ja mam jego zdjecie - wyslala mi mmsem, jest brazowo-pregowany, ma biale plamki. Niestety ja nie potrafie tego zdjecia tu zgrac, a ona nie ma netu wiec zdjecia odpadaja. Ponoc bardzo fajny, lagodny pies. Ladnie chodzi na smyczy.
Babka trzyma go w garazu, ale mowi, ze tak nie moze przeciez caly czas wiec wypuszcza go na ogrod, ale chlopak przeskakuje plot i zwiedza okolice. Sasiedzi boja sie psa mordercy.
[B]Ratujmy go przed Swarzedzem !!![/B] Pilnie potrzebujemy DT na 2-3 tygodnie. Mysle, ze wetdy uzbieramy deklaracje na jakis hotelik lub znajdziemy dom bo pies fajny, ludziolubny, mlody.

Link to comment
Share on other sites

czekajcie-na pierwszy rzut co mi do glowy przychodzi-pies z powodu kotów nie moż ebyc w mieszkaniu,tak?dlatego musi być w garażu tak?pani boi się go wypuszczać bo ucieka.tymczasowym(ale podkreslam-tymczasowym)rozwiązaniem zanim trafi do dt lub hotelu mogłobybyć-ocieplona buda i kupić taką linkę rozciągającą się (nie wiem jak to się fachowo nazywa-używa się tego zamiast łańcuchów bo jest mega lekkie)i go "uziemić"-oczywiście jeśli pani się zgodzi.co wy na to.wiem że to nie ludzkie,ale moim zdaniem lepsze to niż schron i morbital.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Ja mam jego zdjecie - wyslala mi mmsem, jest brazowo-pregowany, ma biale plamki. Niestety ja nie potrafie tego zdjecia tu zgrac, a ona nie ma netu wiec zdjecia odpadaja.[/QUOTE]

Jeśli nie masz jak zgrać zdjęć z telefonu to wyślij mi MMSa, ja mogę to zrobić, mam kabel do swojego. Daj znać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...