Jump to content
Dogomania

Bardzo prosze o pomoc ! Doradżtwo ....


jola77

Recommended Posts

Witam serdecznie jestem tu nowa .Postanowiłam napisać bo nie wiem co jeszcze moge zrobić mam pieska 5 kg piesek raz na miesiąc wymiotuje rano żółcia (tzn ślina zabarwiona na żółto ) dodaj jeszcze ze piesek mlaska przed zaśnieciem.Była robiona Morfologia wszystko dobrze ...piesek jest karmiony miesem z puszki i suchym ...


Pozdrawiam za wszelkie informacje dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola77']Witam serdecznie jestem tu nowa .Postanowiłam napisać bo nie wiem co jeszcze moge zrobić mam pieska 5 kg piesek raz na miesiąc wymiotuje rano żółcia (tzn ślina zabarwiona na żółto ) dodaj jeszcze ze piesek mlaska przed zaśnieciem.Była robiona Morfologia wszystko dobrze ...piesek jest karmiony miesem z puszki i suchym ...


Pozdrawiam za wszelkie informacje dziękuje[/QUOTE]
Myślę że należy szybko zasięgnąć porady dobrego weterynarza. Przyczyn może być wiele.
Tutaj podobny problem:
[URL]http://www.vetopedia.pl/odpowiedz8512-Pies_wymiotuje_zolcia.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginkat']Myślę że należy szybko zasięgnąć porady dobrego weterynarza. Przyczyn może być wiele.
Tutaj podobny problem:
[URL]http://www.vetopedia.pl/odpowiedz8512-Pies_wymiotuje_zolcia.html[/URL][/QUOTE]
Tak tylko ze u tego boksera za wymioty co kilka dni a u nas co 30-35 dni koopy sa normalne
i jest mlaskanie jak pies zasypia szczególnie w Nocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pauli_lodz']robale? mlaskanie przełykanie charczenie może być przy robalach. nic innego nie przychodzi mi do głowy, skoro morfologia była ok.. ale jakaś specyficzna? z enzymami trzustkowymi, wątrobowymi?[/QUOTE]
dzisiaj zbadałam wątrobe jest wszysko prawidłowo robale napewno nie bo jest odrobaczany co 3 miesiące
moze taka urona ze przez zaśnieciem mlaszcze sobie ...

Link to comment
Share on other sites

też poczatkowo myślałam ze to refluks czytałam ten temat ale piesek oprócz tych wymiotów (nie ma ich duzo ilosciowo ) nie ma innych objawów
mlaska jak zasypia ..jak zasnie to nie mlaska
Myśle ze moze ja przedobrzyłam puszkami ??
A ze jest to piesek ze schronu chciałm poduczyc na siłe ...

Link to comment
Share on other sites

nic na siłę moja droga,z czasem się podtuczy."sterylne jedzenie"tzn gotowane,wolne od bakterii pozytywnych także,no a suche to juz sama wiesz...nie ma takich przypadłości gdy np.stosujemy dietę barf-dziewczyny moga wypowiedziec się na ten temat pewnie więcej-ja jej nie stosuję ja stosuję gotowne suche +rumen tabs(o składzie można sobie doczytać)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie lekceważ częstych wymiotów, jeśli wątroba okey, to mogą też być wrzody, refluks żółciowy np., nieżyt przewlekły żołądka.Najważniejsza trafna diagnoza, a ta bez USG i badań laboratoryjnych, a może i dodatkowych innych - niemożliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']możesz i dawać i 3 tabl.dziennie,nie zaszkodzi mu.tam jest napisane,że małe psy-i jak dawkować(najlepiej rozłozyc na dwie dawki dzienne).[/QUOTE]
pisze małe rasy 1- 2 tabletki ...
czy ten preparat jest naprawde taki skuteczny ??
czy sa jeszcze lepsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...